AnnaOst• 19 февраля 2023
Влучна метафора про те, хто зараз робить Зеленського людиною року в політиці
Притягла з просторів фейсбуку. Думаю приблизно те саме, не могла аж так красиво сформулювати. Випереджаючі питання - притягла для обговорити.
Viktor Bobyrenko
Зеленський, безпековий форум у Мюнхені і шерпи
Є такий цікавий народ — шерпи. Вони живуть в Гімалаях на неможливій висоті. Рівень еритроцитів у них не такий як у нас, бо розріджене повітря.
Джомолунгма — найвища вершина світу і ми ще в школі зазубрювали її висоту — 8848 метрів.
Як правило про гору кажуть: Джомолунгма, або Еверест.
Я колись писав у школі есе про полковника Евереста і довго вивчав його біографію.
Він був начальником геодезичної служби Британії в Індії у 19 столітті.
І ось, коли його підлеглі довели, що Пік XV в Гімалаях є найвищою вершиною світу, вони назвали його ім’ям свого шефа.
Сподіваюся — в премії їм не відмовили.
Так полковник став горою.
Першим вершини Евересту дістався альпініст Едмунд Гілларі, який цим увіковічнив своє ім’я. І королева зробила його лицарем.
І ніхто не знає, що коли Ед Гілларі підіймався з прапором на пік — рюкзак зі спорядженням тягнув невідомий нікому шерп.
І усі сходження на вершини досі роблять ( і прославляють себе) мужні і несхитні альпіністи.
А прибори, спорягу і хавчик тягнуть на собі шерпи.
Так і в політиці.
Сьогодні щорічний безпековий форум у Мюнхені. Там було багато виступів. І про Україну говорили найбільше.
Дуже вдалим був виступ Зеленського.
Дууууже.
Ви можете не дивитися запис. Спічрайтери у Володимира Олександровича — обзаздришся. Але головне у його виступі було (цитата):
- дякую, Олаф. Дякую, Емануель.
Зеленський дав усім зрозуміти, що він на “ТИ” з лідерами двох наймогутніших країн Європи.
Якщо він ще казатиме згодом: “Як справи, Ріші?”, “Де авіаносці, Джо?” - то це шах і мат росії.
А якщо він ще колись скаже: “Заткни тому відморозку пельку, Сі!” - світ стане точно іншим.
Усі зараз радіють за могутність нашого президента. Оце вплив, оце хватка. Найвеличніший.
Я теж радію зараз за нашого президента.
Але хочу нагадати: шерпами у Зеленського Залужний і ЗСУ.
Усе громадянське суспільство України.
Народ надривається, щоб Зеленський міг бути на ти з Шольцем і Макроном.
І я тривожуся: чи розуміє Володимир Олександрович роль шерпів в історії?
І пам’ятайте: першим на Еверест зійшов шерп Тенцинг Норгей.
Viktor Bobyrenko
Сподіваюся — в премії їм не відмовили.
Так полковник став горою.
Так і в політиці.
Дуже вдалим був виступ Зеленського.
Дууууже.
- дякую, Олаф. Дякую, Емануель.
Я теж радію зараз за нашого президента.
Усе громадянське суспільство України.
Ответ дляЯся222
Так везде и было так всегда, за любым крупным бизнесом стоят много людей, которые не всегда хорошо зарабатывают. За любыми полководцами, царями в истории, стоят люди, которые отдали за чью-то победа или поражение жизнь. И писать можно много.
Мова не про те. Питання чи розуміє наш президент що він став політиком року на світовій політичній арені не завдяки своїм талантам і компетенціям, а завдяки українцям. Чи він остаточно обріс комплексом бога
Brichka_04• 19 февраля 2023
К чему это? Для чего? Я сейчас скажу, что написано в этом посте: есть воздух и мы им дышим.
Человек, который это написал, пусть пойдет и сделает больше в лавах ЗСУ или на месте президента. Пока этот пост выглядит, как комментарий очень ’доброй’ подруги.
