Швабристка• 17 февраля 2023

Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина

Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.

Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.

Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Зашла на 5минут• 19 февраля 2023
Ответ дляБутылка Кифира
А , уже у вас морали нет ....
Яка може бути тут мораль коли я не знаю усіх ввідних?
Коментую зі слів автора та з точки зору закону та й усе.
Мораль то трохи в іншій площині.

Зашла на 5минут• 19 февраля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Бізнесмен, 42 роки раптово вмирає.
Його єдиний син де-юре син, 16 років також вмирає слідом за батьком.
Дружина-вдова, 45+, яка ще до недавна була недружиною, поки не пішов бізнес угору, має своїх двох дітей, які залишилися живими...

І ці люди пишуть скаргу на слово байстрюк.
Бутылка Кифира• 19 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
За що тут банити? За цитату зі словника?
За провокацию конфликта .
Бутылка Кифира• 19 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Мораль то трохи в іншій площині.
Общественная мораль , которая канонизирована веками ... ( с )