Швабристка• 17 февраля 2023
Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина
Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.
Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.
Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Маємо ось таке:
18 мнеУЖЕ• 18 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
На яких засадах? Просто прийти і сказати що я спала з тим чоловіком?
Якщо буде встановлено факт батьківства- дитина також є спадкоємцем. Ми ж не знаємо, що у дитини в свідоцтві про народження вказано. Позашлюбні діти- також діти.
Мой_ужин• 18 февраля 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Якось дивно що боротися за спадок Ляді прийшла до дружини а не до нотаріуса. Якби дитина була визнана офіційно то ніяких оцих сюрпризів не було. Коханка вже має квартиру але маловато їй. Тому пряма дорога до суду де буде можливість доказувати чия то дитина і все залежить від адвоката а точніше від кількості грошей. Так що Ляді може отримати дирку від бублика але нерви потріпають знатно.
Кривая спроса• 18 февраля 2023
Як виглядає зі сторони ,Авторе?Виглядає,що та жіночка аферистка.Вам до адвоката прямий шлях.До речі,якщо застосувати усі долі спадкоємців,скільки світить тій дитині?Ви вище написали,що майно купувалося уже в шлюбі.Яка частка?Десь біля 10відсоиків?Це значна сума?Є за що боротися,при умові,що витрати судові та адвокати теж коштує грошей?Хто управляє бізнесом ?
Застряла• 18 февраля 2023
якщо суд призначить - то так. В іншому випадку - в сад. Мова ж не йде про виживання, а багатства хочеться...
Кюветчица• 18 февраля 2023
В дружини є гроші наймає нормального адвоката і який розкладає все як має бути. Тут може бути як варіант що доказів батьківства не має а грошей хочеться.
Блондинка в Законе• 18 февраля 2023
Автор, зберігайте всі переписки і дзвінки, це шантаж і можна подать в суд за це.
Юридично, мабуть, у неї не виходить все провернуть. От вона і почала використовувати цей останній метод.
18 мнеУЖЕ• 18 февраля 2023
Ответ дляМой_ужин
Подавати до суду заяву про встановлення батьківства. Копію, з відміткою суду, подати до нотаріуса. Одразу поновлювати пропущений строк на вступ у спадщину, в судовому порядку. Подати заяву про охорону спадкового майна- до вирішення заяв по суті. Якщо дитина дійсно від покійного- вона має право на частку. Жінка ні, а ось дитя. Брати юриста по спадковим справам і працювати. Десь біля 1000 у.о. за супровід в суді першої інстанції . Якщо мати пішла до родичів напряму- або сумнівне батьківство або несповна розуму.
Уси Пуси• 18 февраля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Якщо він єдиний син у сім’ї то є велика ймовірність того, що вони будуть прагнути спілкуватися з їх онуком більше ніж з невісткою.
Адже з останньою їх тепер поєднує лише спільний біль та приємні спогади.
Якби були батьки, вони б теж вступили у спадок після смерті сина, але про це нічо не сказано
Мой_ужин• 18 февраля 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Тут дуже сумніваюся що то син чоловіка. Тому що більше схоже на аферу від коханки.
Якби були докази то спадкоемець з´явився б давно. А тут чисто на совість жінці давлять. А що якщо обломиться кусок майна?
Пугачиха• 18 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Это запрещено законом?
Да, проституция у нас запрещена.
18 мнеУЖЕ• 18 февраля 2023
Ответ дляМой_ужин
Ну я не думаю, що жінка віддасть частину спадку ось так, по доброті душевній. Скерує до столиці Непалу. А якщо дитя дійсно від покійного- потрібно звертатися до суду із заявою про встановлення батьківства. Якщо дитина народжена після смерті- поважна причина для пропуску строків вступу у спадщину.
Клин_Кляйн• 18 февраля 2023
Знаєте, схожість в дитинстві не є доказом, тим більше в 5 років.
Інших доказів немає. Дитина надто велика, щоб її забрати до себе. Плюс поведінка коханки дуже дивна з самого початку. Можливо вони просто були коханцями, коли він їй купив квартиру, дитина ні до чого.
В будь якому випадку якась коханка-ждун. С початку з її слів чекає 2 роки, щоб сказати про дитину йому, потім рік, щоб заявити про дитину жінці, звісно, можна сказати, що не хотіла дружину під час горя турбувати і т. П., Але зазвичай такі не соромляться і не гребують нічим.
Доречі, а які є докази, що це ВІН купив їй квартиру?
