Loveandstyle• 28 февраля 2023
Ответ для Просто я
У меня новую зделали, прямо на доме. Это звиздец. Но теперь говорят когда отбой
Ой жесть)) у нас 4 вокруг. Но что-то тихо
Леди на мопеде• 28 февраля 2023
Ответ для Просто я
Ещё нет?
Пришлось выйти на балкон. Где-то далеко нудит и звук вроде другой
a.ostroverh• 28 февраля 2023
И вот
Хнык(
Сонячна погода дозволила сьогодні отримати супутникові знімки з білоруського аеродрому Мачулищі, який росіяни використовують в якості своєї авіабази.
Візуально, літак ДРЛО А-50У, про який було багато розмов, не має значних пошкоджень. Можливо, є дрібні осколкові ураження, які з супутника не видно.
Певна активність, пов´язана з ним, спостерігалася, але жодних прямих підтверджень його пошкодження я не бачив. Час покаже, полетить він чи ні.
Хнык(
Belosnezka1980• 28 февраля 2023
Я в такому стресі, що навіть тривога не бере. Вчора накрилась стіралка( Почала прати Сіменс, а закінчила Оксанка. Сьогодні був майстер замовив щось там, потрібно 2 тижні чекати((