AnnaOst• 19 февраля 2023

Влучна метафора про те, хто зараз робить Зеленського людиною року в політиці

Притягла з просторів фейсбуку. Думаю приблизно те саме, не могла аж так красиво сформулювати. Випереджаючі питання - притягла для обговорити.

Viktor Bobyrenko
Зеленський, безпековий форум у Мюнхені і шерпи

Є такий цікавий народ — шерпи. Вони живуть в Гімалаях на неможливій висоті. Рівень еритроцитів у них не такий як у нас, бо розріджене повітря.

Джомолунгма — найвища вершина світу і ми ще в школі зазубрювали її висоту — 8848 метрів.
Як правило про гору кажуть: Джомолунгма, або Еверест.

Я колись писав у школі есе про полковника Евереста і довго вивчав його біографію.
Він був начальником геодезичної служби Британії в Індії у 19 столітті.

І ось, коли його підлеглі довели, що Пік XV в Гімалаях є найвищою вершиною світу, вони назвали його ім’ям свого шефа.
Сподіваюся — в премії їм не відмовили.
Так полковник став горою.

Першим вершини Евересту дістався альпініст Едмунд Гілларі, який цим увіковічнив своє ім’я. І королева зробила його лицарем.

І ніхто не знає, що коли Ед Гілларі підіймався з прапором на пік — рюкзак зі спорядженням тягнув невідомий нікому шерп.
І усі сходження на вершини досі роблять ( і прославляють себе) мужні і несхитні альпіністи.
А прибори, спорягу і хавчик тягнуть на собі шерпи.

Так і в політиці.
Сьогодні щорічний безпековий форум у Мюнхені. Там було багато виступів. І про Україну говорили найбільше.
Дуже вдалим був виступ Зеленського.
Дууууже.

Ви можете не дивитися запис. Спічрайтери у Володимира Олександровича — обзаздришся. Але головне у його виступі було (цитата):
- дякую, Олаф. Дякую, Емануель.

Зеленський дав усім зрозуміти, що він на “ТИ” з лідерами двох наймогутніших країн Європи.
Якщо він ще казатиме згодом: “Як справи, Ріші?”, “Де авіаносці, Джо?” - то це шах і мат росії.

А якщо він ще колись скаже: “Заткни тому відморозку пельку, Сі!” - світ стане точно іншим.

Усі зараз радіють за могутність нашого президента. Оце вплив, оце хватка. Найвеличніший.
Я теж радію зараз за нашого президента.

Але хочу нагадати: шерпами у Зеленського Залужний і ЗСУ.
Усе громадянське суспільство України.
Народ надривається, щоб Зеленський міг бути на ти з Шольцем і Макроном.

І я тривожуся: чи розуміє Володимир Олександрович роль шерпів в історії?

І пам’ятайте: першим на Еверест зійшов шерп Тенцинг Норгей.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
Jimson• 19 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Наведіть приклади перебування в недружній атмосфері

Послушайте весь диалог
Соната любви• 19 февраля 2023
Ответ дляnatali6141
А в чиїх інтересах ваша думка? Не українців же, напевно
мои мысли в интересах Украины без предателей и коррупционеров.
и военный трибунал с высшей мерой наказания для всех предателей.

а пока процветает беспредел и коррупция на всех уровнях. интересы только у власть имущих, как можно больше наворовать бабла и заткнуть всем рот, чтобы никто не задавал лишних вопросов.
Веточка сакуры67• 19 февраля 2023
Ответ дляСоната любви
да, я могу представить тищенко в роли президента.
разницы не вижу.
научить читать можно любого, даже тищенко может сыграть отличную роль, если его этому научить.
Ну вон Януковича не научили, значит не всех
Mussja• 19 февраля 2023
Ответ дляTATATA1973
А він Залужному ніколи і не подякує, скоріш обсере на своїх марахвонах. Зато Єрмаку і К сто раз дупцю оближе.
Ви так написали, наче Залужний не ставленик Зеленського і член його команди, а опонент. Ні, Залужного поставив Зеленський і між ними немає сварок, якби цього на хотіли наші вороги.
Inna_ya_krasivaya• 19 февраля 2023
шо правда? а то думала он сам себе тексты пишет, сам в окопе сидит. А так напишут тексты спичрайтеры и любой может зачитать и называть Олафом.

