rybka21• 19 февраля 2023

Дівчата, що купили на весняне міжсезоння?

сидю дивлюсь в улюблений Некст, шось хочеться - сама не знаю що.
між теплими куртками та легкими джинсовками.
діліться ідеями, дякую

п.с. я мала, зріст 156
marata• 19 февраля 2023
Сидю ) Це так на моїй рідній Вінниччині кажуть )

Крыска-Алиска• 19 февраля 2023
Нічого взагалі не купую😔
автор rybka21 • 19 февраля 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
Нічого взагалі не купую😔
і я б не купувала, але шось же треба буде вдягти
ok1904• 19 февраля 2023
Ой, це міжсезоння коротке, переходжу в тому що маю.
Маю вітровки дві на веліку ганяти і синову вітровку тіпа парки, і пальто зараз ходити (букле, червоне, з капюшоном, на блискавці)
parele• 19 февраля 2023
Пальто осенью купила, прошлой весной куртку кожаную светлую и есть ультралегкий пуховик. Хватит пока с головой.
автор rybka21 • 19 февраля 2023
Ответ дляok1904
маю дві старезні шкіряні куртки(((
wolfhits@• 19 февраля 2023
Нічого. Восени трохи прикупилась і на весну стане) Дитині меньшій куртку-пальто планую.
Irinaina• 19 февраля 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
Нічого взагалі не купую😔
И я((
ok1904• 19 февраля 2023
Ответ дляrybka21
маю дві старезні шкіряні куртки(((
Є два варіанти: обновити в майстерні куртки або піти і купити щось таке, що гарно сяде по фігурі, буде коміортним і личитиме. Якусь вітровку/штурмовку на підкладці

автор rybka21 • 19 февраля 2023
Ответ дляok1904
майстерні по шкірі, що я знала - не працюють.
а піти купити теж нікуди, все одно буду замовляти.
ще був тренч, але перевернула всі чудильники з речами - його ніде нема, хз де подівся.
чи купити звичайну легеньку курточку та не гвалтувати собі мізки
СтрашнаяНаташа• 19 февраля 2023
Пальто ще одне купила. Та відчуваю, що так і пробігаю знову всю весну у спортивних костюмах з жилеткою чи курткою. Не бачу поки шансу кудись наряджатися, а в магазин чи на прогулянку з малими в спортивках зручніше всього.
vihola• 19 февраля 2023
В мене чотири однакових пальто, 2 чорних і 2 молочних, 2 пари однакових черевиків, 2 однакових сумки. По 1 шт ношу, по 1 шт ще лежать новими.
Багато однакових або подібних джемперів, спідниць, штанів.
ok1904• 19 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Перебігла по цінам нексту, за ті гроші, впевнена, знайдете в наявності в місті проживання. Я до речі не першу зиму ношу харьківську куртку(купувала переходити поки не прийдемпуховик з інсайту). Харьківська ТМ Zadavaka
vihola• 19 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Хочу похвалити і подякувати за Вашу українську
автор rybka21 • 19 февраля 2023
Ответ дляok1904
дякую, подивлюся, що вони шиють
в нас крамниці майже не працюють зараз в місті
чоловік штани та чоботи собі в Києві купляв
автор rybka21 • 19 февраля 2023
Ответ для vihola
за це дяка моїй вчительці Аллі Іванівні, яка вчила мене мові та літературі з 1980 до 1986 рік. а ще моїм батькам, що купували мені українські книжки в дитинстві.
доречі, найперша книжка, що я її прочитала українською, була збірка поезій Наталі Забіли. а подарувала її мені бабусина родичка, що працювала бібліотекаркою в Брянську. отакі справи...
vihola• 19 февраля 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
І Вам дякую за українську
vihola• 19 февраля 2023
Ответ дляok1904
І Вам дякую за українську
автор rybka21 • 19 февраля 2023
дівчата, є звичайна косуха, не оверсайз, довжиною до середини дупи. із гарної вінніцької шкіри. може витягнути її та носити?

Mamagovorila• 19 февраля 2023
Ответ дляparele
Помню, вы показывали синее пальто, тогда не спросила-не актуально было, а сейчас очень даже. Так вот, подскажите ,где покупали?
Nat-li• 19 февраля 2023
Ничо не покупала. За 2 года сидения в декрете не ношено куча новой и почти новой одежды. Все, этой весной буду вспоминать, как оно выглядеть человеком
vihola• 19 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Треба бачити, косуха оверсайз актуально виглядає, а якщо в обтяжку то ні.
Ще залежить від ваших запитів до моди та можливостей.
автор rybka21 • 19 февраля 2023
Ответ для vihola
можливості зараз не зовсім
запит до моди такий щоб не виглядати зовсім динозавром за всіми параметрами. тобто, може бути якась одна не зовсім актуальна річ, в компаніі з актуальними.
ok1904• 19 февраля 2023
Ответ для vihola
І Вам дякую за українську
Тю, мені по життю рузькою розмовляти складно, в 2007 чи 2008 році була в мене потреба в психологічній консультації, забрела я форум Вежа, а вінтросійськомовний, то досвідчені психологи зразу ж визначили, що російська мені не рідна. А в Криму росіяни в 2010 казали:щебечі, щебечі, бо я 2-3 слова і далі українською спілкувалася, я перейду на англійську швидше
vihola• 19 февраля 2023
Ответ дляrybka21
можливості зараз не зовсім
Я б носила, якщо подобається.
автор rybka21 • 19 февраля 2023
Ответ для vihola
Я б носила, якщо подобається.
ну вона вже така стара і давно не ношена, що майже як нова
vihola• 19 февраля 2023
Ответ дляok1904
Ну я глянула, що раніше писали російською).
Захотілось підтримати і похвалити)
ok1904• 19 февраля 2023
Ответ для vihola
Захотілось підтримати і похвалити)
Та то через ввічливість до російськомовних допичувачів, в основному
ok1904• 19 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Щасливий випадок поносити.

Я сьогодні дістала старі шкіряні сумки, ще коли була в пошуку між шлюбами ними користувалася, в моїй робочій полетіла блискавка основна. Ото була хохма від того я знайшла в сумці: розрахунковий лист з.плати за листопад 2011, одноразовий шпатель для огляду горла, презерватив
автор rybka21 • 19 февраля 2023
Ответ дляok1904
Щасливий випадок поносити.

цікава колекція