Уточка• 28 февраля 2023
Columbia курточка, порадьте розмір
Не можу визначитися між М та Л. На сайті розмірна сітка на всі бренди однакова, на скільки я знаю маломірить Columbia трішки. Хто має цей бренд, як у вас з розмірами ?
Груди 94см, талія 71
интайм_не_предлагать• 28 февраля 2023
Я б не сказала, що маломірить. Брала попередні колекції пуховик омніхіт С, то буде повноцінна М. І він приталений, не оверсайз
Ух ты какая Я• 28 февраля 2023
На такі параметри маю пальто М і воно на мені вільне. Хотя коли замовляла читала у відгуках що маломірить.
Доктор Хаос• 28 февраля 2023
У меня коламбия зимний пуховик, размер М. Грудь, как у вас, талия чуть шире, бедра 98. Пуховик хорошо сидит, не слишком свободно, но и нигде не в обтяг.