Бауди на ауди• 19 февраля 2023

Брать короткий тренч?

Понравится мне такой "тренчик"
Как думаете стоит брать? Или не модно?
Я не большого роста 160...вес около 70, но все сосредоточенно в груди и попе)) Ноги-руки худые.
Длинные тренчи, короткие курточки мне не идут.
Может такой? Увидела на Уникло, но 100 баксов....может что-то дешевле мне посоветуете?
ФрекенБок• 19 февраля 2023
як обгризений, чесне слово

ПуГоФФка• 19 февраля 2023
Короткий тренч видела в Зара в новой коллекции, там кажется дешевле.
ПАЦАНКА О• 19 февраля 2023
Смотря есть ли у вас талия. Если не как холодильник Днепр. Уже б такой рассматривала при наличии изгибов.
Пожарник• 19 февраля 2023
Да,видела в витрине МахМаra короткий тренч,но более свободный.
Проня_Прокоповна• 19 февраля 2023
Если у Вас попа большая, то такая длина усугубит, надо или совсем короткий или до колена
Зупка_цем• 19 февраля 2023
І що з того що 160 см зростом і 70 кг? Носіть те що подобається! Ви що в цьому тренчі будете повненька що в довшому. Я теж повненька, ношу що хочу, не топіки і мініспідниці звичайно, але приміряла, подобається, беру. І в зарі я теж бачила короткий цікавий тренч, трохи розцяцьканий, але такий нічо.
автор Бауди на ауди • 19 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Камінцями обшитий? Мені він сподобався...але ці цацки. Тому і почала короткі тренчі шукати. Тільки от не подобаються ті що зі шторою на спині, як сказала моя підліток примірвши - як собака сутула((
Абиж я знала що подобается)) Нічого не подобается, бо сама собі не подобаюсь(( На цих стресах і заморському фастфуді набрала кілограм 10 за рік
автор Бауди на ауди • 19 февраля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Талія якраз є, дуже навіть, у мене весь жир в с***ку іде))
ФрекенБок• 19 февраля 2023
зі шторою на спині всі тренчі, це їх класична деталь

автор Бауди на ауди • 19 февраля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Он на мне поидее длинее будет, там модель с ростом не маленьким. Если мне брать до колен изначально, то я как коробка в нем((
Глас_Народа• 19 февраля 2023
Нещодавно дивилась обзор стиліста, саме по тренчам, то приводила як приклад, що такий як на фото вже давно не в тренді, потрібно брати нище коліна. Але то таке, головне щоб вам подобалось і пасувало
автор Бауди на ауди • 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
на цьому дивлюсь немає
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
на цьому дивлюсь немає
де немає, то значить не тренч, а фігня обгризена)
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
так у вас же талія-затягніть пояс, будете як пісочний годинник
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляГлас_Народа
шо за стиліст? я тоже хочу
автор Бауди на ауди • 19 февраля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Я міряла з джинсами до коліна, ну як танк(( У мене бюст Д/Е((
Чи бомбер може який взять...
автор Бауди на ауди • 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
та буде годиник, але якщо з джинсами...та з моїми цикьками в тому плащику за коліна я як матрона((
Весела бджілка• 19 февраля 2023
Заровский лучше, но камешки) я тоже вашего роста но худая, лучше всего на мне длинна чуть закрыта попа и свободный под пояс или миди. Вот это до колена делает из меня куклу-переростка. Был похожий на ваш выкинула
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Чи бомбер може який взять...
будете в ньому як бомба))))

Глас_Народа• 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
шо за стиліст? я тоже хочу
https://instagram.com/kati.kida?igshid=
Глас_Народа• 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
шо за стиліст? я тоже хочу
https://instagram.com/styleguide.ua?igshid=
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляГлас_Народа
спасиба
автор Бауди на ауди • 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
будете в ньому як бомба))))
отож(( Мені дуже подобаюсься курточки такі Унікло, маю дві, мені наче ідуть. На фото де чорна мій ’образ’)) Таку ж шапку маю і стрижка і колір волося такі ж))
Але душа, весна і дитина требують мать по модному вдягти))

пс. вибачаюсь за мою не достовірну українську, вчусь!
Зупка_цем• 19 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Я цей тренч мала на увазі, камінці будуть сипатись по трохи. Або полюбіть себе такою як є, або щось робіть з вагою. Я все життя то худну то набираю, то візьму себе в руки, скину 5-10 кг, то знову наїла в секунді, але намагаюсь себе любити. І ви полюбіть себе, тим більше у вас шикарна фігура, попа і груди великі, подивіться в інсті які там красуні грудасті і попасті, вдягають що хочуть, ніхто не париться.
автор Бауди на ауди • 19 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Я буду худнути, мені тяжко з такою вагою, про полюбить себе такою навіть мова не йде. Трошки розгреблася з справами, налагодила побут, дутей пристроїла по школам, займаюсь своїм харчуванням, хожу багато
ФрекенБок• 19 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди

вам треба погуглить верхній одяг для жінок з великим бюстом
або визначить тип фігури і погуглить типу одяг для силуету трикутник, чи пісочний годинник
от в мене не така фігура як у вас, тому з свого досвіду нічого вам порадить не можу
автор Бауди на ауди • 19 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
ой та гуглила, то все теорія і вода, в магазинах або нема такого, або є, але воно страшне і неподобаеться)) Пальто радять і каблуки)) Я такого рік як не нушу, і боюсь що спробувавши життя в кросовках не взую уже ті каблуки))
Зупка_цем• 19 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Я до 30 років ходила у взутті на підборах, щоб бути вищою та стрункішою, а потім почалась мода носити плаття з кросівками і кедами, і тепер я не пам´ятаю як на тих підборах стояти)
автор Бауди на ауди • 19 февраля 2023
такий там ще є довший...І дез штори на спині
https://www.uniqlo.com/de/de/product/trenchcoat-45...
Языката Хвеська• 20 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
в h&m теж есть без штор)