Ламзак_сдутый• 25 февраля 2023
Как понять спит с женой или не спит?
Говорит не спит, ссоры частые и т.д. А когда только познакомились без настроения по началу был, переживал, сказал что не было у него такого, ему 27, говорит что просто любит ребёнка очень.
Чики-брык• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
А вы святая чтоли ? Изменяют все мужчины, наверное проститутки лучше будут))
прям все
Бывает и такое• 25 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Звичайно не спить. В них немає нічого спільного. Все терпить заради дитини.
Історія циклічна. Навіть зможу передбачити, що вас потягах, але під приводом дитини з сім´ї не піде і т.д., а потім кине.
Не ви перша, не остання. В таких історіях все циклічно і вкрай рідко сценарій інший.
Моя знайома багато років була коханкою. Він з жінкою був ради дитини, але якимось чином в них народилася ще одна дитина. Мабуть жінка його змушувала
ТрамвайGirl• 25 февраля 2023
Стандартная лапша на уши, правдой могут быть только ссоры, но они сексу не помеха. 99% врёт.
Пасти Ла• 25 февраля 2023
Ответ дляБывает и такое
Ні жінкавкрала сперму і завагітніла тайком.
Мій не такий• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Я понимаю это всё, просто интересно как определить это
Може колись і вас візьмут заміж, от як будут зраджувати і спати з вами , то будете всім казати :’ мойнетакой, он не изменяет’, а як перестане, то вже точно скажете:’ у нього шлюха’.
А ви думали, чого жінки дізнаються останніми?) Бо і сплять з ними, і лижуть, і все на світі в ліжку робять. Ви так, для разнообразія.
Ламзак_сдутый
• 25 февраля 2023
Ответ дляМій не такий
Він буде спати з жінкою завжди. Бо як перестане, жінка почне шукати коханку. Він цього боїться, бо від жінки йти не хоче ( хотів би, то пішов до вас, ви ж така чарівна, як же не підти), а любить чи не любить він дружину, то таке. Чоловікам кохання не потрібно для сексу.
Он мне открывается, душевно. Я и не говорю ему ко мне идти и не намекаю , но то что он мне не безразличен он знает, и знает что я дома всегда, не гуляю и больше нет у меня никого, может по этому он и со мной.
Ламзак_сдутый
• 25 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Ну и ладно, унижаться я точно не буду, а тем более разрушать семью, это его личное дело
мадам Везувий• 25 февраля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
НЕ спав би, мешкав би окремо.
Не завжди, дивлячись чого дружина з ним живе.
Мій не такий• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Ні, з вами він, бо хоче з різними жінками. А не тому, що душевно))) Покористується, потім до іншої піде. У вас чмо звичайне, бігун від баби до баби
Бывает и такое• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Чоловік, який гуляє, - душевний? Я вас прошу. Бреше жінці. Бреше вам, брехатиме і наступній. Надіюся ви не розвішали вуха і повірили яка ви унікальна?
Пасти Ла• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Вам 20-25?
Бывает и такое• 25 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Де ж вона її вклала? В них нічого нема вже давно
думаю змусила силою. Може і зв’язала його
Мій не такий• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Ви вже на дні , куди вже принижуватись більше, чим бути з чоловіком, який точно так же займається сексом ще з одною жінкою. Тільки жінка про вас ще не знає, а ви то знаєте і все рівно не гидуєте смоктати після того, як він любив дружину.
Ламзак_сдутый
• 25 февраля 2023
Ответ дляМій не такий
Вы хотите меня зацепить ? Так стараетесь сильно, не зацепите. Я была за мужем 10 лет и не хочу больше замуж, я люблю свою свободу, я сама себе хозяйка, нервы в порядке, не нужно никому прислуживать. Успокойтесь пожалуйста
Пасти Ла• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Ви вже принижуєтесь. Бо не ображайтесь, але ви просто забезпечуєте його сексуальні потреби і не більше, а потім ви йому надокучите і він вас кине.
Нажаль, але це правда. Це не намагання якось вас образити, це просто правда.
Бывает и такое• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
А вільних чоловіків нема? Лише отаке?
Пасти Ла• 25 февраля 2023
Ответ дляБывает и такое
Надоїла
Серьезная баба• 25 февраля 2023
Автор, ответ однозначен - спит. Можете даже не сомневаться. Мало того, не исключено, что она для него лучшая любовница в мире.
P.s. сама была любовницей по дури в молодости, но никогда не строила иллюзий и часто общалась с женатыми мужчинами на работе, отсюда и выводы.
Бывает и такое• 25 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Надоїла
І оця коханка щиро вірила, що він от- от піде від жінки. Ще трошки діти підростуть і тоді як заживуть
Мій не такий• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Себе заспокойте. Це ж ви теми строчите про ревнощі. Припускаючи, що з дружинами не займаютьсч сексом. І це каже жінка, яка була одружена.
Ламзак_сдутый
• 25 февраля 2023
Ответ дляМій не такий
Все смокчут после кого то, не обольщайтесь, прям там противно, куды ж там, помылся и не противно! Или вы смокчите не мытый? Пришёл с гулек и вы сразу ему смокчите…
Ламзак_сдутый
• 25 февраля 2023
Ответ дляБывает и такое
А вільних чоловіків нема? Лише отаке?
Есть тот кто подходит с кем комфортно и все, остальное последствия, идеальных не существует
Роза завяла• 25 февраля 2023
Бывает, что и не спит. Но там темперамент может 0. Может здоровье. Такие редко любовниц заводят. У знакомой так. Им под 50. Им очень комфортно вместе. Бизнес общий, дети внуки хорошие. Дома все , она хозяйка хорошая и как проффесионал состоялась. Он тихо и редко погуливает. Она знает. Никто ничего рушить не собирается. Вот так живут)
Жизнь вообще многогранна.
ТрамвайGirl• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Прям так интересно, спит или не спит, но я думаю все спят, по началу предохранился, уже нет. Видимся мы каждые 2,3 дня и секс очень страстный по 2-3 р. Но жена ведь тоже хочет ведь 100%
2-3 дня с вами, 2-3 дня с женой, молодой, темпераментный.
Ламзак_сдутый
• 25 февраля 2023
Ответ дляМій не такий
Ну какое то время может и не занимался, или редко, может раз в неделю или раз в месяц
Мій не такий• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Ладно б ще мені це писала щастлива жінка, а то невдаха в розводі, і змогла найти тільки одруженого.
Пасти Ла• 25 февраля 2023
Ответ дляБывает и такое
Нажаль, але таке життя і як би в тієї жінки був нормальний чоловік поряд, то вона б не тішила себе таким гівном. Але з другої сторони аби вона не була з ним може зустріла б нормального. Я дивлюсь на чоловіків навкруги і мені жалко жінок.
Роза завяла• 25 февраля 2023
Ответ дляМій не такий
Ну что за ерунда... Ваш на вас девственником женился?
Пацелуйнитуда• 25 февраля 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Она никак не узнает
Все тайное становится явным .. не слышали?
Зачем вам б/ у мужик?
Моя знакомая узнала о любовнице и в баре разбила голову ей бутылкой от шампанского..
Другая знакомая любительница влезть в чужую постель- ходит с синяками , побитая
Подумайте об этом
Зачем вам б/ у мужик?
Подумайте об этом
Ламзак_сдутый
• 25 февраля 2023
Ответ дляМій не такий
Вы глупая, не зная меня как человека, оскорбляете, да я понимаю как вас штормит в мою сторону, просто ваш муж вам изменял и вы ненавидите любовниц