Соня-сонятко• 23 февраля 2023

Генікологія

Мені 45 років. Більше 10 років не була у лікаря геніколога. Нічого не турбує. Але донька наполягає пройти контрольний огляд. Не можу . Сама себе стидаюсь
Аноним Секретарь• 23 февраля 2023
То біжіть до лікаря, і словник прихватіть з собою.

Стрекоза любви• 23 февраля 2023
Поцілуйте доньку, що толкова виросла. Огляд у вас щорічний має бути. Це все не для галочки, а зайвий раз життя врятувати може. А гінекологу байдуже до зовнішнього вигляду вашої «розкішниці».
автор Соня-сонятко • 23 февраля 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Дякую за підтримку, а словник для кого?
Мафиозная• 23 февраля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую за підтримку, а словник для кого?
ну не для гінеколога точно :)
Аноним Секретарь• 23 февраля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую за підтримку, а словник для кого?
ГІнеколог правильно писати
Аноним Секретарь• 23 февраля 2023
А взагалі автор це ненормально стільки не ходити до лікаря, нехай все буде добре.
Можете в лабораторії зробити пап тест, мазок, і з результатами до лікаря на огляд.
Teonaa• 23 февраля 2023
Ответ дляАноним Секретарь
А як словник тлумачить слово «прихватіть»?
Moco• 23 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ахахп
Аноним Секретарь• 23 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Вы шутите надеюсь, откройте словарь, и будете знать.

Teonaa• 23 февраля 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Що мені дивитися
автор Соня-сонятко • 23 февраля 2023
Моїй доньці 26, родила зі сльозами, бо було стидно, хоч жінка приймала. Після родів огляд був майже 11 років назад, було запалення яєчників. Хоч зацькуйте мене, з народження донечки я не живу статевим життям стільки років. От чому мені дуже важко йти до лікаря. Я розумію, це комплекс і розумію в моєму віці це потрібно, але не можу . Ось чому я намагаюсь знайти підтримку і мабуть якусь впевненість у собі. Це неймовірно важко.
Аноним Секретарь• 23 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Що мені дивитися
Нічого.
Закидай меня камнями• 23 февраля 2023
Автор, я була такою, як Ви, у свої 20 років Все думала, що лікар щось не те там побачить та запам’ятає . Особливо було неприємно, коли мені робив узд лікар-чоловік років 50, я почувалась себе якоюсь приниженою, щось типу того.
А потім мізків додалось!
Це така професія, що вони за день стільки …. побачать - Вам і не снилось! І Вашу гінеколог точно не буде запам’ятовувати
Закидай меня камнями• 23 февраля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Ви не заміжня?
Teonaa• 23 февраля 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Нічого.
Прихоплювати - прихопіть
автор Соня-сонятко • 23 февраля 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Ви не заміжня?
Звісно ні
Просто красавица• 23 февраля 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Блин, я тоже последнее время такую ересь иногда могу написать. Элементарные слова начала гуглить. Может языки в голове смешались, не знаю даже. Так что, может человек просто очапятался
Зайканалужайке• 23 февраля 2023
Ох як я вас розумію, особливо коли питають як предохраняєтесь... як як кривою рожею та жирним тілом(в моєму випадку)...

Сходіть на узі-огляд, яке роблять через живіт.
Отжигающая• 23 февраля 2023
Ответ дляЗайканалужайке

Не наговаривайте на себя. Думаю, дело не в ваших лице и теле

ДеньгиНеСдаю• 23 февраля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Ви соромитесь свого тіла. Вашої природи. Не думайте, що ви якась особлива. У всіх все ’там’ майже однаково і лікарю всеодно. (гігієну ніхто не відміняв). Таких жінок за день, місяць, рік в нього сотні. А ви думаєте,ви прийдете, а він такий: боже мій, в неї ж пі..ся є,
ще й гола .Це його робота. А от те, що у вас такі психологічні проблеми, то це треба до психолога.
Неновая почта• 23 февраля 2023
Ответ дляПросто красавица
И языки, и когнитивная сфера просела(( приходится иногда вспоминать, как слово пишется
Кошмар просто
На паровозе• 23 февраля 2023
Огляд, мазок на мікрофлору та цитологію, кольпоскопія(огляд шийки) - обов’язково
Дисплазія, а переростає в рак
Хвороби дуже помолодшали