Пушап Ми• 28 февраля 2023

А ви вірите що є дінки які самі винні що їх б‘ють чоловіки?

Нічого не пишіть про регіну
Просто тут мої роздуми/ цікавість
Була в мене сусідка, зустрічалась з моїм другом, той її постійно прав, але вони не розходились
Декілька разів була свідком її поступків ( його в жодному разі не виправдовую): прийшла до нього з бюстгалтером в кишені шуби і начайно випав, наче хтось напередодні з неї його знімав, будучи поруч з чоловіками дзвонила до нього ніби випадково набралось шоб він чув голоса і тд.
Коли вони рлзійшлись він більше нікого пальцем не тронув.
Є ще бувша чоловіка моєї близької подруги, ту тоже вічно всі хлопи тлумили, він в тому числі, з подругою живуть 14 років, все ок, душа в душу.
Сому так?
Сосулька• 01 марта 2023
Ответ дляМальчижка
Ну а щодо тих, хто пише, що ці жінки винні, бо це їх вибір... Ви просто не розумієте як це працює.
Можете почитати про стокгольмський синдром та адреналінову залежність.
Про стокгольмский синдром та адреналінову залежність написано не для того щоб жінки повністю зняли з себе відповідальність за власне життя. А для того щоб було зрозуміло що відбувається і як ’лікуватись’.

Тантрический кекс• 01 марта 2023
Ответ дляПушап Ми
Це ви не можете знати, можу я чи не можу, але доказуєте мені, для чого?.
Повторюсь, я чітко і точно ЗНАЮ!!!!
Ви і є той чоловік?)))
Мальчижка• 01 марта 2023
Ответ дляКучМала
О ще одну згадала -чоловік відома в нашому місті особа , то вона не йде бо каже не хоче залишитисььні з чим , А коли питаю в неі чи може вона його не провокувати , ? Ну живеш і живи вже , сприймай як роботу як за гроші живеш , каже ні не можу , він мене дратує я не можу стриматись Ну і це все вона робить зі впевненістю що для майбутнього дітей
Таких людей що завгодно може ’провокувати’. У мене сусід бив дружину через те, що йому здалося, що вона зраджувала йому. При цьому йому таке регулярно здається, коли він п´яний.

А щодо жінок, які це терплять - дуже довго пояснювати все в одному коментарі. І важко пояснити людям, які з цим не стикалися.

Якщо коротко, то жертви аб´юзу часто і не розуміють, як виглядають нормальні стосунки. Для них, коли чоловік б´є - це норма, бо так часто було і в їх сім’ї. Вони глибоко травмовані.

В них немає підтримки від друзів та сім´ї. Та й насилля не починається одразу.

Я довго можу писати на цю тему, бо я саме така, що ’дурна, бо не пішла від нього’.

Зараз у мене хороші стосунки з іншим, але для цього я пройшла близько 4 років психотерапії.
Мальчижка• 01 марта 2023
Ответ дляСосулька
Я не знімаю ні з кого відповідальність, я лише намагаюсь пояснити, що це трохи складніше, ніж ’просто треба від нього піти’ або ’не провокувати’.
Мальчижка• 01 марта 2023
Ну і якщо комусь цікаво, то зазвичай це відбувається так: у жінки було насилля у сім´ї з боку батьків. Потім вона знаходить собі такого ж партнера.

Бо психіці треба цей сценарій завершити. І вона сподівається цього партнера виправити (це все часто не усвідомлюється жінкою). Бо вірить, що якщо вона буде себе поводити певним чином, то насилля не буде. Але це так не працює, бо причина для насильника знайдеться завжди.

А піти вона не може, бо розлучення психікою сприймається так само, як і смерть одного з батьків.

Ну і зі свого досвіду скажу, що це схоже на ломку. А якщо порівняти це з нормальними стосунками, які у мене зараз, то ця залежність набагато сильніша.
Своего не предлагать• 01 марта 2023
Ну что значит женщина довела? А ты ( мужик) кто? Человек разумный или животное, живущее инстинктами?
Не нравится женщина, уходи! Зачем жить с такой, которую нужно бить? Или все же по-другому ты просто не умеешь, в силу воспитания, низкой культуры и отсутствия образования? А если в магазине продавец косо посмотрит, или кто в транспорте на ногу наступит- тоже бить? Ну довели ж!
Распутница• 01 марта 2023
Мою бабушку бил первый и второй муж. Интересно, что второй муж в первом своём браке был очень спокойным и никогда не дрался. С бабушкой стал очень буйным.
Как-то спросила у бабушки, как так получилось, что её били мужья, она ответила, что была такой дурой, что на их месте вообще бы себя убила
Елена-ленуся• 01 марта 2023
Ответ дляБезникая
Мужчина с каждой девушкой ведёт себя по разному. В конфликтах виноваты всегда оба, не сошлись во взглядах. Один и тот же мужчина может быть с одной альфонсом, а другой будет из кожи вон лезть чтоб кружить и дарить дорогие подарки. Не говоря уже по другие вариации: с одной спился, с другой расцвёл и перестал вообще пить и курить и тд и тд
Не правда . Кухонный боец и жлоб проявляется всегда , рано или поздно . Вы наивная .
Распутница• 01 марта 2023
Ответ дляSo_so
Вы ничего не можете знать. Такое скрывается. Первое правило выхода из семейного насилия это рассказать окрущающим.
Моя бабушка как-то мне сказала, что её бы бил любой((( не верю ей конечно. Но она в это свято верила

So_so• 01 марта 2023
Ответ дляРаспутница
Это ужасно(
На ровном месте такое убеждение не сформируется, значит у неё была очень непростая жизнь.
Copy-Paste• 01 марта 2023
Ответ дляКучМала
Ну як вам сказати , я он вище описала ситуацію , той ходить з роздертою мордою після іі побоів , вона йому пазурі загонить що тоді наче по асфальту його тягали , Ой ще багато чого навіть описувать не буду так дістали вже
Мої сусіди по п´яні теж лупили одне одного.
Коли доросла людина б´є іншу,то вже відхилення якесь.
Lennochka• 01 марта 2023
Ответ дляSo_so
Давайте дадим контекст слову ’виновата’.
Может ли женщина сделать что-то такое, что оправдывало бы насилие? Нет! Виноват только насильник.
Может ли женщина выбрать насильника? Может. А может и не выбрать.
Может. Да.может что то сделать