Швабристка• 17 февраля 2023
Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина
Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.
Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.
Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Маємо ось таке:
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляСадоводница
а сколько длился официальный брак умершего?
офіційний 9 років
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Дівчата, вам розказать, коли робиться ексгумація?
В разі злочину?
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Якщо тест ДНК підтвердить, що то дійсно його дитина, то звісно, що все 50 на 50%.
Дитина не обирає батьків. Вже як склалося, але дивно ж. Тобто чоловік реально жив на 2 сім´ї і жодних підозр у дружини не було?
Він там не жив.
Відвідував регулярно і все. Стосунки були лише до вагітності.
Живчик-счастливчик• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
От теж це непокоїть.
Вона каже, що то було її рішення, бо він сказав, що не розлучиться все одно і навіть якщо дружина від нього піде коли дізнається - то на коханці він не одружится.
Тому вона вирішила що залишиться самотньою мамою по документах.
Це з її слів.
Багато дивного у цій історії. Вона ж знала про його статки, ну не одружиться і що? Дитина, як спадкоємець по закону, матиме в майбутньому набагато більше, ніж держдопомога одинокій мамі. І могла б у живого відрізати трошки волосся, нібито собі в кулон
Мой_ужин• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Ну поклавши руку на серце, малюк дуже схожий на загиблого хлопця у дитинстві. Тому мабуть і попливла.
Швидше за усе він реально син.
Готові забезпечувати коханку?
В неї вже є квартира. Мало?
Хотів би чоловік то визнав би ту дитину. А нічого не має.
Тобто коханка хоче іще бабла? Хм морда ліца не трісне в тієї аферистки?
Там далі буде ще цікавіше. Вам автор будуть розказувати що є тест ДНК. Незрозуміло чий в якому вказується ваш чоловік. Вірю вірю (сарказм).
Просто я бачила схожу ситуацію коли з´явилися Ляді та її дитина. Котра закортіло мати іще кусок майна.
Ой там така Санта Барбара. Виявилося що ДНК тест то фальшива, коли суд зобов´язав зробити тест то Ляді дуже швидко загубилася. А до того і фото і відео. А виявилося що то була просто коханка котрої забажалось мати бонус від вдови.
В неї вже є квартира. Мало?
Очень добрый аноним• 17 февраля 2023
Ответ дляСадоводница
что интересно, автор написала ’не скажу кто я в этой истории’. значит, все же она является участницей ситуации??
да.со стороны законной вдовы,но скрывает это ради непредвзятых ответов.
не проще ли сходить к юристу?
вот тут мы уже узнали,спасибо Рыбке 21,что эксгумации не будет.
а поскольку родичей у покойного нет в живых, то пусть барышня побегает и докажет кто там кому и кем приходится.
не проще ли сходить к юристу?
Садоводница• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
От теж це непокоїть.
Це з її слів.
как вариант, возможна некая женская гордость.
или же опасение, что папка с деньгами и связями отберет ребенка себе.
Живчик-счастливчик• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
офіційний 9 років
А скільки років було його трагічно загиблому сину?
Леди_на_драндулете• 17 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Вы не правы.
Я тоже три раза перечитала, пока поняла, что нет в сюжете жены сына.
Прочитайте, ещё раз, после абзаца про жену и двоих детей от первого брака, автор пишет, что
.....Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком)......
Да, я уже разобралась, спасибо. И написала, что это я жопой чииаю ))
Марічка• 17 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Суд, днк-тест. На цей період на майно накладають обмеження на відчуження. Якщо справді то його дитина, виділяють частку.
Так это только если не прошло пол года со смерти отца...
КучМала• 17 февраля 2023
Вдова, которая уже в тупила в наследство должна быстро все переоформить на своих детей или родителей. Все)
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ну ми ж розуміємо, що у такій ситуації вона може прикрасити реальність, десь прибрехати..
а може і правду сказати.
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ирина-bbd0• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
офіційний 9 років
И сколько ж общему сыну на момент гибели?
Садоводница• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Він там не жив.
лише... 9 - 5 = 4. что его побудило изменять на четвертом году после свадьбы(
а можно узнать, какой возраст общего ребенка в браке?
Мой_ужин• 17 февраля 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
не проще ли сходить к юристу?
Тсю! Давайте я підкажу вдові що вона має право на кремацію чоловіка.
Ну от така забаганка жінки зараз можна швидко це оформити.
Гроші вирішують це миттєво.
А потім хай та коханка щось там комусь докаже.
Гроші вирішують це миттєво.
Живчик-счастливчик• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
А як так? Він у законному шлюбі 9 років, а сину 16?
Гомосноб• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
а може і правду сказати.
Мені незрозуміле в цій ситуації лише одне - чому вона сказала йому про дитину лише коли дитині було 2 роки? а до цього допомога була не потрібна? вона ж знала що чоловік з грошима
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не зрозуміла вашого подиву.
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляГомосноб
Не знаю.
Ответ дляОчень добрый аноним
не проще ли сходить к юристу?
Ну якщо брати сюжет в чистому вигляді, то без генетичного аналізу кровних родичів померлого і без доказів спільного проживання довести батьківство практично неможливо.
Кажу ’практично’, бо рішення судів іноді бувають настільки абсурдними, що не завжди це можна навіть уявити
Садоводница• 17 февраля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
о боже. нет никаких допомог одиноким мамам, если у них зп покрывает прожиточный мизер на двоих. даже если мать с ребенком бездомные!
откуда все берут, что одиночки классно живут??
Очень добрый аноним• 17 февраля 2023
Ответ дляМой_ужин
Гроші вирішують це миттєво.
а що так можна?
вже похованого чоловіка кремувати?
Марічка• 17 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Сразу видно у Вас личная драмма в жизни. Столько ненависти и агрессии к постороннним
Тоже у мужа дети от любимой женщины?
Вы путаете шлюху и любимую женщину. На любимой женятся, шлюху в любовницы заводят. А так как ребенок родился и он не женился - так никакая она не любимая, она шлюхой и осталась.
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Фото совместных и чеков достаточно ,
А если ещё остались сообщение от мужчины ,где он называет ребенка свои
То вообще без днк экспертизы
До речі так, треба попросити щоб показала якісь листування, гарна ідея.
Ирина-bbd0• 17 февраля 2023
Ответ дляКучМала
Супер! И кто тут лядь?)))) Оформить всё на чужих мужчине детей чтобы лишить наследства законного сына)))))
Королева Сарказма• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Швидше за усе він реально син.
Тоді які взагалі варіанти?
Він спадкоємець також. Нехай робить тест ДНК, щоб спати спокійно. У жінки своїх дітей ще 2, не потрібно на такій ноті ставити . і щоб їм на адресу надсилали ’побажання’.
Жахлива ситуація. І так горе втратити дитину та чоловіка, а тут ще й виходить брехня...