оказывается ему тексты пишут, ну что ж такое, зрада зрада зрада зрада

сколько ж глупых людей.
Чашечка кофе• 19 февраля 2023
Ответ дляTATATA1973
Факты, пожалуйста!
Liliia2007• 19 февраля 2023
Ответ дляСоната любви
с таким успехом лицом может стать и монро.
а что, харизматичная натура.
Цим сарказмом ви самі собі протирічите. Тобто, ви свідомо кажете про Монро з насмішкою. Ви розумієте, що це брєд. Точно як і Коля.
А ось з Зеленський трошки інакше. Колишній комік не хило так вивозить повномасштабну вже цілий рік. Так, в нас купа проблем. В нього купа проблем. Але якось ми з тим коміком ще не стали тридєвятим округом вєлікого царства. Якось ми з тим коміком через рік повномасштабної навпаки стали набагато сильнішими.
Як так?
Mrs.Ochmonek• 19 февраля 2023
Ответ дляJimson
https://www.youtube.com/watch?v=zNmkKxnaeJ8

Настоятельно рекомендую к просмотру. Остроумные и находчивые на сцене, корифеи юмора, оказываются беспомощными котятами в реальном диалоге.

Представьте Владимира Александровича на переговорах с враждебной атмосферой. Там прописанный дебют не поможет, порвут в миттельшпиле.
Так де там Зеленський в вашому відео? ))
Без коментарів цього чудного коментатора, який навіть не знає значення слова ’українофобский’ ніколи б не здогадалась, що кварталівці в цьому відео виглядають ображеними))
Jimson• 19 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
автор AnnaOst • 19 февраля 2023
Ответ дляnatali6141
Автор, як вам не соромно?
Мені за нього не соромно, я за нього не голосувала
Mrs.Ochmonek• 19 февраля 2023
Ответ дляJimson
https://www.youtube.com/watch?v=3zNLrZXTZsA

Послушайте весь диалог
Я вже попередню маячню , що ви запропонували послухала. І виявилось, що даремно
автор AnnaOst • 19 февраля 2023
Ответ дляMila228
А завдяки кому путін став гандоном на віки? Хто його шерпи?
Я не настільки чільна в російській політиці. Зараз думаю в першу чергу Набібуліна і інші технократи в уряді завдяки яким санкції для них ляпас, а не хук, що відправив у нокаут
Jimson• 19 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Корявченков (Юзик), завершение диалога, ’отгрести-выгрести’.
Mrs.Ochmonek• 19 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
А за себе, враховуючи за кого ви голосували?
okogteva• 19 февраля 2023
Кожен раз думаю: дай, Боже, здоров´я людям, які пишуть тексти президенту, людям, які вчать його української і англійської, бо без папірця настає повнісінький триндець
автор AnnaOst • 19 февраля 2023
Ответ дляLiliia2007
Це погано?
Ви ніколи не чули, що будь-який президент - це в першу чергу обличчя. Представник. Збірний образ. Уособлення. За кожним завжди стоїть команда.
На вашу думку, що зараз повинен зробити президент особисто?
Ніт! В нормальних демократіях це візіонер, а за ним стоїть команда, яка втілює це бачення в життя
Jimson• 19 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Либо вы не можете воспринять информацию, либо у меня не получается ее вам донести :)
автор AnnaOst • 19 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
За що мені має бути соромно?
yulia906090• 19 февраля 2023
Ответ дляBrichka_04
Серьёзно, не очень тонко? Автор, что сделал? Есть чем похвастаться?
К Зеленскому много вопросов, но бред обвинять его в том, что он сейчас делает, не благодаря всех, кто стоит сзади, во время конференции. Люди или оторванные от реальности или лишь бы кого-то а чем-то обвинить.
А когда начнут уже отвечать на все эти много вопросов?
Jimson• 19 февраля 2023
Ответ дляokogteva
На переговорах суфлера нет, а рыться в конспектах нет времени.

