и-рина 1981• 01 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ну от змінили. Там Юрець створив хвилювалочку, мало йому його дебільних тем.
А я чекаю тему про весну 🌿⚘🌱
и-рина 1981• 01 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Вже ж була сьогодні)
Не бачила
Так дівчинка зняла анонім ?
Ответ дляи-рина 1981
Дякую💐
Піду пошукаю
Ось Вам посилання https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3292218-3#a...
и-рина 1981• 01 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Дякую Вам
Леди на мопеде• 01 марта 2023
Ответ дляАмарилис
В нас якась нова. Геть інший сигнал
Да, у нас тоже днем новый звук. А сейчас вообще не было, у меня и окно открыто- тишина
Леди на мопеде• 01 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Не знаю, не заходила туди. Так і називається - Хвилювалочка.
Я зашла, я там никого не знаю. Давайте здесь волноваться. Правда, я уже в постели, не знаю, на сколько меня хватит