Мини-бикини• 22 февраля 2023
Оплата за аренду земли (пай)
У отца есть кусок земли в Черниг.обл-ти, он его сдает в аренду с/хоз. предприятию.
Скажите, а сейчас задерживают такие выплаты? Должны были заплатить в январе-феврале за прошлый год.
Отец выехал, "повесил" все дела на меня...
кнопкодав• 22 февраля 2023
контктуйте з орендарем, взнавайте, можливо в інших таких самих орендодавців. Бо ситуація залежить від платоспроможності орендаря. Кому виплатили, кому - ні. Моя мама теж чекає виплат. В минулих роках виплачували в січні-на початку лютого, а цього року не виплатили до цих пір. Орендар каже що виплатить з дня на день, і так вже 2 місяці. Але там справді мабуть не все так добре - кукурудза незібрана в полі стоїть до цього часу(((
Не буду• 22 февраля 2023
Зависит от ситуации у арендатора
У нашего поля не обрабатывали и технику орки стырили
О какой прибыли может идти речь?
Киевская обл
О какой прибыли может идти речь?
Киевская обл
Вакцениро Вона• 22 февраля 2023
Погоджуюсь з коментарями вище, уточняйте у орендатора. Нам 30 січня зайшла сума за 2023 рік, пай на бабусі, а вона в будинку для людей похилого віку, тому попросили нам виплатити раніше, бо пенсії не вистачає, орендатор пішов на зустріч.