ТихоЯ• 23 февраля 2023

Тонер Drmalogica

У кого такой тонер? Стоит покупать?
автор ТихоЯ • 23 февраля 2023
Dermalogica

жар-птица Нюра• 23 февраля 2023
Це він 1700 грн вартує здається? Я вчора зайшла, подивилась на ціну на тонер та пінку і закрила сторінку)
автор ТихоЯ • 23 февраля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Можно найти за 1200
жар-птица Нюра• 23 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Можно найти за 1200
та все одно дорого на мою думку. За крем чи сироватку гарну мабуть віддала б, але за тонер?
автор ТихоЯ • 23 февраля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Тонер играет немаловажную роль в уходе
жар-птица Нюра• 23 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Тонер играет немаловажную роль в уходе
Для мене не настільки щоб платити за нього 1200, коли повно варіантів удвічі дешевше

Правда в мене і шкіра гарна усе життя, можливо для проблемної від дійсно такий потрібний.
автор ТихоЯ • 23 февраля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра

Каким вы пользовались тонером ранее?
жар-птица Нюра• 23 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Каким вы пользовались тонером ранее?
Звичайними тоніками, переважно нашого виробництва
Губки-уточкой• 23 февраля 2023
Был Dermalogica Multi-Active Toner - хороший базовый тонер, так же как и Academie, Ericson и им подобные, но я, в принципе, от тоника многого не жду - он должен не делать хуже и выполнять роль проводника для последующих средств.