Рептилия• 18 февраля 2023

Посоветуйте хорошие курсы английского

Ищу хорошие курсы, или может репетитора для взрослых. Чтобы небольшие группы были и много практики. Бюджет где то 3,5-4 тысячи
Oksana-f9a3• 18 февраля 2023
Бюджет маловат, обратилась в одну школу в Киеве 10 тыс один уровень это 3 мес.
автор Рептилия • 18 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я имела ввиду бюджет на месяц) а какой у вас уровень?
Полтавська галушка• 18 февраля 2023
Мне Грин Форест нравится, но группы там немаленькие.
автор Рептилия • 18 февраля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Спасибо, а вы у них проходили обучение?)
Угадайс• 18 февраля 2023
З літа ходила в Грейд, але мені важко суміщати з роботою заняття три рази на тиждень. Зараз ходжу до пана Даниеля, він британець, який живе багато років в Україні і добре знає нашу мову. Групове заняття коштує 250 гривень. Він дуже гарно пояснює, коли треба, дає приклади українською, і, взагалі, позитивна людина.
Його мейл hello@redwoodschoolofenglish.com
Полтавська галушка• 18 февраля 2023
Ответ дляРептилия
Да, 3 уровня: 1 офлайн и 2 онлайн.
Полтавська галушка• 18 февраля 2023
Ответ дляУгадайс
А расскажите про Грейд, у них выходит уровень очень дорого по сравнению с большинством других курсов. Оно того стоит?
Муроводчица• 18 февраля 2023
Стади академи хорошо подготовили дочку к аелтс, сдала на 7.5 С1. Кажется, у них все есть, и индивидуальные тоже
Угадайс• 18 февраля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Якби я була студенткою, чи мало багато часу, то було б більше толку. А так, після роботи, школи та домашніх вправ - я не встигала робити домашнє завдання якісно.

А так, істотно збільшила словниковий запас (це моя головна мета). Граматика мені там не сподобалась. Навику письма, взагалі, не приділяли уваги. На 7/10, але мені ні з чим порівняти, я здебільшого працювала з репетиторами.

Пан Даніель мені подобається більше.
Сладко-соленая• 18 февраля 2023
Прайм очень классный.
Занятия 3 раза в неделю по 2 часа
Полтавська галушка• 18 февраля 2023
Ответ дляУгадайс

Пан Даніель мені подобається більше.
Понятно. А так дорого, я думала, может, существенно отличаются от остальных.
Угадайс• 18 февраля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Они дают много, сможете ли вы взять это - вопрос. Я не смогла взять все
Дуняша• 18 февраля 2023
наташа купер шикарные курсы, купите с рук за копейки, хотя бы на том кидстафе или olx е и занимайтесь
Оленка Киць• 19 февраля 2023
Я на букіскул займаюся, там індивідуальні заняття
Дарья888• 21 февраля 2023
Ответ дляУгадайс
Вітаю!
Вибачаюсь що влажу не в свою тему, однак яи могли б ви будь ласка трошки більше описати як з викладачем займаєтесь?
Велика група? Цікавтт домашнє завдання, по підручникам чи як?
Бо звучить круто, і носій мови і ціна..однак цікавить чи мені підійде такий формат, бо мій рівень лише початковий pre- intermediate
Заздалегіть вдячна
Угадайс• 21 февраля 2023
Ответ дляДарья888
Вітаю!
Заздалегіть вдячна
https://youtube.com/@Brooms1989

Це канал пана на ютубі, можете його послухати.

Я готуюсь до іспиту, тому заняття специфічні, група до 10 людей, підручники кидає скани.
Дарья888• 21 февраля 2023
Ответ дляУгадайс
https://youtube.com/@Brooms1989

Дякую!