2 місяці назад на кольпоскопії не закрашувався участок на шм. Не великий. При цьому ПАП тест просто запалення. Почали обслідувати. Виявили трихоманаду(. На новій кольпоскопії на днях не закрашується ще більший участок. Почали лікувати трихомонаду. Але ж це довго. Чи не стане ще гірше з шийкою за цей час? Чи можливо, щоб дисплазія пропала після лікування? Біопсію не брали.ПАП дисплазію не показав.
Ответ дляinna5577
Надо пролечить воспаление и сделать жидкостную цитологию, будет понятно
Лікування займе майже 2 місяці(
Ответ дляinna5577
Ничего, правда для трихомонад как то многовато, а что вам назначилм?
Це не у мене проблема. Сестра. Не знаю, що назначили.
Ответ дляinna5577
После правильного лечения дисплазия уйдет
Дай бог! А дисплазія через трихомонаду може бути? Чи інша причина?
Ответ дляЮлия-5c0b
Якщо дисплазія першого ступеня то можна вилікувати якщо ступінь 2 або 3 то це вже видаляти потрібно
Не знаєм якого ступеня. Рідинна цитологі взагалі не показала дисплазію