Мальчун-задирун• 23 февраля 2023
Страшно пече горло
Чи корона, чи якийсь інший вірус. Почалося в доньки з температури, слабості. Було так 2 дні, потім почало боліти горло, каже пече дико. Полоскає, розсмоктує таблетки, порскає чим тільки можна, трішки біль зникає після нурофену. Завтра знову до лора( Можливо хтось порадить щось для покращення стану, дякую
миссАрфография• 23 февраля 2023
полощите очень крепкий заваркой черного чая или коры дуба. а так да, нуроыен помогает
Мальчун-задирун
• 23 февраля 2023
Ответ длямиссАрфография
Корою дуба ще не пробували, дякую
Король дивана• 23 февраля 2023
Якщо є перекись водню - полощіть. Я беру половину стакана води і перекись половину. Це природній антисептик.
Мальчун-задирун
• 23 февраля 2023
Ответ дляКороль дивана
А не попалить слизову? Вона і так подразнена. Каже, що навіть коли краплі для носа потрапляють, то дуже пече
миссАрфография• 23 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Корою дуба ще не пробували, дякую
вона не дуже приємна на смак, тому якщо не іі, то чай але міцний теж підходить. сенс в дубильних речовинах, вони знеболюють, але ж теж ненадовно
Король дивана• 23 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Мені подруга порадила, як тільки початок болі в горлі - так роблю і переважно до ранку проходить. Можете спробувати слабшу концентрацію.
Разачаровусь_очень_быстро• 23 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Полоскати?
Полоскати теплим. Не вдихати. Якщо дуже гірке дитині, трохи фізраствором розчинити. Але воно дієве.
Мальчун-задирун
• 23 февраля 2023
Ответ длямиссАрфография
Полоще всім, вона взагалі дуже терпляча. Але каже, що навіть стрепсілс з лідокаїном не знімає біль зовсім
Сосиска_Втесте• 23 февраля 2023
У нас вже тиждень так...
з минулого четверга.
В понеділок тест показав ковід.
з минулого четверга.
В понеділок тест показав ковід.
Меня не звали• 23 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Купите брызгалку тантум верде или другую с лидокаином,это вирус такой,ничего не помогает,только обезбаливать местно.
ДинамоКит• 23 февраля 2023
В мене вже тиждень так, температура 37,2 - 37,6. Більше ніяких симптомів.
Декатилен жую, Тантум вкраде спрей і Йокс, вже і полоскаю то ромашка, то сіль/сода.. не проходить.
Я не розумію, невже горло може тиждень тримати температуру ? Це ж якийсь капец
Миледи• 23 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Нурофен/парацетамол.
Мальчун-задирун
• 23 февраля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
У нас вже тиждень так...
з минулого четверга.
В понеділок тест показав ковід.
з минулого четверга.
В понеділок тест показав ковід.
Чим лікуєтеся?
Мальчун-задирун
• 23 февраля 2023
Ответ дляМеня не звали
Маємо, не бере(
ДинамоКит• 23 февраля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
У нас вже тиждень так...
з минулого четверга.
В понеділок тест показав ковід.
з минулого четверга.
В понеділок тест показав ковід.
А температура є? Ще щось болить?
Меня не звали• 23 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Маємо, не бере(
Тоді тільки ібупрофен та парацетамол,обезболювати.
ДинамоКит• 24 февраля 2023
Автор, а температура є? Скільки днів?
Щойно перекись спробувала, але десь 1:4 , напінилось в роті дуже. Сильний не робіть, можете обпекти
Заюшка_хозяюшка• 24 февраля 2023
Попробуйте этот спрей, очень эффективный при сильной боли, мне лор выписывал, он именно обезболивает
База_птеродактилей• 24 февраля 2023
Деквадол таблетки для розсмоктування з обезболюючим, вони недорогі, спробуйте. В мене син вже тиждень хворіє, казав, що ніколи раніше так горло не боліло
Не гоню• 24 февраля 2023
Если не противно, то можно чайную ложку оливкового масла теплого очень выпить и лечь сразу, чтоб смазало внутри.
Еще моим детям даю на сахар капаю масло чайного дерева Аток , Юст или Вивасан фирмы. Надо чтоб кааественное. И рассасывать во рту.
Дочь любит Горлоспас если с аптечных
Леденцы стрепсилс интенсив.
Но это если уже ребенок по старше конечно .
Дочь любит Горлоспас если с аптечных
Леденцы стрепсилс интенсив.
ДинамоКит• 24 февраля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
А температура є? Як довго?
А кашель?
Мальчун-задирун
• 24 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
А температура є? Як довго?
А кашель?
Вже немає, 2 дні була
Сосиска_Втесте• 24 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
А температура є? Ще щось болить?
У малого 1.4 роки - один день була 39.5, а на другий день - бігав вже.
У нас високої не було, можливо в перший день 37.2 - то максимум, потім взагалі 36.6..36.8
Але он горло до сих пір болить хоча тиждень минув, периодично - кашель сухий. Не сильний.
Загальна слабкість.