Столічна штучка• вчера в 21:01

Може ця ситуація вже поставить крапку у війні?

Люди не задоволені, мітинги, військові в тредс пишуть про масові сзч.
Може це і добре
Каяспер• вчера в 21:41
Конечно нет. Кому интересно мнение рядовых украинцев ? Да и жизнь их никакой ценности для нашего правительства не имеет.

Борець за гаманець• вчера в 21:43
Ответ длявсе по ГОСТу!
А це тут до чого? Зеля балістику з кончезаспи шле на Дарницю? Чи як?
Зеля домовився,щоб балістика на кончену заспу не летіла.Може,якщо треба!Титан!
Та_шо_ж_таке• вчера в 21:44
Ответ дляМарічка
Це не сарказм, так трапляється. Я вас запевняю, що в ЗСУ і в армії ганьби країни 404 ще й досі є люди, які разом вчилися у військових училищах. Що не заважає їм воювати один проти одного.
Розумієте, тут є різниця.
Коли пілоти вчилися в радянських школах, то війна вже повним ходом йшла. І Сталін просто посібник Гітлера.

А коли люди вчилися в мирний час разом.... Ну вчилися і вчилися.
З одного класу в звичайній київській школі. Хтось на кладовищі, а хтось з дому третій рік не виходить
Та_шо_ж_таке• вчера в 21:45
Ответ дляБорець за гаманець
А українські міста бомблять з літаків,якими колись Україна розрахувалася за газ.
Пілоти, у яких цілком можливо, є родичі в цих містах.
Аноним ФЕЯ• вчера в 21:46
Ответ длявсе по ГОСТу!
Скільки можна ковиряти тушку гнилої риби? Треба вимагати відставки Зеленського.
Будь-які інші вимоги або не будуть реалізовані, або потім знов будуть знівельовані, або одна з боєм втілена вимога буде завалена новими тоннами нового саботажу і диверсійних дій з боку Зеленського.
Відстоиш НАБУ - він зруйнує роботу Міноборони, захистиш МО - він знищить оборонну промисловість, як у 2019-21. Він розісреться з Заходом і зірве підтримку від Європи, спрямує оборонний бюджет Міндічу, собі в офшор і ще трішечки Деркачу ’на Москву’. Ви не зможете долати це протестами по кожному факту чергової диверсії. Це як бігати навколо смердючого сміттєвого бака і ловити по одній мух, які звідти летять потоком.
Бити треба в причину, джерело всіх катастрофічних процесів останніх семи років в Україні - це підривна агентура ворога, яку очолює Зеленський.
ЗЕЛЕНСЬКОГО - ГЕТЬ У ВІДСТАВКУ!(с)
Мию вікна у мороз• вчера в 21:46
Ответ дляБорець за гаманець
Слухайте,ну ви і нагла!Уже нас оплотом аж світової демократії зробили.Тут би хоч європейську демократію втримати.А якщо ще й світову на нас повісять,то від нас мокрого місця не залишиться
Наш потужний лідор - найвпливовіша людина галактики! До біса скромність.
Файна пані• вчера в 21:46
Ответ дляСтрекозей
А ще у них агонія і Росія скоро розвалиться)) Що там казав місцевий воєнкор Людмила-Касандра Кличко? Щось її не видно з її прогнозами і Портніковим. Як і Ірку bзdO
Мабуть образилася, що ’’талант’’ не цінували
ЖенаАйтишнеГа• вчера в 21:48
Ответ дляМию вікна у мороз
В вас невеличка орфографічна помилка в слові лідор, перша буква ’ п’.
Мию вікна у мороз• вчера в 21:50
Ответ дляКаяспер
Ви трошки помиляєтеся, за кожного бусифікованого кварталу отримує чітко зафіксовану винагороду. Мені згадуються Ріманові суми, але не відволікатимемося. Давайте вже потерпимо та дамо людям добре заробити!

Борець за гаманець• вчера в 21:50
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Розумієте, тут є різниця.

