AnnaOst• 19 февраля 2023
Влучна метафора про те, хто зараз робить Зеленського людиною року в політиці
Притягла з просторів фейсбуку. Думаю приблизно те саме, не могла аж так красиво сформулювати. Випереджаючі питання - притягла для обговорити.
Viktor Bobyrenko
Зеленський, безпековий форум у Мюнхені і шерпи
Є такий цікавий народ — шерпи. Вони живуть в Гімалаях на неможливій висоті. Рівень еритроцитів у них не такий як у нас, бо розріджене повітря.
Джомолунгма — найвища вершина світу і ми ще в школі зазубрювали її висоту — 8848 метрів.
Як правило про гору кажуть: Джомолунгма, або Еверест.
Я колись писав у школі есе про полковника Евереста і довго вивчав його біографію.
Він був начальником геодезичної служби Британії в Індії у 19 столітті.
І ось, коли його підлеглі довели, що Пік XV в Гімалаях є найвищою вершиною світу, вони назвали його ім’ям свого шефа.
Сподіваюся — в премії їм не відмовили.
Так полковник став горою.
Першим вершини Евересту дістався альпініст Едмунд Гілларі, який цим увіковічнив своє ім’я. І королева зробила його лицарем.
І ніхто не знає, що коли Ед Гілларі підіймався з прапором на пік — рюкзак зі спорядженням тягнув невідомий нікому шерп.
І усі сходження на вершини досі роблять ( і прославляють себе) мужні і несхитні альпіністи.
А прибори, спорягу і хавчик тягнуть на собі шерпи.
Так і в політиці.
Сьогодні щорічний безпековий форум у Мюнхені. Там було багато виступів. І про Україну говорили найбільше.
Дуже вдалим був виступ Зеленського.
Дууууже.
Ви можете не дивитися запис. Спічрайтери у Володимира Олександровича — обзаздришся. Але головне у його виступі було (цитата):
- дякую, Олаф. Дякую, Емануель.
Зеленський дав усім зрозуміти, що він на “ТИ” з лідерами двох наймогутніших країн Європи.
Якщо він ще казатиме згодом: “Як справи, Ріші?”, “Де авіаносці, Джо?” - то це шах і мат росії.
А якщо він ще колись скаже: “Заткни тому відморозку пельку, Сі!” - світ стане точно іншим.
Усі зараз радіють за могутність нашого президента. Оце вплив, оце хватка. Найвеличніший.
Я теж радію зараз за нашого президента.
Але хочу нагадати: шерпами у Зеленського Залужний і ЗСУ.
Усе громадянське суспільство України.
Народ надривається, щоб Зеленський міг бути на ти з Шольцем і Макроном.
І я тривожуся: чи розуміє Володимир Олександрович роль шерпів в історії?
І пам’ятайте: першим на Еверест зійшов шерп Тенцинг Норгей.
Viktor Bobyrenko
Сподіваюся — в премії їм не відмовили.
Так полковник став горою.
Так і в політиці.
Дуже вдалим був виступ Зеленського.
Дууууже.
- дякую, Олаф. Дякую, Емануель.
Я теж радію зараз за нашого президента.
Усе громадянське суспільство України.
Оксана-004e• 19 февраля 2023
Ответ дляNat-li
Покажите икону, пож-та
Что-то типа такого?
Погуглите, там много
Mrs.Ochmonek• 19 февраля 2023
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
Він з Дудою, Джонсоном , іншими лідерами не від себе говорить?
’Воно’ - так вважаєте ви, але не світові лідери.
Думаю, насправді, проблема в нас - шерпах. Це дуже складно визнати, а без визнання нічого не змінити. Але ми хворі, дуже. Так, тому є причини, вони зовнішні, але так сталося, що через них ми стали тими хто ми є. Зеленський, Тищенко, Кучма , Яценюк і сотні тисяч посадовців і керівників різної величини - це наші представники. Не можуть вони бути іншими посеред хворого суспільства, це як статистичний зріз. Найважливіше те що ми цього не хочемо визнавати та змінювати.
Моя особиста думка з власного досвіду.
Оксана-004e• 19 февраля 2023
Ответ дляJimson
War Hero он стал в марте-апреле 2022, сразу после выступления в Конгрессе. Как раз тогда ровняли с землей Мариуполь, добивая азовцев. Про то, что жителей ’забыли’ эвакуировать, даже писать не стану.
Херсон уже был захвачен (2-е, может 3-е марта), равно как и Энергодар с ЗАЭС (4 марта)
Все эти невероятные ’успехи’ произошли потому, что не была организована оборона в бутылочном горлышке (Перекоп) и игольном ушке (Чонгар). Там даже предварительно дорожки подмели.
P.S. пост удалят, ну да ладно
Ох, все так и есть
Мир перевернулся с головы на ноги
Пуйло тоже герой для раши. Культ личности, а на косяки затыкают рты
Мир перевернулся с головы на ноги
Чашечка кофе• 19 февраля 2023
Ответ для vihola
Робота автора цитати полягає у тому аби роками писати статейки про поганого президента.
Навіть під час повномасштабного нападу, геноциду українського народу парашенцями, спроби знищення України.
Мабуть, добре оплачується.
Так это чудик завсегдатый Прямого канала
Соната любви• 19 февраля 2023
Ответ дляLiliia2007
Ви справді не розумієте, що публічно виступати на аудиторію теж треба вміти? Прочитати написаний текст теж треба вміти! Викликати емоції, довіру, співпереживання теж треба вміти! Бути почутим теж треба вміти!
кому уметь? тому, для кого игра стихия жизни?
кто имеет в этом 25 летний стаж?
