Пожмаковна• 19 февраля 2023
Де можна придбати спортивні штани, чи костюм на підлітка?
Можливо комусь вдалося десь знайти в інтернеті на хлопця зріст 170-175 см, 13 років але дуже худенький.. Не можу на нього взагалі нічого знайти, ні регланів ні штанів, все те що іде на такий зріст на нього велике по ширині (
Мульйонерша• 19 февраля 2023
Ответ дляПожмаковна
Дякую, зайду подивлюся
Хс берите. Ну и спорт в помощь. Нагонять мышечную массу
На иголках• 19 февраля 2023
У резервд на худеньких, мені здається. Дивіться дорослий с. Теранова, сінснй, хаус.
Мульйонерша• 19 февраля 2023
Ответ дляНа иголках
Теранова и синсей качество жах
Не любовница• 19 февраля 2023
Резервед S подойдет.
Некст наконец-то работает как до войны, посылки за 5 дней приходят. XS и S во взрослом или последний размер в детском. Там много на худеньких. Особенно бюджетная серия с оленем.
НМ тоже не на толстых, посмотрите замеры в продавалках.
Челюскина• 19 февраля 2023
Купляємо спортивні та худі в стаф.
От вчора джинси шукали, то всі закороткі:( ті, що зріст 34 йде, то величезні в талії
Були в кроп, нью йорк, хаус, резевд
Просто в розпачі.
182 зріст чи вище
Були в кроп, нью йорк, хаус, резевд
Просто в розпачі.
182 зріст чи вище
Пожмаковна
• 19 февраля 2023
Ответ дляЧелюскина
Купляємо спортивні та худі в стаф.
Були в кроп, нью йорк, хаус, резевд
Просто в розпачі.
182 зріст чи вище
Були в кроп, нью йорк, хаус, резевд
Просто в розпачі.
182 зріст чи вище
Ви в стафф худді, світшоти, спортивні штани , костюми вже купувати? Як вам якість?
Старший там купує завжди джогери і котонові штани але мені щось їх якість не дуже подобається, дуже швидко втрачають колір... Був якось купив шорти так взагалі через тижнів 3-4 стали як ганчірка, вигоріли, вистіралися... Хоча сідають наче не погано по фігурі