Пингвинчик сизокрылый• 26 февраля 2023

Чи припинять виплати ВПО?

Чула, що будуть припиняти виплати ВПО, якщо територія деокупована. Тобто, можна ж повертатися вже додому, орків там нема. Але і будинку вже там нема. Нема куди повертатися. Що в такому випадку робити. Людина знімає житло за ці гроші.
Красота неземная• 26 февраля 2023
Якщо будинку немає, то не припинять

Ля-ля-ля• 26 февраля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Якщо будинку немає, то не припинять
Думала всі про це знають
Ля-ля-ля• 26 февраля 2023
Вам треба оформити факт руйнування житла, ще можливо колись компенсацію отримаєте
автор Пингвинчик сизокрылый • 26 февраля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Якщо будинку немає, то не припинять
А як вони будуть перевіряти? Така ситуація, що сам населений пункт починають відбудовувати, люди заселяються, але одну вулицю прям повністю знесено, нема ні одної живої хати. А наша без криші і вікон, в стінах наскрізь дирки. Стелі попадали. Там жити не можливо. Ніякий ремонт не допоможе.
Ля-ля-ля• 26 февраля 2023
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Так оформлюйте факт знищення житла. Чого ви чекаєте?
Ответ дляЛя-ля-ля
Так, не знала.
Крошечка-хаврошечка• 26 февраля 2023
Якщо повернетеся, то виплату зупинять.

Сеточка• 26 февраля 2023
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Этим занимается прокуратура .
Знакомы с Харьковской обл ,дом выгорел ,приезжала полиция ,прокуратура ,мнс и составили акты ,фотографировали ,там почти всё село сгорело .
Теперь они смогут подавать на компенсацию .,имея акт на руках .
Без QR коду• 26 февраля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Якщо будинку немає, то не припинять
Серьезно?Вы просто не пробовали добиться что бы признали еще что вашего дома нет и что именно от нападения пострадал дом((
Пусин Кукин• 26 февраля 2023
если деокупированное и жилье целое, то и не должны платить больше - помощь целевая на аренду съемного. Если жилья нет, то подавайтесь через Дию на зруйноване - будут рассматривать компенсацию.
Пусин Кукин• 26 февраля 2023
Ответ дляБез QR коду
это местные власти как правило взятки за это требуют - в прокуратуру на таких надо катать и везде разносить. но наш народ по-прежнему ’как бы чего не вышло’ мыслит и проще дать на лапу.
Лично знаю такой случай с жильем в Гостомеле.
Красота неземная• 26 февраля 2023
Ответ дляБез QR коду
В мене в родичів дім був через паркан від летовища в Гостомелі.
Я знаю про що кажу