Zaviriuha• 20 февраля 2023

Хто бачив цих двох в Тік ток? Це шок.

Молоді люди з Луганська, що вони говорять просто на вуха не налазить. Чесно, я думала що там немає таких людей, що то видумка, що вони хочуть в росію, це страшно
автор Zaviriuha • 20 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Це не люди, це біомаса
Він каже, що росія б’є тільки по критичній інфраструктурі, я написала за Дніпро, як влучили в будинок, а він сміється, каже це ваші влучили і росію звинуватили.
самотня грустюша• 20 февраля 2023
Ответ для Просто я
Нах нам их извинения???! Чемодан, вокзал, и нахер отсюда .
извинения из принципа, насильно, чтобы знали, что пасть открывать не стоило
Басина• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Ой, все як завжди, що на болотах пишуть. Але вони хизуються, що отримали громадянство , що паспорт України то ганьба для них, що як ім афігєнно зараз там живеться, глумляться з ЗСУ
То це ж супер, що паспорт рф отримали. Після деокупації його в зуби і поскачуть на родіну-уродіну))
автор Zaviriuha • 20 февраля 2023
Ответ длясамотня грустюша
Я б таких хто відкрито зараз так говорить там, чоловіка в тюрму ( не сидіти) а сартири мити, її на ферму гімно від корів виносити, а дитину в інтернат на перевиховання
автор Zaviriuha • 20 февраля 2023
Ответ дляБасина
Так вони сказали ми нікуди не поїдемо з нашого міста
Olga Zelenyak• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Вы как сегодня на свет родились. Такие товарищи есть не только в Луганске. Здесь на советчице такие отписываются со всех уголков страны.
самотня грустюша• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
так а нах они в городе в том кому нужны? надеюсь, что их силой на сибирь депортируют
jif• 20 февраля 2023
Біба і боба- два длбо’’’ба.
автор Zaviriuha • 20 февраля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Так я думала що то жителі росіі відписуються скрізь, не вірила що наші
Басина• 20 февраля 2023
Ответ дляVikyliya
Ще бачила відео,де волонтери евакуйовували з гарячої точки сім´ю священника. Там було його двоє дітей,років 19-20. На питання волонтерів,чи задоволені вони ,що їх вивозять ті відповіли що ні. Волонтер каже:’Ми ж ризикуємо своїм життям,щоб вас вивезти’. А ті з ухмилками противними відповідають:’А ми і нє просілі’
Треба було викинути з машини їх
lisulya• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Ну так такое же не только в Днепре. Такой же дом есть в Бородянке с начала войны, где обрушился подъезд тоже от авиаудара. А Винницу вспомнить. А Кременчуг...
автор Zaviriuha • 20 февраля 2023
Ответ дляlisulya
Там вата в голові конкретна, на всі питання які ім наші задають в них є відповіді
Odilie• 20 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
И после деоккупации с ними нужно что-то делать
Дать на сборы 12 часов, в теплушку и в рашу. Вот и всё.
Басина• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Хто їх буде питати? Вони громадяни рф, що незаконно перебувають на нашій території) дати підсрачника і в польот!
автор Zaviriuha • 20 февраля 2023
Ответ дляOdilie
А я б хотіла щоб вони працювали важко, окремо один від одного, щоб табори були для них
Басина• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Нахріна? Годувати і лікувати ту гниль?
Olga Zelenyak• 20 февраля 2023
Ответ дляlisulya
В Бородянке на дом сбросили бомбу с самолета, который летал и прицельно кидал. Точно также, как и в Мариуполе.
Чего люди ждут от жителей Луганска, которые прекрасно видели и знают, что там творилось 8 лет. Как на блокпостах людей, которые пытались выехать в 2014, грабили и убивали, как отжимали все, что можно.
Все это могло устраивать только блатных и нищих. Первые стояли за тех блокпостах, у вторых нечего отжимать, они рады, что отжали у тех, кто что-то имел.
Не стоит ждать, что они когда-то прозреют.
Ажурная мышь• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Я просто їх послухала і мене як струмом рубануло. Як далі бути з ними? Наші бідні хлопці воюють, а ці сидять пивко п’ють і розказують що вони росія і що в них війни нема
Это ненадолго)) скоро пятый угол искать начнут.
Апель-синка• 20 февраля 2023
Ответ дляKristinka2106
Видела. Хотела что-то написать, потом поняла что бестолку. Вышла чтоб не портить себе нервы
А что это за кабаны?
Kristinka2106• 20 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
А что это за кабаны?
Не знаю. Два дебила из тик ток
Olya Rybka• 20 февраля 2023
А нафига вы их рекламируете?
Апель-синка• 20 февраля 2023
Ответ дляKristinka2106
Не знаю. Два дебила из тик ток
Так на земле много дебилов, всех не пересмотришь
автор Zaviriuha • 20 февраля 2023
Ответ дляOlya Rybka
А нафига вы их рекламируете?
Та прям рекламую
Jul-Ap• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Автор, ну нельзя аж настолько в ракушке жить.
Полно таких на Донбассе.
Собственно, большинство адекватных уехали
Olya Rybka• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Та прям рекламую
Тут большинство про них и не знало до вашей темы.
seami• 20 февраля 2023
Я не схильна до лукізму, але у цьому випадку достатньо подивитися на обличчя аби не слухати. Люблю тік ток і, на щастя, маргінальщину і фанатів рашки він мені ніколи не показує. Не рекламуйте це лайно, краще заблокуйте.
автор Zaviriuha • 20 февраля 2023
Ответ дляOlya Rybka
Там може нік їхній видно? Вони попались в рекомендаціях в лєнті
Son1111111• 20 февраля 2023
Все в след за военным кораблем
Olya Rybka• 20 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Не разбираюсь в тиктоке и как там искать
Марія В• 20 февраля 2023
Після голодомору на ті території Луганської та донецької областей завозили заселяти російських бандитів,а це їх ’потомки’ зараз от тобі і історія,і зараз щось схоже повторюється через війну