Швабристка• 17 февраля 2023

Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина

Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.

Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.

Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
КоКоКоКоКоКо...• 18 февраля 2023
Нах , пусть в суд подает и доказывает, что ребенок мужа покойного и, что денежные переводы это не были суммы ко орые она вымогала шантажом и угрозой мне все рассказать , максимум который оставила бы это квартира и то переписала бы ребенку без права ее продать или подарить пока он не выростит...или разрешила бы жить в нкй до 18 летия ребенка

Вбигудях• 18 февраля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Ну пусть считают))).
Единственный вывод с темы-если наследство хорошее,то на всякий случай лучше супруга кремировать😂
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляМошеЙница
Я думаю, что если бы умерший официально являлся отцом, то его любовница сразу же посла в суд с такими вескими аргументами. Поскольку она пошла ко вдове, то есть большая вероятность того, что она официально мать одиночка.
Жадність фраєра згубила.
Цикавенная• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Шлюха не будет никому ничего для,себя доказывать
Она представитель возможного наследника
Ну пусть и доказывает , что наследник. А вообще должна дрожать, чтобы с ее наследником ничего случайно трагичного не произошло.
Помеха справа• 18 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
Она мать одиночка и родители мужчины умерли
Из доказательств максимум денежные переводы ей на карту и совместные фото,это никак не основание для подачи на установления отцовства мертвого
Звичайно)
Може він взагалі опікувався на волонтерських засадах.)
Та й те, що квартиру купив саме він, то теж лише з її слів.
Мутна, коротше, історія.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А как она манипулирует? И какое отношение весь срач за активы имеет к родителям погибшего?
Мы знаем историю однобоко.
Народ, ну які батьки?
Якби були батьки - вони б також вступили у спадок і про це б написали у стартпості.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ну, ребенок имеет право.
Раз есть фото,подтверждение переводов, наверное есть свидетели, то может попытаться обратиться в суд.
Має право якщо батько визнав офіційно факт свого батьківства.
Якщо ні - ані юридичного ані тим паче морального права ні на що не має.
Дама-мадама• 18 февраля 2023
Вполне возможно, что он делал днк тест при жизни. Редко какой мужик содержит ребенка и покупает квартиру, только исходя из слов.
Дама-мадама• 18 февраля 2023
В целом, пусть устанавливает факт отцовста и если он отец, то отдать ребенку его законную часть.

rybka21• 18 февраля 2023
Ответ дляДама-мадама
О, це зовсім новий поворот в цій лавсторі
І в кращих мильнооперних традиціях
Помеха справа• 18 февраля 2023
Ответ дляДама-мадама
Якби він робив такий тест, то коханка прийшла б з ним напєрєвєс.
Нічого у неї немає.)
А от те, що не з´явилась відразу після смерті, дивно.
Або ж хтось підбурив пізніше суттєво.
Помеха справа• 18 февраля 2023
Ответ дляДама-мадама
Яким макаром встановити?
Я тут Живу• 18 февраля 2023
Дитина звісно ні в чому не винувата. Але. Коханка народила дитину знаючи, що чоловік з нею ніколи не одружиться, він її попередив, родила для себе, ок це її рішення, вона готова була ростити і утримувати дитину сама. Що і робила до 2 років. Ймовірний батько нічого про дитину не знав і з нею не спілкувався десь 3 роки? Потім проходить 2 роки, і коханка вирішила погратися з почуттями цього чоловіка і сповістила про дитину. Цікаво, чому? Чоловік став піклуватися і тд. Дивно, що коханка рік мовчала. Можливо і ходила до юристів, можливо мало доказів. Те, що чоловік допомагав не може бути доказом, що це дійсно його дитина. Можливо він її пожалів просто. Дуже багато припущень, а доказів немає. Єдиний доказ - це ДНК. А потім вже далі вирішувати.
Дама-мадама• 18 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
Нічого у неї немає.)
Або ж хтось підбурив пізніше суттєво.
Никто не знает, что у неё есть. Решить без суда, вполне нормальная практика, не думаю что она не советовалась с адвокатом перед этим. А то что не явилась сразу, так война в стране, может за границей была.
Дама-мадама• 18 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
Яким макаром встановити?
В законе всё рассписано, кто-то на предыдущих страницах выкладывал, как устанавливают в случае смерти предпологаемого отца.
Помеха справа• 18 февраля 2023
Щодо схожості дитини на загиблого сина у дитинстві.
Брат мого чоловіка одружився з дівчиною з дитиною від попереднього шлюбу. Так от цей хлопчик просто викапаний мій чоловік у цьому віці.
Зовнішність, до речі, не надто розповсюджена.
Так що теж такий собі доказ.
Помеха справа• 18 февраля 2023
Ответ дляДама-мадама
Та читала.
Але такі дуже специфічні мають бути ті докази.
Від судді буде більш залежати.
любименькая• 18 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Якщо б до суду дійшло, я б ще на місці жінки судилася за ту квартиру яку чоловік купив коханці. Бо куплена вона за гроші спільно нажиті у шлюбі. І ті грошові перекази, що дамочка пред´явить - пред´явити їй до відшкодування.
Ой, з хорошим адвокатим і ’правильним’ суддею можна багато чого придумати.
І я б так зробила.
автор Швабристка • 18 февраля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
То есть Ваш муж сделал всё, что считал нужным. Подарил ей квартиру. Если бы считал нужным разделить наследство, позаботился бы и об завещании или об счёте в банке на имя ребёнка.
Про це також зараз думаю.
Бо міг, цілком міг навіть в іншій країні відкрити і я знати б не знала. Хоча можливо і відкрив, просто та пані ніц такого ж не скаже)

Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
Так що теж такий собі доказ.
Зараз вам напишуть
Я тут Живу• 18 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Про це також зараз думаю.
Якщо, все таки будуть докази і дійде до поділу спадку, було б справедливу ту квартиру коханки теж порахувати як спадок.
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Про це також зараз думаю.
Ви дружина?
Я ще всю тему не читала.
Шліть її лісом куди подалі.
Ви їй нічого ні по совісті ні по закону не винні.
Я вище писала, чим можна ще пригрозити надто нахабним.
Були б в неї юридичні підстави - вона була б у суді а не у Вас. Шахрайка звичайна!
автор Швабристка • 18 февраля 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Якщо буде встановлено факт батьківства- дитина також є спадкоємцем. Ми ж не знаємо, що у дитини в свідоцтві про народження вказано. Позашлюбні діти- також діти.
У свідоцтві не вписаний померлий
Курочка-наседка• 18 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Значит все эти годы в наследство не вступит никто )
Так жена наверное уже вступила
Дама-мадама• 18 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
У свідоцтві не вписаний померлий
Пока она не признает его отцом через суд, точно ничего не давать. Кто знает, чей это ребенок и его ли вообще, может от её предыдущих отношений.
Пез Году Неделя• 18 февраля 2023
Бізнесмен, 42 роки раптово вмирає.
Його єдиний син де-юре син, 16 років також вмирає слідом за батьком.
Дружина-вдова, 45+, яка ще до недавна була недружиною, поки не пішов бізнес угору, має своїх двох дітей, які залишилися живими...
Звездолётчица• 18 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
однозначно)
автор Швабристка • 18 февраля 2023
Ответ дляКривая спроса
Як виглядає зі сторони ,Авторе?Виглядає,що та жіночка аферистка.Вам до адвоката прямий шлях.До речі,якщо застосувати усі долі спадкоємців,скільки світить тій дитині?Ви вище написали,що майно купувалося уже в шлюбі.Яка частка?Десь біля 10відсоиків?Це значна сума?Є за що боротися,при умові,що витрати судові та адвокати теж коштує грошей?Хто управляє бізнесом ?
Судитися ніхто не буде.
Кошти виведуться за кордон, інше майно досить легко продається навіть зараз, тим більше вдова думала перебратися з Києва десь у Закарпаття.
З бізнесом хіба що завтик, бо він діючий і успішний , продавати нерентабельно. Але швидше за усе це також можна обійти.
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ дляЦикавенная
Как с мужем и сыном вдовы? Так так и до уголовки в полиции можно доиграться за угрозу жизни
Зашла на 5минут• 18 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Ультиматум коханка озвучила - якщо добром не вирішуємо протягом найбличжих тижнів, то вона звертається до суду.
Вам все ж таки краще знайти адвоката або просто харизматичну юридично підковану людину (чисто психологічний момент), яка їй розчехлить все популярно - що лярва може позбутися і квартири і відшаодовувати грошові виплати які отримувала від покійного - бо шантажувала його. І цьому є ...надцять письмових доказів свідків.