Виниловая пластинка• 23 декабря 2025
Что-то кошмарят тг каналы
Нагнетают, чтоб готовились, чего ждать? Страшно за людей
Шкала Радощів• 23 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
Мелочунь• 23 декабря 2025
Ответ дляСтриптизерка
Почему вы так думаете ?
Відмічено ознаки, які вказують на ймовірність бойового вильоту стратегічної авіації протягом ночі, — моніторинг
Такі засоби ураження можуть бути застосовані найближчим часом:
🟠5 Ту-95МС з аеродрому «Енгельс» та «Оленья»;
🟠4 Ту-160 з аеродромів «Енгельс» та «Українка» (Далекий Схід);
🟠До 8 бортів МіГ-31К;
🟠До 22 ракет типу «Калібр» з морських носіїв (акваторія Чорного та Каспійського моря);
🟠Велика кількість ударних БПЛА.
🟠Невизначена кількість балістичних ракет з півночі та півдня.
Пріоритетними для росіян напрямками ймовірного удару — Київ та західні області.
🟠До 8 бортів МіГ-31К;
🟠Велика кількість ударних БПЛА.
АдеКВАтная• 23 декабря 2025
Ответ дляНенька наша
Більше 2 тижнів не було массованого
Піднакопили
Президент теж сказав сьогодні,що будуть массовані ці дні
Піднакопили
О, вже накопичувати треба, а раніше казали, що по тисячі в день запускати будуть.
А шо такоє? Шо ся стало у підарів рашитських?
Тримаймося! Наші хлопці гарно відпрацюють, поможи їм Бог!
Царевна_несушка• 23 декабря 2025
Ответ дляМелочунь
🟠До 8 бортів МіГ-31К;
🟠Велика кількість ударних БПЛА.
🟠До 8 бортів МіГ-31К;
🟠Велика кількість ударних БПЛА.
Та уже ж взлетели ту
Шкідлива молекула• 23 декабря 2025
Ответ дляПотринділиця
А що дає знання? Захищає від попадання? Одні нерви.
+
КучМала• 23 декабря 2025
Ответ дляПотринділиця
Ну я як мінімум коли пишуть що ракета на моє місто йду від вікон в коридор бо якщо влучання поруч то вікнами/рамами може скалічити нормально так і вбити навіть. Коли заздалегідь знаю про масований то моніторю і точно не просплю.
Вподобайден• 23 декабря 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Такие сволочи(( я думала затишье может хоть до нг дотянет, в Киеве имела ввиду
Потужный вчера анонсировал обстрел, после этого все тг каналы начали в мельчайших подробностях нагнетать. Чем дальше , тем больше понимаешь, за что отправляют двушки на москву.
Вподобайден• 23 декабря 2025
Ответ длямадамГрицацуева
А у меня оба ребенка заболели, температурят, кашляют, тащить их в метро или подвал дома не вариант
Я так в предыдущий обстрел. Температура была 39 неделю. Не было сил ни на что реагировать.
Вподобайден• 23 декабря 2025
Ответ дляНе за Будка
Це Манька форуму.
Колись, мабуть, її Петя жахнув і не заплатив)
То она так подрабатывает на потужную команду)) такие тупые методички ей выдают
Вподобайден• 23 декабря 2025
Ответ дляНенька наша
Більше 2 тижнів не було массованого
Піднакопили
Зачем им копить? Что за бред? У них беспрерывное производство
Янка-угомонись• 23 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
Зельц с хуйлом друзі, так.
Какаяразница всім дає.
Маргарита и Мастер• 23 декабря 2025
Ответ дляВподобайден
Коплять для масовості від 500+
КротоТо• 23 декабря 2025
Ответ дляВподобайден
Вот вот. Интересно, что пишут и где сейчас те, которые рассказывали, что у них ракеты закончились и ресурса воевать самый максимум до 2024 года?
Удальонка• 23 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
Спасибо, что напомнили, пойду сегодня детям конфет вкусных куплю к новому году.
Біле пальто• 23 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
Не старайся, маняша, все равно мы проголосуем за Петра!😃
Потринділиця• 23 декабря 2025
Ответ дляКучМала
А я сплю і висипаюся. Можливо, на ваше місто нечасто летить. Бо якби я щоразу сиділа в коридорі, то вже б копита відкинула і без влучання.
После 18• 23 декабря 2025
Перший раз чи шо? Води наберіть, папери зарядіть. Чи ви з-за кордону розпереживалася?
КучМала• 23 декабря 2025
Ответ дляПотринділиця
ну на Дніпро взагалі частенько літає. Я теж раніше спала, або лежала, а після того як вікна вибило більше не лежу.
Виниловая пластинка
• 23 декабря 2025
Ответ дляУдальонка
А я тортик)
Цигарний шланг• 23 декабря 2025
Ответ дляMs. Доброта
Змінити всеодно нічого не зможу
Але я не в Києві
Удалено администрацией...
Шальная коклетка• 23 декабря 2025
Ответ дляВподобайден
Так он на ’наше новое рождество’ анонсировал. Не угадал. Акела промахнулся