Как вы? Ночь прошла. Осталось день продержаться))))
a.ostroverh• 24 февраля 2023
Ответ для Просто я
суки
Там справа два маленьких самолётика(
Их жалко
Но они записаны на жену балицкого, гауляйтер Мелитополя...
Их жалко
witch writter• 24 февраля 2023
Привет всем. Как вы думаете, почему не было оьстреасеголня? Ещё впереди?
witch writter• 24 февраля 2023
Ответ для Просто я
Та мы как то вообще об этом не думаем.
Я думаю( наверное, хотят неожиданно нагадить. Сегодня же все ждали
a.ostroverh• 24 февраля 2023
Ответ для Просто я
Вы ошиблись темой. У нас сейчас ночной дожор. Поищите в другом месте единомышленников.
Ну зачем сразу так резко?
Ответ дляАмарилис
Розказую. На світанку нашого сімейного життя ми жили в общазі. Вікна закривали густі дерева і в кімнаті було холодно навіть літом. В нас був камін на два тени, на літо один тен я відключила. Похолодало, я виходячи на роботу попросила його підключити другий тен. Приходжу з роботи, каже - не працює. Ну то як не працює, там нема чому не працювати. Беру викрутку і прозріваю, він провід підключив до підсвітки. І так в усьому)). Зламався винт, що держе кришку унітазу, в продажу зразу не знайшли, навіть не стала чекати, взяла м´який ковпачок від кулькової ручки, і накрутила, заодно прослухала лекцію, що нічого держатись не буде. Простояв мій ковпачок п´ять років п´ять років),
Мій Боінг розбере/збере(я серйозно чи справжній, чи модель), картину намалює, вірша напише, золотого ланцюжка відремонтує, плов зварить, дітей зацікавить, групу в фейсбуці розкачає, і т.д. а от будь-що по домашньому будівництву- ніт, мушу наймати людину. От така Рибка.
witch writter• 24 февраля 2023
Ответ для Просто я
А, у понятно.
Спасибо за теплый прием в чатике...
Пойду в свое болото.
Приятного аппетита
Спасибо за теплый прием в чатике...
Пойду в свое болото.
Приятного аппетита
a.ostroverh• 24 февраля 2023
Ответ для Просто я
Кто это?
Возможно новые членкини клуба хвылювалочек
Ответ дляok1904
Оце все зроблю я, з будівництвом включно
a.ostroverh• 24 февраля 2023
Ответ дляwitch writter
А, у понятно.
Спасибо за теплый прием в чатике...
Пойду в свое болото.
Приятного аппетита
Спасибо за теплый прием в чатике...
Пойду в свое болото.
Приятного аппетита
Оставайтесь!
У нас Вам понравится!
mmi583@mail.ru• 24 февраля 2023
Ответ дляwitch writter
Хто всі? Я особисто не чекала. Ви що думаєте, що вони вже настількі тупі щоб бути такими передбачуваними?
witch writter• 24 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Оставайтесь!
У нас Вам понравится!
Спасибо за добрые слова

witch writter• 24 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ну кто... Буанов как минимум
И да,я считаю орков максимально тупыми деградантами)
a.ostroverh• 24 февраля 2023
Ответ для Просто я
Посмотри её темы. Это нагнеталочка, а не хвылювалочка.
Ну там не все , не большинство панические)
Может я тоже бы нервничала?
Но у меня есть Вы)))
А есть лучшая и замечательная подруга, вот ее иногда надо притормаживать) а то и белорус идёт, и ядерка и все пропало)
Может я тоже бы нервничала?
Но у меня есть Вы)))
Ответ дляsobacura
Гадаю, що це не від знаку залежить. Хто як вілаштується.
В мене сину все дається легко (я не про навчання, а про життя, з його народженням я вірю в Удачу, в Чудо, в св Миколая , я просто вірю в чудеса ), він Овен , і це з маленького він такий, коли треба , щоб поїздка, якась справа вдалася, то треба брати з собою його , тоді все як по маслу йде.
mmi583@mail.ru• 24 февраля 2023
Ответ дляwitch writter
Ну кто... Буанов как минимум
Вам Автор правильно написала, тут ми говоримо про все що завгодно, окрім срачу.
Ответ дляa.ostroverh
Может я тоже бы нервничала?
Но у меня есть Вы)))
Может я тоже бы нервничала?
Но у меня есть Вы)))
Ой, мои соболезнования
. Это жесть, у меня тоже есть такая же
a.ostroverh• 24 февраля 2023
Ответ дляwitch writter
Ну кто... Буанов как минимум
Ай, прекращайте
У нас есть Люда! Круче любого Буланова, а по успокоительному свойству арестович в кубе
witch writter• 24 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Эээ... Ну опасения обстрелов - это не срач.
Но я уже поняла, что те кто беспокоятся - идут мимо.
Тут все кушают вкусняхи по ночам и на позитиве.
Пардоньте