Мусик Пусик• 22 февраля 2023
Київ, коли потрібно записуватися до 1 класу?
І чи зберігаеться зараз принцип прописки? дякую
Редиска Я• 22 февраля 2023
я вже записала дитину
Так принцип за місцем реєстрації одного з батьків є
Репетиторша• 22 февраля 2023
На підготовку вже на цьому тижні записують. Заяви приймають здається з травня. Прописка потрібна.
Хвець-тець• 22 февраля 2023
Так, по прописці реєструють. В мирні часи, школа отримувала списки дітей +-1.04. Як буде цього року - не відомо. Теж маю першокласника.
Фруты_Буты• 22 февраля 2023
Сохраняется, но если хорошо попросить возьмут в любую школу, которую хотите. Заявления подаются в начале апреля
Хвець-тець• 22 февраля 2023
Ответ дляФруты_Буты
Якщо район перенаселений, то дуже складно навіть за гроші.
Девушка Прасковья• 22 февраля 2023
Ответ дляХвець-тець
За гроші складно, треба мати офіційне підтвердження про місце проживання, закріплене за школою
Фруты_Буты• 22 февраля 2023
Ответ дляХвець-тець
Нет, ошибаетесь)
Хвець-тець• 22 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Отож і кажу, що це основне.
Хвець-тець• 22 февраля 2023
Ответ дляФруты_Буты
Нет, ошибаетесь)
Знайдіть мені місце дитині в іншій школі на осокорках, тоді зможу сказати що ви праві. А так - ні.
Мусик Пусик
• 22 февраля 2023
Ответ дляРепетиторша
вибачте, а що за підготовка?
Фруты_Буты• 22 февраля 2023
Ответ дляХвець-тець
Зачем мне ваш ребенок? Я права потому что знаю из собственного опыта. И деньги не при чем, один звонок нужного человека и все. Вы будто вчера родились
Девушка Прасковья• 22 февраля 2023
Ответ дляФруты_Буты
Молодець ) А причому тут ваші дзвінки до ситуації в цілому?
Фруты_Буты• 22 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
К тому что можно пойти в любую школу, какую хочешь. Что непонятного?
Хвець-тець• 22 февраля 2023
Ответ дляФруты_Буты
Тоді не пишіть дурниць для інших. Не можете, значить не в компетенції інших дітей влаштувати. Я теж можу багато чого, але не хочу просити. Офіційно - всі діти по реєстрації.
Девушка Прасковья• 22 февраля 2023
Ответ дляФруты_Буты
Неясно, до чого тут про ваш дзвінок.
Фруты_Буты• 22 февраля 2023
Ответ дляХвець-тець
Я устроила крестников и своих детей. Чужие мне не нужны
Хвець-тець• 22 февраля 2023
Ответ дляФруты_Буты
Ну то чого ви тоді тут випендрюєтеся? Запитали як по правилах. Але ж треба носа всунуть і сказать, що я такая растакая. Візьміть з полки пряник.
Редиска Я• 22 февраля 2023
Ответ дляХвець-тець
почему кто-то должен искать место в школе вашему ребенку?
Вам надо именно в эту школу- ищите сами как туда попасть. За деньги, по звонку, еще как-то
Редиска Я• 22 февраля 2023
Ответ дляФруты_Буты
так и есть. Звонок директору - и ребенок в нужной школе. И потом еще фин помощь для школы
Фруты_Буты• 22 февраля 2023
Ответ дляХвець-тець
Спасибо, пряники не люблю. Я просто написала как есть. К чему правила, если школа по прописке не нравится. Ребенку не месяц же туда ходить
Хвець-тець• 22 февраля 2023
Ответ дляРедиска Я
Тут просто хватають більше чим треба, а на ділі 0 без палки. Я знаю і так куди відведу свою дитину. Достатньо фінансів для приватної школи.
Репетиторша• 22 февраля 2023
Ответ дляФруты_Буты
Вам повезло, может просто были места или кто-то перевелся. Такое себе достижение.
Репетиторша• 22 февраля 2023
Ответ дляМусик Пусик
вибачте, а що за підготовка?
Звичайна. Букви вчать, читати, рахувати. Якщо не ходили, то вчіть дитину самі поки є час. НУШ дуже складна програма, особливо якщо вчительці 40+
Мусик Пусик
• 22 февраля 2023
Ответ дляРепетиторша
дякую, наче читає і рахує, в садок ходить
Фруты_Буты• 22 февраля 2023
Ответ дляРепетиторша
Мест не было, сразу сказали. Какое достижение вы о чем вообще.
Редиска Я• 22 февраля 2023
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
Репетиторша• 22 февраля 2023
Ответ дляФруты_Буты
Ой, ’мест нет’ даже когда в классе 10 человек. Мы же тоже не вчерашние.