Горизонтальный самовар• 23 февраля 2023
Для чого люди питають де ти працюєш і скільки заробляєш?
Ну дадно- де! А : скільки тобі платять?
І це так, просто знайомі/ сусіди . Одне діло, якби вони збирались влаштовуватись туди чи на щось схоже, а ні…. Просто питають
Дама_с_коготками• 23 февраля 2023
Заради цікавості. Хоча мене такі питання не бентежать - достатньо, відповідаю
Горизонтальный самовар
• 23 февраля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Никогда меня о таком не спрашивали…
І що?
ЛижТолько• 23 февраля 2023
Для того щоб зрозуміти Гавно Ви чи вони
Іноді то просто цікавість яка не несе якоїсь вагомої цілі
ПуГоФФка• 23 февраля 2023
Ответ дляГоризонтальный самовар
І що?
А то что может дело в вас…
Не представляю и никогда от знакомых не слышала чтоб такое их кто то спрашивал
Мальчижка• 23 февраля 2023
что бы косточки потом Вам перемывать, я говорю так, сколько есть - все мои, или вопросом на вопрос спрашиваю : ’зачем нужна Вам эта информация?’. Все, вопросы пропадают сразу
Горизонтальный самовар
• 23 февраля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Я так і відповіла, просто думаю: невже так цікаво що аж показують свою безтактовність?🤷♀️
Дама_с_коготками• 23 февраля 2023
Ответ дляГоризонтальный самовар
Мабудь
Скользкая• 23 февраля 2023
Им интересно. Они таким образом ориентируются во времени и пространстве) И оценивают собственное значение для мира методом сравнения с окружающими
Ку ка ку ка ку• 23 февраля 2023
я всім брешу, бо якщо казати правду, то люди не зрозуміють.
Уявіть собі 400000 грн в місяць, подумають шо
простіше збрехати шо 10000 грн + дєццкі, хай не заздрять
Дама_с_коготками• 23 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
Теж вірно) недарма тут безліч тем «а у вас таке було?» ну і як тому, хто питає, допоможе, чи було таке у когось ще
Горизонтальный самовар
• 23 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
До речі варіант. Але порівнювати себе - американку з федеральним дипломом, мовою і місцевим досвідом зі мною це смішно. Хоча, я завжди була крута і успішна, дуже хотілось заявити їй скільки я заробляю, але стрималась
Вакцениро Вона• 23 февраля 2023
Ответ дляНакладная
это зависть и беспардонность и ещё тупость!!
Почему зависть, если люди ещё не получили ответ на свой вопрос и неизвестно, завидовать или нет? )
Горизонтальный самовар
• 23 февраля 2023
Ответ дляПуГоФФка
А то что может дело в вас…
Так, діло в мені. В мене на лобі тату: будь зі мною безтактовним
Горизонтальный самовар
• 23 февраля 2023
Ответ дляборигнув
то шоб зрозуміти чи цілувать вам сраку чи вже можна ноги витерти.

Класний варік
Бутербродница• 23 февраля 2023
У мене сусід якось запитав :’Де ти гроші береш?’. Я багато років працюю віддалено, думаю, мєстні сплєтніци теж цікавляться цим питання.
Горизонтальный самовар
• 23 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
О! На таке я відповідаю: в тумбочці
Я колись поправилась і сусідка постійно питала мого чоловіка чи я вже родила
Natalia505• 23 февраля 2023
Ответ дляборигнув
гарна відповідь.
Мания-Величия• 23 февраля 2023
Переживають певно, бідненькі) а ви, до речі, народжувати коли збираєтесь/ коли за другим?))
Горизонтальный самовар
• 23 февраля 2023
Ответ дляМания-Величия
Мюллерная• 23 февраля 2023
Лет 20 назад меня приятельница такое спросила. Я спросила ее в ответ - а зачем тебе знать? )))
Другой человек может после такого вопроса и заткнулся бы, но эта выдала - сравнить твою зарплату и моего мужа. Сказала ей - скажи мне зарплату своего мужа, я сама сравню
Больше она не спрашивала.
Ненавижу такую простоту и наглость, тем более что я никогда ни у кого не спрашиваю
Больше она не спрашивала. Ненавижу такую простоту и наглость, тем более что я никогда ни у кого не спрашиваю