Точный_сантиметр• 22 февраля 2023

У кого немає змішаної форми навчання ?

Початкова школа. З 24.02.22 І по цей час навчаємось дистанційно. З наступного тижня діти будуть виходити на очне навчання. Необхідно написати заяву, де вказати одну з форм навчання: очна чи дистанційна. Змішаної форми навчання (тиждень у школі, тиждень дистанційно, наприклад) - немає.
Рішення потрібно прийняти до п’ятниціі
Не знаю, що обрати. З одного боку, дитині необхідне живе спілкування та навчання. І менше навантаження на зір, пояснення вчителя у класі, а не через раз вихід на зв’язок (коли немає електроенергіі і мобільний зв’язок не працює).
Бомбосховище підготовано, воєнна адміністрація його прийняла.
Але з іншого боку - зараз війна, і дитина дуже хворіє після контакту у колективі. Наш максимум у минулому році - тиждень/півтора у школі і три тижні вдома лікуємось.
Хто прийняв рішення на ту чи іншу форму навчання - Ваші діти змогли її потім змінити? Чи можливо написати заяву на одну форму навчання, а у процесі навчання змінювати її?
Тантрический кекс• 22 февраля 2023
Вже давно ходимо до школи,для мене дистанційне-жах
КрестьянинДиор• 22 февраля 2023
У нас або очна, або онлайн.
Так вже давно.
Але вчитель дозволяє під час хвороби приєднуватися онлайн тим, хто навчається очно.
Схема сыра• 22 февраля 2023
У нас очно или домашнее обучение
Нхтер-2• 22 февраля 2023
Така сама ситуація була у куми . Вирішила бути на дистанційному . Два рази в тиждень дитина навчається у репетитора .
автор Точный_сантиметр • 22 февраля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
У нас або очна, або онлайн.
Так вже давно.
А навпаки - ні ?(
буреЛОМКА• 22 февраля 2023
У нас не було вибору, тільки очна форма з вересня. Я спочатку була проти і переживала, а зараз розумію, що це було правильне рішення. У дитини є хоч шматочок нормального життя і якісне навчання.
Ермолайчик• 22 февраля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
У нас або очна, або онлайн.
Так вже давно.
І в нас так
КрестьянинДиор• 22 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
А навпаки - ні ?(
Раніше можна було перевестися, але, якщо не помиляюся, раз на місяць.
Укриття у школі дуже маленьке.
Це у меншого.
У старшого (середня школа) зробили перерозподіл класів. За результатами голосування 3 класи навчаються очно, два онлайн.
Так зручніше і дітям, і вчителям.
Там велике укриття і добре облаштоване.
Тобто, якщо я пишу заяву на дистанційну форму - дитина не матиме права вийти на очну.
Це рішення вже не можна буде змінити?
Але є варіант, якщо пишу на очну форму і дитина захворіє - приєднуватись до тих, хто на дистанційному?
У нас мінімум десять осіб буде навчатись дистанційно, так як третина класу - за кордоном
Ермолайчик• 22 февраля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
В нас вибір був. Я довго себе корила, що погодилася з чоловіком та відпустила до школи. Але тепер розумію - все правильно. І навчання, і спілкування. А саме головне - під час кожної!!! Тривоги дитина у сховищі. Вдома я їй навряд чи могла це забезпечити
Кы-ы-ы-ця• 22 февраля 2023
если вся Ваша проблема по поводу очного - только в болезнях, я бы выбирала очную. надо закалять организм, не будет же ребенок до конца жизни в пецере жить?
Кы-ы-ы-ця• 22 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Це рішення вже не можна буде змінити?
да вообще странно, если нельзя изменить. скорее всего надо будет писать заявление директору и переведут куда надо. позвоните в администрацию и уточните, а если категорично откажут, надо почитать законы
выходные пролетают• 22 февраля 2023
А де зараз є повністю очне навчання? В нас в Луцьку тиждень очне, тиждень дистанційне. В селах біля Луцька так само, або день через день. Це жах... Діти одичавіли майже...
Я тут Живу• 22 февраля 2023
У нас можна вибрати очну або дистанційну. Наша вчителька з нашим класом працює дистанційно. Діти, які вибрали очну форму, ходять з іншою вчителькою і іншим класом. До нас у клас прийшли учні з того класу, які вибрали дистанційну форму. Можна змінювати раз на місяць. Я вибрала дистанційну через те, що я лома працюю віддалено і мені підходить, що дитина вчиться поряд. І також дитина дуже хвороблива, є проблема з імунітетом. Спілкування вистачає у дворі з друзями, на гуртках.
советский цирк• 22 февраля 2023
Ви б відразу місто писали. Бо в Києві от змішана форма, але в вересні і до середини жовтня я дитину у школу ще не пускала.
Змішана форма, бо укриття у школі не може вмістити усіх дітей школи.
KROX@• 22 февраля 2023
у нас только дистанционно. днепр.
КарамбОлька• 22 февраля 2023
У нас в средней школе объявили, что только очно. Тем, кто не хочет и кому раньше проводили дистанционные уроки, будут просто скидывать задания, онлайн уроков не будет. Моя ходила офлайн, так и продолжает. После каникул вышло 5-6 человек из класса.

