Анти-аноним• 26 февраля 2023
Дівчата, як вам ці боти?
Обираю взуття, для різноманіття дивлюся саме на підборах, але щоб зручні, ось ці варіанти сподобались. Як вам, які краще? Чи взагалі можно їх вважати актуальними?
Анти-аноним
• 26 февраля 2023
Ответ дляНеГолосую
Никак, нет
Чому, грубі?
Може, щось порадите, що вам подобається
Помеха справа• 26 февраля 2023
Первые два варианта, имхо, уже классика. Последние два - спорные, как по мне.
Чупокабра• 26 февраля 2023
Для мене зависокі(не каблук, а сам черевик) такі норм тільки для худих і високих.
Анти-аноним
• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
Я з схожими носками теж взяла.це італійський бренд?
Вагабонд, чесно, не знаю чий він
Телепузик• 26 февраля 2023
Ответ дляМиллион АлыхРос
Перші поза часом. Беріть, під усе.
Высокие с высокой резинкой? С квадратным носом? Думаете?
Миллион АлыхРос• 26 февраля 2023
Ответ дляТелепузик
Гарні.
Анти-аноним
• 26 февраля 2023
Ответ дляТелепузик
Читала на днях, что квадратные носы ушли.
А що на зміну, окрім гострих? Бо то жах моєї юності)
Смыкалка• 26 февраля 2023
Ответ дляТелепузик
Вони не прям квадрат, а ніби закруглений квадрат.як на мене вони прям супер актуальні
Телепузик• 26 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
Как раз высокие со шнурками это классика, а вот высокие челси на высоком каблуке - скорее модная вариация..
Семенна Семеныч• 26 февраля 2023
Шукайте ще. Перші більш-менш, але уже відійшли в минуле. Другі взагалі моветон.
Луковая• 26 февраля 2023
Ответ дляАнти-аноним
Вагабонд, чесно, не знаю чий він
О, вагабонди класні. В мене третій рік, як нові. Зручні, м´які
Телепузик• 26 февраля 2023
Ответ дляАнти-аноним
Вагабонд, чесно, не знаю чий він
Как- то меряла их обувь в Интертопе, очень удобные были, не взяла из- за цвета. Вроде финские, но не утверждаю.
Телепузик• 26 февраля 2023
Ответ дляАнти-аноним
Круглі, ну як класичні боти зі шнурками. Але я тільки одну статтю бачила, то ще не факт.
Телепузик• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
Просто наче не класика. Але я б міряла.
ПочтальЁнша• 26 февраля 2023
Фото 1,2 вже як класика. В мене такі гамнодави були в 99 році. Правда,в таких,якщо є зайва вага,то може бути обтяжений образ,така собі баба огрядна. А може і не бути.