Розумієте,коли йде війна повним ходом, то газ і нафту через територію країни,на яку напали,країна агресор спокійно качає і продає.Поговорим,хто кому посібник?
Кидаю курити• вчера в 21:51
Ответ дляАноним_
А что бомбить перестанут ?
оккупируют. Видимо, автору это ок.
Марічка• вчера в 21:51
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Розумієте, тут є різниця.

Пілоти масово вчилися у 1938, друга світова почалася 1 вересня. Не тягніть сову на глобус. Ситуації схожі, у випадку з русофашистами і українцями - більш цинічно і зухвало. Ви чомусь жодних претензій не висуваєте кацапам, які сиділи за одними партами з українськими воїнами, а потім нагло пішли їх вбивати?
Файна пані• вчера в 21:52
Ответ дляМию вікна у мороз
Десь була інфа, що чорна бухгалтерія тцк це 3 мільярди євро на рік чи як. Просто з нічого, це не якісь тендери, закупівлі, відкати...
Мию вікна у мороз• вчера в 21:52
Ответ дляБорець за гаманець
’Війна війною, а бізнес-бізнесом’. Потрібно з розумінням ставитися і вкотре не загострювати увагу.
Борець за гаманець• вчера в 21:53
Ответ дляКидаю курити
оккупируют. Видимо, автору это ок.
Да кому вы надо,чтобы вас оккупировали?Оккупация это дорогое удовольствие для оккупанта
Та_шо_ж_таке• вчера в 21:55
Ответ дляМарічка
Ой, блт, сову на глобус тягнете ви.
А моя єдина претензія до кацапів-це взагалі їх існування.
І мені глибоко все одно за якими партами вони сиділи.
Для чого ви, взагалі, робите з них людей?
Кидаю курити• вчера в 21:56
Ответ дляБорець за гаманець
А, то есть Запорожье просто для фана обстреливают всем чем можно? И ’неоккупированных’ Васильевки,Токмака и т.п.никому не нужных населенных пунктов.
Борець за гаманець• вчера в 21:56
Ответ дляМию вікна у мороз
Я може і рада не загострювати,так шило з мішка саме загострює
Борець за гаманець• вчера в 21:56
Ответ дляКидаю курити
Вы в Запорожье?

Кидаю курити• вчера в 21:57
Ответ дляБорець за гаманець
Вы в Запорожье?
С какой целью интересуетесь?
Борець за гаманець• вчера в 21:58
Ответ дляКидаю курити
С какой целью интересуетесь?
С целью узнать,зря вы боитесь оккупации или нет?
Кидаю курити• 2 часа назад
Ответ дляБорець за гаманець
Я в Запорожье. А что, в Киеве можно не бояться оккупации? Учитывая что в 22 году его оккупация чуть не состоялась?
Повелитель бітка• 2 часа назад
Ага, хуйло побачить, що у нас люди незадоволені і швидко виведе своїх окупантів з нашої землі.
Чи яким чином війна може закінчитись?
Не зацілована• 2 часа назад
Ооо, відчувається, що вдень маньки на іншій локації були. Тільки тафельниці відмічались. та й то не активно. Зранку на суботника під Франка вигнали. а зараз звичайна робоча зміна.
Ждун с Нибиру• 2 часа назад
Ответ дляБорець за гаманець
Рятуєте від бендерівців?
Магиня• 2 часа назад
Я зрозуміла, що зараз зеленський робить все, щоб війна була вічна.
Самохвалова• 2 часа назад
Ответ дляМарічка
То невже відповідальність за другу світову однаково на сталні і гітлері?
Так Сталін перший на Польщу напав. А ми ні на кого не нападали.
Бавовнятий Пупс• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік
Удалено администрацией...
В тредс 80% таких користувачів
Астановитесь• 8 минут назад
Ответ дляСкорая помощь
Поясните как сзч поставит точку в войне? Цели войны будут достигнуты?
Все съипуться и воевать будет некому
Астановитесь• 7 минут назад
Ответ дляТам-тарарам
Є які вірять, що війна тільки через нашу владу, бо вони так хочуть.
А оно так и есть