Світлана2409• 18 февраля 2023

Пам´ятаєте, дівчина бачила у сні готель в який прилетить?

Пам´ятаю тут писала дівчина, що побачила готель , думала може Братислава у Києві. А це було в м. Вінниця (її місто). Вона багато чого бачить, але не навчилася інтерпретувати .

Може вона в темах зараз пише щось. Може це саме ви читаєте, що вам зараз сниться? Що з цією річницею буде?
Чашечка кофе• 18 февраля 2023
Может хватит перед годовщиной нагнетать и искать скрытые смыслы?
MobyMoby• 18 февраля 2023
Пише, шо русні і іпсошникам пиСда!
vktori@• 18 февраля 2023
Є її тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3153724
автор Светлана2409 • 18 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Спеціально написала не анонімно, що не писали що русняве іпсо.
Ми не маємо права хвилюватися?
автор Светлана2409 • 18 февраля 2023
Ответ дляvktori@
Є її тема
Дякую, це вона 🤗
Конкордія• 18 февраля 2023
І зараз ці дві поторочі летять на Вінницьку область, хай ппо спрацює ідеально.
Мишкина Кошка• 18 февраля 2023
Ответ дляСветлана2409
Дякую, це вона 🤗
І пише про святкові події на січень. Ага, ага
Чашечка кофе• 18 февраля 2023
Особенно про январь, когда в Днепре в дом попали очень точно предсказала
’В липні переломна подія, в серпні деякі міста почнуть відбудовувати, пізня осінь дуже багато позитивних знаків. І схоже на святкові події ближче до Різдва чи січень’
Ollka• 18 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А Вы не думали, что людям так легче переживать, когда с кем-то это обсуждаешь?
Или Вы думаете, что все безстрашные?
Есть те, кто пережил разрушения, гибель близких и они нервничают
И на форуме им легче.

А Вы такая смелая, запрещаете. Ещё и пожалуйтесь на тему.

У меня соседка приехала из Европы. Ни разу тревоги не слышала. Сидит сейчас в тревогу нервничает. Не знает чего ждать.
Если бы на нее наехали, ей наверное было бы легче.
Pole• 18 февраля 2023
У Вінниці в готель не прилітало.
Чашечка кофе• 18 февраля 2023
Ответ дляМишкина Кошка
Прилет в доме в Днепре совсем не праздник
Ollka• 18 февраля 2023
Ответ дляPole
У Вінниці в готель не прилітало.
Там прилетіло в будівлю точно підпадаючу під опис. Просто автор думала, що це готель. Люди ще писали, що Братислава схожа. Але вона говорила, що там надпис був інший і сама будівля не така.
Тому й написали про готель
Ollka• 18 февраля 2023
Ответ дляМишкина Кошка
Вона на самому початку написала, що не претендує на істину. Просто їй сняться сни і вона хоче розібратись чи вони щось означають, чи це просто її мозок такі образи видає уві сні. Які нічого не означають.
Конкордія• 18 февраля 2023
Ответ дляPole
У Вінниці в готель не прилітало.
Про Ювілейний певно мала на увазі, та і Південний Буг був схожий за описом
Kosulia15• 18 февраля 2023
Честно, если вы напишете от балды про дом, отель и попадания в ни, то это можно будет потом приплести к событиям, которые произойдут в будущем.
Все просто
Eugenia Vineyard• 18 февраля 2023
Ответ дляOllka
ці сни нічого важливого в глобальному сенсі не означають. Под цю білібірду всі події приміряти можна.
NesmeyanaYa• 18 февраля 2023
Ответ дляКонкордія
Південного Бугу вже нема
автор Светлана2409 • 18 февраля 2023
Тарологам, експертам і тд вже віри нема, думаю може простолюд, який ще не навчився видавати інфу за гроші пише, що бачить.
Вона ще просто не навчилася інтерпретувати те що бачить. Але точно щось бачить
Eugenia Vineyard• 18 февраля 2023
Ответ дляСветлана2409
Так якщо тій бідній дівчині ось той самий експерт мозок промив , вона і видавати буде наче криве дзеркало. Нема там нічого цінного.
Чашечка кофе• 18 февраля 2023
Ответ дляСветлана2409
Она абсолютно такая же, как и все тарологи с видящими
Перемога 2022• 18 февраля 2023
Каждому человеку когда то снились типа вещие сны.
Конкордія• 18 февраля 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Південного Бугу вже нема
Я написала в минулому часі, «був схожий за описом», малось на увазі місце
hmarinka• 18 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Але ж це написано в темі за червень 2022. Тобто переломний момент в липні 2022 і святкові події січень 2023.
Але цього не сталось.
Svetlana-7070• 18 февраля 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Південного Бугу вже нема
😲 а де він???? Я років 10 не була у Вінниці.
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 18 февраля 2023
Очень хорошая девочка, сны у нее сбываются, я давно слежу за темой. Но почему то она закрыта теперь(((
Mellisa• 18 февраля 2023
Я тогда была долго подписана на ее тему. Но если честно попаданий не было у нее. Вот прям чтоб сказать да, это ей снилось.
автор Светлана2409 • 18 февраля 2023
А пам´ятаєте ще одна була в телеграмі, аудіо записувала. Неодноразово тут обговорювали. Що вона зараз каже?
Ответ дляMellisa
У нее , на вскидку, совпало про Кр. мост, про Винницу, про событие с детьми.... Это то что быстро вспомнила
Девочки, если кто то знает телеграмм канал автора той темы или где можно читать ее - напишите пожалуйста в личку
lelik-nolik• 18 февраля 2023
У меня тоже бывают ясновидящие сны,но они всегда касаются только меня и моей семьи.Странная конечно штука ...Как приснится какая нибудь хрень,ходишь потом и переживаешь сбудется или нет...