было бы странно, если бы человек, имея 25 летний стаж актерской игры, не умел прочитать написанный текст, вызвать эмоции и так далее.
кто имеет в этом 25 летний стаж?
natali6141• 19 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Він актор, йому якраз легко, це якраз його компетенція
Автор, як вам не соромно?
Ответ дляЧашечка кофе
В какие-то моменты вносит самостоятельно и корректирует вместе с командой.
А вообще спирайтеры - нормальная практика
Настоятельно рекомендую к просмотру. Остроумные и находчивые на сцене, корифеи юмора, оказываются беспомощными котятами в реальном диалоге.
Представьте Владимира Александровича на переговорах с враждебной атмосферой. Там прописанный дебют не поможет, порвут в миттельшпиле.
Liliia2007• 19 февраля 2023
Ответ дляСоната любви
нет его заслуги.
над ним работает команда, которая делает образ.
его задача внедриться в роль, выучить текст.
даже если бы был президентом тищенко, нам бы все равно давали помощь.
Серйозно? Ні, ви реально зараз не бачите, що Зеленського можна любити, можна не любити. Зараз про любов чи навіть симпатії ніхто не говорить. Але його внесок неймовірний! Він зараз обличчя нашої держави, народу. Ви можете уявити Тищенка обличчям в цей час? Ви вважаєте, що це не відіграє ніякої ролі?
Ну а команда може бути найкрутішою, але вона за сценою. На сцені він лишається сам. Он в Бузової теж не бідова команда і що?
Mrs.Ochmonek• 19 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Він займається тим що публічно виступає на аудиторію. Читає написаний для нього текст так, щоб викликати у аудиторії необхідний відгук. Це робота актора. Де він її робить, перед камерою чи на міжнародній конференції, то вже інше питання
А без написаних текстів ви не помічаєте як він спілкується з усіма лідерами, що приїжджають до України? Запитання-відповіді серед різних аудиторій, інтерв´ю журналістам, в т.ч. іноземною?
Теж заздалегідь йому все пишуть?
Це ще до 24.02 можна було говорити про ’начитувача текстів’, але за рік видно роботу далеко не просто актора.
Теж заздалегідь йому все пишуть?
Оксана-004e• 19 февраля 2023
в освобождённом Мариуполе назовут главный проспект имени Зеленского, я надеюсь?
Liliia2007• 19 февраля 2023
Ответ дляLidiyaZi
Моя особиста думка з власного досвіду.
Браво! Це дуже непопулярна думка, але просто в точку! Як же я чекаю цього визнання! Це як з наркоманами/алкоголіками/залежними. Найголовніше і найважливіше - визнання. Це найголовніша запорука одужання.
Он в болотяних наглядний приклад - ета всьо нє ми, а шо ми можем, ми прастиє смєртниє, вінават насяльніка.
Ответ дляnatali ja
Ну с темкой сразу было всё понятно, а с приходом некоторых всем известных персонажей всё окончательно стало на свои места. Хочется просто написать: не получится, как бы не старались
Какая-то прям вакханалия накануне годовщины
Трудятся, не покладая рук
Соната любви• 19 февраля 2023
Ответ дляLiliia2007
да, я могу представить тищенко в роли президента.
разницы не вижу.
научить читать можно любого, даже тищенко может сыграть отличную роль, если его этому научить.
разницы не вижу.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Теж заздалегідь йому все пишуть?
ошибка выжившего (англ. survivorship bias)
Приведите, пожалуйста, примеры где он успешно ведет диалог, находясь в недружественной атмосфере.
natali6141• 19 февраля 2023
Ответ дляСоната любви
разницы не вижу.
А кого хочете Президентом?
Соната любви• 19 февраля 2023
Ответ дляnatali6141
А кого хочете Президентом?
а у нас уже выборы что ли?
еще нужно дожить до этого времени.
natali6141• 19 февраля 2023
Ответ дляСоната любви
а у нас уже выборы что ли?
еще нужно дожить до этого времени.
Так чого зраду розганяєте?
Чашечка кофе• 19 февраля 2023
Ответ дляnatali6141
Так чого зраду розганяєте?
У Сонаты работа такая - зраду гонять
Liliia2007• 19 февраля 2023
Ответ дляСоната любви
кто имеет в этом 25 летний стаж?
Це погано?
Ви ніколи не чули, що будь-який президент - це в першу чергу обличчя. Представник. Збірний образ. Уособлення. За кожним завжди стоїть команда.
На вашу думку, що зараз повинен зробити президент особисто?
Соната любви• 19 февраля 2023
Ответ дляnatali6141
Так чого зраду розганяєте?
в чем зрада?
я за него не голосовала.
имею право высказывать свое мнение.
порошенко все время хаяли во время ато.
и ничего, всех все устраивало, никто про зраду не заикался.
а тут, что не скажи, сразу зрада.
я за него не голосовала.
имею право высказывать свое мнение.
порошенко все время хаяли во время ато.
а тут, что не скажи, сразу зрада.
Соната любви• 19 февраля 2023
Ответ дляLiliia2007
Це погано?
с таким успехом лицом может стать и монро.
а что, харизматичная натура.
Mrs.Ochmonek• 19 февраля 2023
Ответ дляJimson
Наведіть приклади перебування в недружній атмосфері
natali6141• 19 февраля 2023
Ответ дляСоната любви
в чем зрада?
я за него не голосовала.
имею право высказывать свое мнение.
порошенко все время хаяли во время ато.
а тут, что не скажи, сразу зрада.
я за него не голосовала.
имею право высказывать свое мнение.
порошенко все время хаяли во время ато.
а тут, что не скажи, сразу зрада.
А в чиїх інтересах ваша думка? Не українців же, напевно