Пам´ятаю тут писала дівчина, що побачила готель , думала може Братислава у Києві. А це було в м. Вінниця (її місто). Вона багато чого бачить, але не навчилася інтерпретувати .
Може вона в темах зараз пише щось. Може це саме ви читаєте, що вам зараз сниться? Що з цією річницею буде?
Ответ дляЧашечка кофе
Может хватит перед годовщиной нагнетать и искать скрытые смыслы?
Спеціально написала не анонімно, що не писали що русняве іпсо.
Ми не маємо права хвилюватися?
Ответ дляvktori@
Дякую, це вона 🤗
Мишкина Кошка• 18 февраля 2023
Ответ дляСветлана2409
Дякую, це вона 🤗
І пише про святкові події на січень. Ага, ага
Чашечка кофе• 18 февраля 2023
Особенно про январь, когда в Днепре в дом попали очень точно предсказала
’В липні переломна подія, в серпні деякі міста почнуть відбудовувати, пізня осінь дуже багато позитивних знаків. І схоже на святкові події ближче до Різдва чи січень’
Ответ дляЧашечка кофе
А Вы не думали, что людям так легче переживать, когда с кем-то это обсуждаешь?
Или Вы думаете, что все безстрашные?
Есть те, кто пережил разрушения, гибель близких и они нервничают
И на форуме им легче.
А Вы такая смелая, запрещаете. Ещё и пожалуйтесь на тему.
У меня соседка приехала из Европы. Ни разу тревоги не слышала. Сидит сейчас в тревогу нервничает. Не знает чего ждать.
Если бы на нее наехали, ей наверное было бы легче.
Или Вы думаете, что все безстрашные?
И на форуме им легче.
Чашечка кофе• 18 февраля 2023
Ответ дляМишкина Кошка
Прилет в доме в Днепре совсем не праздник
Ответ дляМишкина Кошка
Вона на самому початку написала, що не претендує на істину. Просто їй сняться сни і вона хоче розібратись чи вони щось означають, чи це просто її мозок такі образи видає уві сні. Які нічого не означають.
Eugenia Vineyard• 18 февраля 2023
Ответ дляOllka
ці сни нічого важливого в глобальному сенсі не означають. Под цю білібірду всі події приміряти можна.
NesmeyanaYa• 18 февраля 2023
Ответ дляКонкордія
Про Ювілейний певно мала на увазі, та і Південний Буг був схожий за описом
Південного Бугу вже нема
Тарологам, експертам і тд вже віри нема, думаю може простолюд, який ще не навчився видавати інфу за гроші пише, що бачить.
Вона ще просто не навчилася інтерпретувати те що бачить. Але точно щось бачить
Eugenia Vineyard• 18 февраля 2023
Ответ дляСветлана2409
Так якщо тій бідній дівчині ось той самий експерт мозок промив , вона і видавати буде наче криве дзеркало. Нема там нічого цінного.
Чашечка кофе• 18 февраля 2023
Ответ дляСветлана2409
Она абсолютно такая же, как и все тарологи с видящими
Ответ дляЧашечка кофе
Але ж це написано в темі за червень 2022. Тобто переломний момент в липні 2022 і святкові події січень 2023.
Але цього не сталось.
Svetlana-7070• 18 февраля 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Південного Бугу вже нема
😲 а де він???? Я років 10 не була у Вінниці.
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 18 февраля 2023
Очень хорошая девочка, сны у нее сбываются, я давно слежу за темой. Но почему то она закрыта теперь(((
А пам´ятаєте ще одна була в телеграмі, аудіо записувала. Неодноразово тут обговорювали. Що вона зараз каже?
Ответ дляMellisa
Я тогда была долго подписана на ее тему. Но если честно попаданий не было у нее. Вот прям чтоб сказать да, это ей снилось.
У нее , на вскидку, совпало про Кр. мост, про Винницу, про событие с детьми.... Это то что быстро вспомнила
Девочки, если кто то знает телеграмм канал автора той темы или где можно читать ее - напишите пожалуйста в личку
lelik-nolik• 18 февраля 2023
У меня тоже бывают ясновидящие сны,но они всегда касаются только меня и моей семьи.Странная конечно штука ...Как приснится какая нибудь хрень,ходишь потом и переживаешь сбудется или нет...