Молоді люди з Луганська, що вони говорять просто на вуха не налазить. Чесно, я думала що там немає таких людей, що то видумка, що вони хочуть в росію, це страшно
самотня грустюша• 20 февраля 2023
Ответ для Просто я
Нах нам их извинения???! Чемодан, вокзал, и нахер отсюда .
извинения из принципа, насильно, чтобы знали, что пасть открывать не стоило
Ответ дляZaviriuha
Ой, все як завжди, що на болотах пишуть. Але вони хизуються, що отримали громадянство , що паспорт України то ганьба для них, що як ім афігєнно зараз там живеться, глумляться з ЗСУ
То це ж супер, що паспорт рф отримали. Після деокупації його в зуби і поскачуть на родіну-уродіну))
Ответ длясамотня грустюша
Я б таких хто відкрито зараз так говорить там, чоловіка в тюрму ( не сидіти) а сартири мити, її на ферму гімно від корів виносити, а дитину в інтернат на перевиховання
Olga Zelenyak• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Він каже, що росія б’є тільки по критичній інфраструктурі, я написала за Дніпро, як влучили в будинок, а він сміється, каже це ваші влучили і росію звинуватили.
Вы как сегодня на свет родились. Такие товарищи есть не только в Луганске. Здесь на советчице такие отписываются со всех уголков страны.
самотня грустюша• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Так вони сказали ми нікуди не поїдемо з нашого міста
так а нах они в городе в том кому нужны? надеюсь, что их силой на сибирь депортируют
Ответ дляVikyliya
Ще бачила відео,де волонтери евакуйовували з гарячої точки сім´ю священника. Там було його двоє дітей,років 19-20. На питання волонтерів,чи задоволені вони ,що їх вивозять ті відповіли що ні. Волонтер каже:’Ми ж ризикуємо своїм життям,щоб вас вивезти’. А ті з ухмилками противними відповідають:’А ми і нє просілі’
Треба було викинути з машини їх
Ответ дляZaviriuha
Ну так такое же не только в Днепре. Такой же дом есть в Бородянке с начала войны, где обрушился подъезд тоже от авиаудара. А Винницу вспомнить. А Кременчуг...
Olga Zelenyak• 20 февраля 2023
Ответ дляlisulya
В Бородянке на дом сбросили бомбу с самолета, который летал и прицельно кидал. Точно также, как и в Мариуполе.
Чего люди ждут от жителей Луганска, которые прекрасно видели и знают, что там творилось 8 лет. Как на блокпостах людей, которые пытались выехать в 2014, грабили и убивали, как отжимали все, что можно.
Все это могло устраивать только блатных и нищих. Первые стояли за тех блокпостах, у вторых нечего отжимать, они рады, что отжали у тех, кто что-то имел.
Не стоит ждать, что они когда-то прозреют.
Ажурная мышь• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Я просто їх послухала і мене як струмом рубануло. Як далі бути з ними? Наші бідні хлопці воюють, а ці сидять пивко п’ють і розказують що вони росія і що в них війни нема
Это ненадолго)) скоро пятый угол искать начнут.
Апель-синка• 20 февраля 2023
Ответ дляKristinka2106
Видела. Хотела что-то написать, потом поняла что бестолку. Вышла чтоб не портить себе нервы
А что это за кабаны?
Kristinka2106• 20 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
А что это за кабаны?
Не знаю. Два дебила из тик ток
Апель-синка• 20 февраля 2023
Ответ дляKristinka2106
Не знаю. Два дебила из тик ток
Так на земле много дебилов, всех не пересмотришь
Olya Rybka• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Та прям рекламую
Тут большинство про них и не знало до вашей темы.
Olya Rybka• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Там може нік їхній видно? Вони попались в рекомендаціях в лєнті
Не разбираюсь в тиктоке и как там искать