сидю дивлюсь в улюблений Некст, шось хочеться - сама не знаю що.
між теплими куртками та легкими джинсовками.
діліться ідеями, дякую
п.с. я мала, зріст 156
діліться ідеями, дякую
п.с. я мала, зріст 156
Ответ дляrybka21
я в якійсь одежині знайшла клаптик паперу з портретом Сковороди. ото була приємна несподіванка
Подарували мені колись нове зимове пальто, мені його перешили в майстерні на новий лад. Пальто було з етикеткою і цінником 90-х років. В кишені пам´ятка з догляду
Ответ дляok1904
Хм, але ж в шкірі десь з середини квітня буде жаркувато, після Великодня жидівські кучки,а далі тепло
а вона така в мене легка, градусів до 18 можна сміливо надівати. блін, навіть оті кнопки на тому ж місці.
треба ж...
і шкіра така розкішна, молочного кольору з перламутровим відблиском, і підкладка...я коли її віддавала рукава вкоротити, майстриня цокала язиком, мовляв, гарна яка річ.
треба ж...
irina 2709• 19 февраля 2023
Ответ дляok1904
Перебігла по цінам нексту, за ті гроші, впевнена, знайдете в наявності в місті проживання. Я до речі не першу зиму ношу харьківську куртку(купувала переходити поки не прийдемпуховик з інсайту). Харьківська ТМ Zadavaka
А не має посилання на сайт? Мені видає дитяче взуття
Ответ дляrybka21
треба ж...
Гарна
Mamagovorila• 19 февраля 2023
Ответ дляparele
В оффлайн-магазине в Днепре.
А называется магазин как? Или посоветуйте, где на верхнюю одежду обратить внимание