Вероятненько• 24 февраля 2023

Дочка йде до подружки на ДН і хоче дарувати свої саморобки

))))
Іменинниці 7 чи 8)
Вирішили подарувати гроші. 700 грн і шоколадку. Як думаєте? Чи дарувати 1000?
Я хотіла тисячу, але моя подруга (її донька також гість) нещодавно робила ДН дитині і діти данували по 500, каже щоб ми однаково по 700 дарували.
Що думаєте?
А тепер головне: чи дозволяти дитині нести ці відкритки, закладинки і інший хендмейд?
Я не хочу, але вона може і образитися
Підкажіть
А я на шпагате• 24 февраля 2023
беззаперечно дозволяти
Шаманю второпях• 24 февраля 2023
звичайно, нести
пицунда• 24 февраля 2023
500гр и пусть несет что хочет они же девочки
автор Вероятненько • 24 февраля 2023
Ответ дляШаманю второпях
звичайно, нести
Скласти в подарунковий пакетик з листівкою і грошима і так?
На паровозе• 24 февраля 2023
А зачем имениннице деньги? Или это запрос родителей? В таком возрасте ребенок будет рад подарку, деньги для него что-то эфемерное.
автор Вероятненько • 24 февраля 2023
Ответ дляпицунда
Дякую)
Шаманю второпях• 24 февраля 2023
моя старша вже в 5 класі, у неї досі зберігаються ось такі подарунки-саморобки з 1-2 класів. А зараз подружкам робить браслети-макраме і сережки з полімерки. І дівчатка носять це з радістю.
Шаманю второпях• 24 февраля 2023
Ответ дляВероятненько
так
GaleTTa• 24 февраля 2023
Конечно пусть дарит. Вам должно быть наплевать на реакцию окружающих, не обесценивайте ребенка.
А где такие суммы дарят? Я недавно сыну делала ДР и все приносили по 400 грн и то я думала что много как для детских подарков
автор Вероятненько • 24 февраля 2023
Ответ дляНа паровозе
Я згодна)
Моя запитувала що подарувати, а іменинниця відповіла «можна і просто листівку»
Я подумала, може то мама їй сказала так відповідати?
Бо варіантів що ще можна так і не сказала.

А ще мама мені написала за 2 дні. То ж я б нічого не встигла замовити, а купити вибір у містечку малий ..
автор Вероятненько • 24 февраля 2023
Ответ дляGaleTTa
Та я не знаю..
Закарпаття)
Але я не кажу що дарують.
У моєї все були ДН вдома, з моїм домашнім тортом, але я стараюся і вони гарні.
Тепер вперше планую в кафе з аніматорами і однокласниками.
Коли ходили до інших то дарували іграшки 600-800 грн
То ж не орієнтуюся.
Якщо досить 500-700 то і супер
Нуждаюсь в общении• 24 февраля 2023
Ответ дляНа паровозе
Да-да, конечно, эфемерное
автор Вероятненько • 24 февраля 2023
Ответ дляGaleTTa
Подруга казала шо по 500 приносили діти
Федорино Горе• 24 февраля 2023
500 грн и поделки. Отлично будет
автор Вероятненько • 24 февраля 2023
Ответ дляФедорино Горе
500 грн и поделки. Отлично будет
Дякую)
ПростоБелка• 24 февраля 2023
Ответ дляВероятненько
Та я не знаю..
Закарпаття)
Але я не кажу що дарують.
То ж не орієнтуюся.
Якщо досить 500-700 то і супер
500грн з головою + обов´язково поробкы.
Королева красоты• 24 февраля 2023
Мы дарим по 500 грн, 12-13 лет. В младших классах многие дарили самодельные открытки. Очень мило, я самые красивые храню до сих пор.
А почему хотите запретить дочери? Стыдно?
Без QR коду• 24 февраля 2023
Ответ дляGaleTTa
У нас давно по 1000, есть и больше
ПростоБелка• 24 февраля 2023
І 400 - 500 грн у нас було для старших дітей.
Для таких малих 300-400 грн. Але і др були без понтів - велика ігрова / клуб віртуальної реальності /екопарк+лемури і черепахи. Одне одному діти дарували або +-300-400грн або еквівалент.
ПростоБелка• 24 февраля 2023
Если малая косорукая, то помогите ей довести поделки до ума я всегда так делала. Втихаря ровняла края ножницами или наводила ярче рисунок. Типа тоже самое. Но аккуратнее.
ПМСница• 24 февраля 2023
Моя мала добре малює, робить класні листівкі подругам (її малюнок + приклеїть метелик + стразікамип притрусить).
Плюс подарунок або гроші. І класно виходить.
Якось размалювала листіку-конверт, в який я поклала гроші.

500 грн нормально в цей час. Моя нещодавно ходила, ми замовляли подушку цікаву та носки з надписом. Я стільки часу витратила пока все знайшла, що гроші покласти набагато простіше.
автор Вероятненько • 24 февраля 2023
Ответ дляПростоБелка
500грн з головою + обов´язково поробкы.
Дякую)
автор Вероятненько • 24 февраля 2023
Ответ дляПростоБелка
Та ні))
Вона на ютубі включає МК всякі і робить.
В школі таке подарувати ок, а от на свято нести?))
Але дівчата заспокоїли що можна)
Ms. Доброта• 24 февраля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Мне 51,у меня до сих пор хранится воротничек, который связала крючком моя подруга(мы с ней с детского сада и всю школу за одной партой) и подарила мне в третьем классе.
Ms. Доброта• 24 февраля 2023
Ответ дляВероятненько
Я згодна)

Правильно не приучать детей делать из подарков культ и заострять на этом внимание.В конце концов,не из-за подарков же день рождения празднуют. Так что вполне разумно, что девочка так ответила.
автор Вероятненько • 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Доброта
В мене камінці і ракушки з Криму які подружка з Артека привозила, коли до бабусі приїздила)
Камінці звичайні, морські, але зберігаю))
Рука не підіймається викинути, як талісмани ))
Ms. Доброта• 24 февраля 2023
Ответ дляВероятненько
Это особенные и приятные воспоминания. Почему бы и нет.
автор Вероятненько • 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Дівчинка із дуже заможної сім‘ї, у неї все є)
І вихована дівчинка
Але ж і нема гарантії що не мама підказала
автор Вероятненько • 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Саме так
Ms. Доброта• 24 февраля 2023
Ответ дляВероятненько
І вихована дівчинка
Как по мне, то это правильно, хоть мама сказала, хоть деаочка сама так решила.