tanyak7k• 27 февраля 2023

Статус UKR і термін перебування в Польщі, підкажіть

Добрий день, підкажіть будь ласка, була в Польщі з самого початку війни 3 місяці, потім повернулась до України, місяць тому знову виїхала. Чи можу я не поновляти статус UKR, виплати на дитину не отримую і не подавала, який термін я можу тут знаходитись? якщо я не поновлю статус і термін мого перебування тут буде більше ніж 3 місяці, чи не буде потім проблем на кордоні?
Yana.ukrn• 27 февраля 2023
Будуть проблеми на кордоні, якщо захочете виїхати з Польші, наприклад в Україну, та повернутися. Для вас діють правила, які діють при безвізі.
tanuwe4ka• 27 февраля 2023
Если вы без статуса- вы турист. Быть можете только как турист, и все законы для вас, как для туриста.
diablo12• 28 февраля 2023
Вроде 1 раз можете возобновить свой статус при выезде больше чем на 30 дней
diablo12• 28 февраля 2023
Сама сегодня обновляла статус укр у ребёнка, слетел даже без выезда
sonja-85• 28 февраля 2023
Можете один раз відновити, це 100%
vik72• 28 февраля 2023
Ответ дляtanuwe4ka
Нет, быть может до августа , но если выедет, то заехать можно через 3 мес.
автор tanyak7k • 28 февраля 2023
Ответ дляvik72
спасибо вам большое, я поэтому и спросила, потому как информация очень разная и внятного ответа никто дать не может