Скромняшка• 27 февраля 2023
Кінець зими близько. До весни залишився 1 день.
Передостання)
А в нас мокрий сніг..
Та легко!• 27 февраля 2023
Дівчата, всіх вітаю. Ми пережили зиму і не так страшно було як хотіли наші друзі родичі які за кордоном. Як же вони мене діставали всю зиму. Таке враження що вони прям хотіли щоб ми замерзли тут і без світла й води сиділи щоб оправдати свою втечу.
Джинцы на Флиси• 27 февраля 2023
Ну да, в Харькове был дождь, потом валил лопатый снег, потом опять дождь. Я б сказала, что осень пришла ( Хочу весны, тепла и солнышка
Скромняшка
• 27 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
А в мене температура...
Одужуйте!
Хоча у мене часто в кінці зими шмарклі) поки тримаюсь
Колючая Роза• 27 февраля 2023
Так...весна...а пам´ятаєте, як ми боялись цю зиму...носились з цими гірляндами, свічками, ліхтариками....і шо....а там вже і сонечка буде побільше і настрій краще. Чекаємо перемогу та садимо малину
Сорока-ворона• 27 февраля 2023
Пережили зиму, русне назло))
Сегодня правда опять без света сидим, снова авария((
А я так радовалась рабочим светофорам))
КтоЕслиНеЯ• 27 февраля 2023
А я знов до йоги повернулася. Ледь з килима встала, але такий кайффффф:)
Ms. Dolly• 27 февраля 2023
Ответ дляСорока-ворона
Пережили зиму, русне назло))
А я так радовалась рабочим светофорам))
это где?((
Ms. Откровенность• 27 февраля 2023
Весни дочекалися і перемоги теж дочекаємося. Шкода відлік до перемоги не запустиш, бо не знаємо коли 😂
Раздражевская• 27 февраля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Это хорошо, но весну мы почувствуем после 10 апреля..
не мы, а вы
а мы раньше
Сорока-ворона• 27 февраля 2023
Ответ дляMs. Dolly
это где?((
Одесса , область. Не знаю вся ли область без света, город и пригород точно без света
Своего не предлагать• 27 февраля 2023
Ответ дляРаздражевская
не мы, а вы
а мы раньше
Не знаю..в Киеве всегда так, в апреле ещё холодно..
Черепаха Тортила• 27 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Одужуйте!
Малий з школы приніс. Його вже вилікувала, сама злягла. Але то на три дні. Не смертельно
Раздражевская• 27 февраля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
холодно может быть, но все равно весна и она ощущается.
Своего не предлагать• 27 февраля 2023
Ответ дляРаздражевская
Да,жду очень первую зелень. По моему уже птицы поют когда солнышко выходит.
Яйцеголовая• 27 февраля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Вы тему без анонима 28.02 создадите или 1.03?
29) наверное, после дождичка в четверг.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 27 февраля 2023
Дякую, автор!
Цікаво, як наша майбутня матуся себе відчуває

Яйцеголовая• 27 февраля 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Дякую, автор!

Она уже?
Забагаловка• 27 февраля 2023
А я вже здалася, лежу в патології

Все ок, тільки матрас твердий дуже... І так всі кістки боліли,та тепер взагалі не знаю, шо буде...
Але нічого, ще трохи протягну, не виглядає, шо там хтось планує евакуацію

Раздражевская• 27 февраля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
уже пару недель, как поют в Киеве и зелень скоро начнет просыпаться. даже, если будет холодно, все равно будем уже в деми одежде и обуви, а не в зимней, день будет длиннее, светлее и т.д.
Скромняшка
• 27 февраля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Завтра в 00.00)
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 27 февраля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Она уже?
Не знаю. Вона завжди ж заходила в ці теми, здається на тому тижні писала, що у понеділок її покладуть у пологовий під нагляд.
Скромняшка
• 27 февраля 2023
Ответ дляСорока-ворона
В тг писали, що Одеса і Одеський район. В області є
Черепаха Тортила• 27 февраля 2023
Ответ дляЗабагаловка
А я вже здалася, лежу в патології

Ура. Нічого, тримайтеся. До якого там треба? До 8 чи далі числа
Шопингмонстр• 27 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Завтра в 00.00)
Попробуйте только хоть на минуту опоздать