Представьте дебаты Зеленского с тем же Арестовичем. Владимира Александровича задушат на третьей минуте. Тихо, плавно, без грубостей и колкостей.
Mrs.Ochmonek• 19 февраля 2023
Ответ дляJimson
Спробуймо ще раз: чи правильно я зрозуміла, що ’не така’, на вашу думку, реакція юних кварталівців ( без Зеленського) на жарти Кузьми означає, що Зеленський - не вміє говорити, переконувати, доносити свою думку, відстоювати інтереси України на міжнародній арені?
olly_bijou• 19 февраля 2023
Ответ дляLiliia2007
Чим Петя вигріб? Тим, що восімлєт? Тим, що ніхто і не чухнувся? Тим, що всі забули/забили/все ок/само розсосеться? Тим, що тепер маємо наслідки? Ось це і є показник вдалого менеджменту. Цей зараз робить, що повинен. Трубить на весь світ, щоб ЗСУ мали можливість робити свою роботу.
Божемой. То Порошенко теперь виноват и в том, что нас с 2014 по 2022 не обстреливали ракетами и не бомбили? Серьезно? Это был ’невдалий менеджмент’???
Неужели вы правда считаете, что нам дают оружие, потому что Зеленский очень проникновенно просит??? А не потому, что условный Запад решил, что так нужно?
yulia906090• 19 февраля 2023
Ответ дляСоната любви

Вы прям мои мысли озвучили)
Но на советчице тоже интересная пропаганда идёт ни о чём таком нельзя писать, все не на часі)
РойЛеля• 19 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Там написано між рядків, не дуже тонко до речі, питання: а наш президент розуміє завдяки кому він зараз топ політик? Я думаю що ні і він уже увірував в свою велич
Я не фанат Зе, але отримати в житті таке випробування люлині, у якої було все, то ще та фортуна долі.
Що йому не вистачало для щастя? Як він в це увязався?!
Ну і не треба забувати, що президент це просто менеджер.
А у випадку Володимира, то повністю ’ведомый’, говоряща голова
olly_bijou• 19 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
его телемарафон, когда Бутусов задавал ’неудобные’ вопросы. Пересмотрите
Mrs.Ochmonek• 19 февраля 2023
Ответ дляJimson

Передайте Арестовичу, що його плавне базікання ніхто не почує - хай спершу працює над дикцією. Мені дивно навіть, що його взяли грати Люсю))
Liliia2007• 19 февраля 2023
Ответ дляolly_bijou
СОЛНЦА ЛУЧИК• 19 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Мова не про те. Питання чи розуміє наш президент що він став політиком року на світовій політичній арені не завдяки своїм талантам і компетенціям, а завдяки українцям. Чи він остаточно обріс комплексом бога
Ахаха.
Політиком року він стане, коли виправить свої помилки, хоча це сумнівно.
Дивіться.
У сусідній темі жалілися що у нас суди ’не такі’, довго розглядають справи і тп.
А які вони мають бути, якщо на початку своєї каденції зе розігнав (у прямому сенсі слова) ВККСУ (орган, який призначає суддів та вирішує інші кадрові питання), а також сприяв припиненню повноважень ВРП? Як наслідок, наразі працює лише третина суддів від загальної кількості штатних посад.
Ви, звісно, не зрозумієте про що мова до тих пір, поки не звернетесь до суду, у якому ваша власна справа буде розглядатися роками з причини браку суддів та надмірного навантаження.
Отже таке кадрове рішення зе припинити повноваження державного органу призвело до колапсу, який наразі неможливо виправити. Уявіть, зе створив хаос своїм рішенням, а тепер навести лад (читай виправити помилку) майже три роки не може. Ну про яку людину року йде мова?
Доречі, нагадаю, що державна влада поділяється на законодавчу, викоеавчу і судову.
Своїм дивним рішенням зе паралізував одну з трьох гілок влади. Це не просто зрада, це свідома руйнація державності. Отака ..рня, малята.
yulia906090• 19 февраля 2023
Я напишу своё мнение, да очень хорошие речи и спасибо огромное другим странам, которые поддерживают нас и зсу и всем остальным, НО у нас стране полный беспредел, с той же коррупцией, безнаказанностью, даже с призывом. Поэтому за что мы воюем такой ценой? За победу, и чтобы дальше жить в такой стране, если не хуже?
Уже на столько всё открыто делается, но никто ни за что не отвечает вообще! Это просто шок! Столько смертей, чтобы кормить морды у корыта.
(Про россию мне писать не нужно, я знаю, что они напали и т.д., но и с нашими пора разобраться)
Mussja• 19 февраля 2023
Ответ дляolly_bijou
Ні не просить, з жалібним поглядом. Це не так працює, як ви собі думаєте. То дипломатична робота багатьох людей в комплексі, президента, міністра, послів... І так, якщо ви забули багато хто з колективного заходу був залежний від росії і казав нам змиритись з тим, що через кілька днів буде інша реальність.