Тому, якщо дружина вважає, що треба допомогти, то треба поставити цю жіночку на місце спершу, щоб та чітко зрозуміла, що в неї немає жодних важелів, а потім можно і купити щось на ім´я дитини.
Руда ліса• 18 февраля 2023
Пускай через суд решает вопрос. Она никто и звать ни ее ни ее детей никак, пока она не докажет обратное
Малинка• 18 февраля 2023
Ответ дляПугачиха
Да, проституция у нас запрещена.
Дамочка вполне могла спать по любви
но по неосторожности получился ребёночек
Я люблю транзисторы• 18 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Дамочка вполне могла спать по любви
Для такого придуманы аборты.
Ну должна же голова соображать
ТебеОноНадось• 18 февраля 2023
Якби у коханки все було ’чікі-пікі’, сорі за жаргон, то вона відразу заявляла б права на спадок.
Знаю масу прикладів, коли народжували ніби від багатого ’папіка’ (одні визнавали дитину, інші ні, одружувалися)... і дитинка ніби схожа на ’ тата’.
А потім тупо... один із варіантів здали аналіз крові, а групи різні.... батько копать, а дитинка не його....)
Так шо те що вони сексились, ще не факт, що дитина його.
Вона може й чекала щоб... видався ’случай’.
Смешнюча• 18 февраля 2023
Ответ дляМаманя
І ще долю то відсудити можна, але ... Розпоряжатися долею як? Багато квартир спірних, бо по два три власника між собою не можуть домовитися про продаж.,те саме може бути тут ’чемодан без ручки’ аідсудить, купу грошей і нервів вторатить, і без неї не продадуть і вона не продасть.Тому вона і пішла шантажувати вдову, бо надоумилася вициганити гроші на шармачка
Когда будет в каждом объекте доля, тогда ещё больше можно шантажировать вдову и просить себе самую красивую плюшку, в обмен на отказ доли в других.
И чем дороже обойдется суд, тем бОльшую плюшку захочет любовница, да бы компенсировать затраты.
Вдове б проконсультироваться у адвоката по наследству, что б он +- сказал смету судебного процесса, что б она могла рассказать любовнице, во сколько ей обойдется спор и по деньгам и по времени. Возможно это поубавит её пыл
Малинка• 18 февраля 2023
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Для такого придуманы аборты.
Ну должна же голова соображать
Законом запрещено рожать от женатых?
Звездолётчица• 18 февраля 2023
Ребёнок официально записан на мужа, тот своё отцовство подтвердил ? тогда пусть в суд подаёт. Если не записан , слать лесом.
МамОмужа• 18 февраля 2023
Ответ дляМасяня Я
Не правда. Завещанием вполне себе любой из детей лишается наследства.
У меня так дедушка в завещании все сыну оставил, жена и дочь остались без ничего.
Вони певно були повнолітні.
МамОмужа• 18 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Родители мужчины, родные братья, сестры
І що це доведе? Степінь підстава, та й того. Моле це дитина від брата якогось такого ж на стороні на стороні? Цей тест не покаже батьківство, лише родинний зв´язок.
МамОмужа• 18 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Будут делать экзгумацию.
За чиїм дозволом? Це суди, рішення, ексгумація, ДНК тест, визнання батьківства... За цей час з майна не залишиться нічого, крім ріжок і ніжок у розумної людини.
МамОмужа• 18 февраля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Те, кто написали «шлёндра, сучка, байстрюк» - вы вообще люди?
Ну дитина то не винувата. А жінка то знала, що спить і народжує від жонатого. То епітети цілком підходящі
Про моральність мужика не пишемо, покійних не ображають.
Мюллерная• 18 февраля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Я вот тоже читаю и офигеваю! И это пишут женщины! Не думаю, что каждая из них святая.
А ребенка обзывать байстрюком - это вообще дно!
Мне 60+. И это слово я слышала только от старшего поколения. А здесь смотри как, советчицы вспомнили слово из ’галимого совка’.
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ дляМамОмужа
Так а про мужей часто и живых так не пишут))) злая любовница совратила мужа))))
Про мужей опасно-можно лишиться и мужика и майна)))))
Я люблю транзисторы• 18 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Законом запрещено рожать от женатых?
Вы серьёзно это спрашиваете?
Она может рожать хоть от суслика.
Потом трепыхаться в попытках откусить себе хоть кроху с царского стола
Она может рожать хоть от суслика.