Тётя Хрюша• 26 февраля 2023
Як змінити країну в обліковому записі?
Читала, що ця опція доступна після за кордоном, але воно так в не стало активним. Як змінити?
Тётя Хрюша
• 26 февраля 2023
Ответ дляnavariya
А для чого?
Якщо вже конче - є VPN
Мені недоступні багато місцевих додатків
Тролю как могу• 26 февраля 2023
Автор,мне тоже надо разобраться как изменить страну. Я в Англии,то почти все местные приложения не доступны. Очень неудобно...
Тётя Хрюша
• 26 февраля 2023
Ответ дляПтица-синица
Создайте 2й обліковий запис под новую страну
В мене в старому багато різної інформації , вона мені потрібна, і ця пошта вже всюди в офіційних установах , неможливо все змінити.
Птица-синица• 26 февраля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
А Вы не меняйте. Будете пользоваться двумя одновременно. Создаете новую почту и к ней привязываете новую учётную запись в гугле. Всё)
Тётя Хрюша
• 26 февраля 2023
Ответ дляПтица-синица
Як в телефоні зробити одночасно активними 2 облікових записи? Мені потрібна саме моя стара адреса пошти, але з прив´язкою до іншої країни. Невже нема способу зміни чи просто я чайник?
Птица-синица• 26 февраля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Можно сменить. Но только раз в год. Если это Ваш вариант, то просто меняйте в гугл плей или апп сторе в настройках страну
Тётя Хрюша
• 26 февраля 2023
Ответ дляПтица-синица
А тому і проблема, що галочка зміни не активна
Блинчик Мой• 26 февраля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Створіть ще один акаунт і буде Вам щастя.
Блинчик Мой• 26 февраля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Все лишитися на місці.
Другий буде тільки для плей маркету для скачування потрібних додатків.
Тётя Хрюша
• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчик Мой
Вся інформація є і буде проходити на старий
Тётя Хрюша
• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчик Мой
Все лишитися на місці.
А пошта?
Тётя Хрюша
• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчик Мой
І пошта. Абсолютно все.
Але ж при вході в обліковий запис саме пошта прописується
Блинчик Мой• 26 февраля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Коли будете в плеймаркет заходити, будете вибирати новостворений акаунт. На всі інші сайти заходите ( в мене він по замовчуванню, кожний раз не вибираю) з основного. Новий використовую ( вибираю) тільки в плеймаркеті, коли треба скачати місцевий додаток.
Блинчик Мой• 26 февраля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Ви пошту створюєте нову для нового облікового запису. Але не користуєтеся нею. Шоб не було плутанини створіть якусь іншу. Якщо у Вас основна, Gmail,, для нового створіть ukr.net , наприклад.
Птица-синица• 26 февраля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
У меня кстати тоже, такое впечатление что из-за того что у меня ’семейная группа’ в ютубе для ютуб-премиум. Другого варианта у меня нет. Так что создавайте новую учётную запись, это проще, чем разбираться что и как
Птица-синица• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчик Мой
Зачем? Подключить обе gmail почты и переключаться между ним в приложении почтовом. Очень удобно.
Блинчик Мой• 26 февраля 2023
Ответ дляПтица-синица
У меня нет никаких семейных групп, но тоже ’смена страны’ была неактивная. Второй аккаунт решил проблему.
Блинчик Мой• 26 февраля 2023
Ответ дляПтица-синица
Я не спорю. Каждому по своему удобно. Мне допустим не совсем так удобно Я предложила как мне удобно, Вы как Вам. Автор, пусть выбирает как удобней ей.
Птица-синица• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчик Мой
Ну это я заморочилась и глянула как у меня - активна ли галочка смены страны. А так я тоже сразу со 2й учетной записью, что сразу и посоветовала)