В младшей школе второй ребенок ходит оффлайн, детей около 29 человек, в том числе несколько из параллельного класса. Желающие пока могут с параллельным классом учиться онлайн.
Хитрушка-чекушка• 22 февраля 2023
У нас раз в полгода подаются списки кто как хочет учиться. С очного на дистанционку можно перейти, а наоборот очень проблематично, так как укрытие маленькое и рассчитано на определенное количество человек. Если очные классы полные, то не берет новеньких на очно
Джавеліна• 22 февраля 2023
Ми з вересня ходимо до школи. Хвилювалася теж, але зрозуміла за 3 роки майже постійної дистанційки, що очно найкращий варіант. У другому семестрі з онлайників до нас 8 дітей перейшли, навпаки - ніхто. Під час тривоги наша вчителька у сховищі проводить уроки, просто так не сидять, тому я задоволена
Неправдиша• 22 февраля 2023
Ответ длявыходные пролетают
Не правда
Я з Боратина
З 16.01 діти вийшли на 100 % очне навчання,ніяких дистанційок
Королева Сарказма• 22 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
А навпаки - ні ?(
автор, ви з якого міста?
в якому класі дитина?
мадамГрицацуева• 22 февраля 2023
Ответ дляKROX@
у нас только дистанционно. днепр.
Такое впечатление что только у нас в городе... Третий год уже дети дома сидят
выходные пролетают• 22 февраля 2023
Ответ дляНеправдиша
Не правда
Я з Боратина
В якому сенсі неправда? Якщо у вас є знайомі в Луцьку, запитайте в них (25 школа це 100%). Або в Піддубцях, в Струмівці, Лище, Підгайцях. Там всюди вчаться на змішаній.
Неправдиша• 22 февраля 2023
Ответ длявыходные пролетают
Ви написали «в селах біля Луцька»
Боратин село біля Луцька,якщо Ви раптом не знаєте
І в нас нема ні змішаної,ні дистанційної
Не треба за всіх стверджувати
KROX@• 22 февраля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
у меня не впечатление, а реальность. экономят свой городской бюджет на наших детях и их образовании. это ужас, за что и почему.
прикрываясь типа заботой о них.
а другие мэры значит не заботиться, вся Украина учится, но днепр.. зачем. пусть родители и дети мучаются и оплачивают доп уроки.
выходные пролетают• 23 февраля 2023
Ответ дляНеправдиша
Ви написали «в селах біля Луцька»
Не треба за всіх стверджувати
я ж не написала ’у ВСІХ селах біля Луцька’. Давайте закінчимо наш діалог, бо в мене таке відчуття, що ви не маєте з ким вдома посваритись і сюди прийшли для цього.