Ответ дляBrichka_04
Там написано між рядків, не дуже тонко до речі, питання: а наш президент розуміє завдяки кому він зараз топ політик? Я думаю що ні і він уже увірував в свою велич
СвітланкаОК• 19 февраля 2023
I до чого це? Назвіть будь яке прізвище світового лідера, за яким не стоять ’шерпи’? Нема такого? То тоді навіщо ці маніпуляції з ЗЕ? Кожен керівник держави представляє народ - дякую, що відкрили істину. Ну а пасажі про те, чи пам’ятає він про шерпів чи ні - то вже фантазії автора. Йому-то звідки знати? Заліз ЗЕ у голову та перевірив?
Ответ дляAnnaOst
В чем выражается комплекс бога?
Только своими словами, плиз. Без цитат.
Brichka_04• 19 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Серьёзно, не очень тонко? Автор, что сделал? Есть чем похвастаться?
К Зеленскому много вопросов, но бред обвинять его в том, что он сейчас делает, не благодаря всех, кто стоит сзади, во время конференции. Люди или оторванные от реальности или лишь бы кого-то а чем-то обвинить.
Ответ дляAnnaOst
А в чем это выражается, он себя там представляет или для страны просит? Вы думаете очень легко ходить с протянутой рукой по миру и просить оружие, помощь?
Ответ дляBrichka_04
Там взагалі не про то написано! Ви правда зрозуміли це як докір що він у Мюнхені не подякував Залужному, зсу і волонтерам?)
Ответ дляAnnaOst
Якщо без цитат то не вийде. Я ж не буду вам інтерв´ю Зеленського своїми словами переказувати, щоб потім ви мені доводили що я не так зрозуміла
Т.е. своих мыслей у вас по этому поводу нет. Только цитирование какого-то ноунейма. Ок, понятно.
Сидя в Германии на попе ровно, не очень корректно такую херь нести. Тем более перед 24ым.
TATATA1973• 19 февраля 2023
Ответ дляNat-li
В чем выражается комплекс бога?
Только своими словами, плиз. Без цитат.
Давайте своїми словами поясніть, що таке ’глибинна корупція’. Це буде цікавіше. А на мою думку, його комплекс - оці тикання і брехня в очі світовим політикам. Ну і досягнення - сотні іноземних аудиторів.
Ответ дляNat-li
Я поділяю цю думку, я ж про це зразу написала.
Як ви чудово ув´язали в одному реченні слова коректно, хрень і перейшли на особистості)
СвітланкаОК• 19 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Божжжечки, а чи без його дяки вони роботу свою не виконають? Він у всіх своїх виступах дякує, а тут промова була сконцентрована на подяках союзникам. Якось дивно було б сказати - дякую Залужному, а ви літаки гоніть.
Знаєте, пред’яви Лєні Зе за колір туфель виглядають навіть трохи логічніше, ніж оце що ви тут принесли.
Ответ дляBrichka_04
Робота автора цитати полягає у тому аби роками писати статейки про поганого президента.
Навіть під час повномасштабного нападу, геноциду українського народу парашенцями, спроби знищення України.
Мабуть, добре оплачується.
Оксана-004e• 19 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Кого то он мне уже начинает напоминать
Mrs.Ochmonek• 19 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Між рядків там те, що вигідне рф під час війни: а саме протиставлення Зеленського і ЗСУ, Зеленського і народу України.
А думка, що народ надривається заради лідера, а не заради власної свободи від агресора - це знецінення того, що роблять герої
СвітланкаОК• 19 февраля 2023
Ответ для vihola
Мабуть, добре оплачується.
Кацапи тішаться, адже їм це як бальзам на душу.
TATATA1973• 19 февраля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
А він Залужному ніколи і не подякує, скоріш обсере на своїх марахвонах. Зато Єрмаку і К сто раз дупцю оближе.
Ответ дляЯся222
Ему легче играть роль, но быть президентом воюющей страны и постоянно выпрашивать что-то у других, не думаю что это легко и актёру.
Він займається тим що публічно виступає на аудиторію. Читає написаний для нього текст так, щоб викликати у аудиторії необхідний відгук. Це робота актора. Де він її робить, перед камерою чи на міжнародній конференції, то вже інше питання
La isla Bonita• 19 февраля 2023
Так везде и во всем мире
А пост, просто повыпендриваться
Если что, я не за Зелю
А пост, просто повыпендриваться
Если что, я не за Зелю
СвітланкаОК• 19 февраля 2023
Ответ дляTATATA1973
Докази обс...ння є чи так - блаблабла?