Пушап Ми• 28 февраля 2023
А ви вірите що є дінки які самі винні що їх б‘ють чоловіки?
Нічого не пишіть про регіну
Просто тут мої роздуми/ цікавість
Була в мене сусідка, зустрічалась з моїм другом, той її постійно прав, але вони не розходились
Декілька разів була свідком її поступків ( його в жодному разі не виправдовую): прийшла до нього з бюстгалтером в кишені шуби і начайно випав, наче хтось напередодні з неї його знімав, будучи поруч з чоловіками дзвонила до нього ніби випадково набралось шоб він чув голоса і тд.
Коли вони рлзійшлись він більше нікого пальцем не тронув.
Є ще бувша чоловіка моєї близької подруги, ту тоже вічно всі хлопи тлумили, він в тому числі, з подругою живуть 14 років, все ок, душа в душу.
Сому так?
Просто тут мої роздуми/ цікавість
Сому так?
PORKA• 28 февраля 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Они виноваты не в том, что из бьют, а в том, что продолжают это терпеть
Это тоже сложный вопрос! Уйти сложно... там куча зависимостей и травм.
Видящие_помогите• 28 февраля 2023
Нет, виноват всегда мужчина, который поднимает руку на женщину.
Это не допустимо
Елена-ленуся• 28 февраля 2023
Як ви знаєте , що живуть і вони не бьють жінок ? Можуть приховувати. Я знаю одного , ну прям святий , божа людина , першу жінку бив, ім було ще по 22-25 років молоді - що свідомість втрачала , другу бив , вона йому дітей родила , м’яка привітна жіночка була - розвелась з ним , там і поліція була в останні роки немало , третю ще не почав бити, живуть лише місяців 8, але думаю все попереду ще. Це такий тип чоловіків , кончений.
Королева Сарказма• 28 февраля 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
е, але права бити в них немае
Тут одна описывала свои отношения. Мужик ее на балконе, на морозе в зад шатал. Потом этим ужиком в рот лез. И ничего живут душа в душу. Поныла на форуме и дальше пошла.
МоДнАя_КоШеЧкА• 28 февраля 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Только хотела это написать
Клептоманка• 28 февраля 2023
Допускаю, коли жінка перша почала використовувати фізичну силу, він самооборонявся і дав здачу- тоді чоловіка ще можна зрозуміти.
В інших випадках- ні, як би жінка не доводила його словами чи істериками, руки розпускати він не має права, те саме, до речі, стосується і жінок.
Плекаю думи• 28 февраля 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Бывают и женщины вечные провокаторши, а потом жертвы и страдалицы. Им нравится такой ’накал страстей’, и мужиков под стать соответственно выбирают. Поэтому также не верю, в те истории, что бывшую лупил, а тут 14 лет душа в душу
Сотрудница мужа прожила 15 лет душа в душу с бывшим мужем. Правда странно было, что на всякие корпоративы она не ходила, после работы сразу спешила домой, и чтобы ни на минуту не задержаться. Потом, когда внезапно развелись, то оказалось, что муж её ревновал и лупил регулярно. И да, на больничных она тоже частенько бывала, и о дверные косяки постоянно ударялась
Да,тоже знаю такое.
Одна соседка по селу, сама провоцировала мужа и гордилась(!) тем что он ее бьет,мол так любит,так ревнует, она ведь такая привлекательная женщина и муж у нее не какой-то подкаблучник, а настоящий мущшина))
Пушап Ми
• 28 февраля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Шо таке в зад шатал і ужином в рот лез?
Пушап Ми
• 28 февраля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Да,тоже знаю такое.

КучМала• 28 февраля 2023
Наша соседка, ругаются , она его обзывает всякими словами -он под нос что то мычит , потом она начинает психовать и начинает его лупить , пока он не даст сдачи , потом она верещит что он ее избил и убегает из дома , ребенок при этом остается с отцом
В декрете сидит он , уволился с работы потомучто она зарабатывает больше , Гуляет она постоянно , и особо не скрывает , Он сидит дома , без работы , периодически выпивает еще и получается ее бьет иногда , Жаль их малую , Достали просто своими орами вечными
Как нефиг делать• 28 февраля 2023
Є такі особи... Це в крові в них
Я б і сама таких відпиз...ила залюбки
Copy-Paste• 28 февраля 2023
Ответ дляКлептоманка
Це, якби мене дитина вдарила ,а я оборонялась і дала здачі
Утка_в_тапках• 28 февраля 2023
Нет, проблема в том кто бьет. Жену, ребенка и тд. Не здорово выходить за рамки, и применять физическое насилие. Можно развернутся и уйти. И кто терпит, тоже не норм ( насчёт детей конечно печальнее, выбора особо нет)
Моль Молливна• 28 февраля 2023
Если женщина терпит - значит это ее выбор.
Все просто
Есть потенциальные жертвы - их обычно таки мужчины и выбирают. Закон природы...
Все просто
Пушап Ми
• 28 февраля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Є такі особи... Це в крові в них
Я б і сама таких відпиз...ила залюбки
Ну от сусідку мені часто хотілось по башці пригріти
Пушап Ми
• 28 февраля 2023
Ответ дляКучМала
Жесть
Счастье_же_вот_оно• 28 февраля 2023
Я жила з таким чоловіком. Все починається не так, як ви собі думаєте. Колашматять не зразу. Десь під час сварки п´яний стукнув кулаком об стіну, потім за руку схватив, потім, штовхнув, потім вже і колошматить. Тебе повільно затягує в це болото і вийти з нього важко. А потім приходить з квітами, подарунками. Мене вистачило на два роки. Чоловіки на дух чують таких слабо характерних, жертв, які будуть терпіти. В моєму випадку я недолюблена батьками дитина, коли розвелась, батьки казали і кажуть, що я сором і стид нашої сім´ї, хоча знали, що він б´є мене. Терпи дитино, терпи
КучМала• 28 февраля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Ну як вам сказати , я он вище описала ситуацію , той ходить з роздертою мордою після іі побоів , вона йому пазурі загонить що тоді наче по асфальту його тягали , Ой ще багато чого навіть описувать не буду так дістали вже
Сосулька• 28 февраля 2023
По-моему это вообще не вопрос вины. Виноват тот кто первым применил физическое насилие или нанес урон превышающий пределы необходимой самообороны. Такой человек преступник. Однако нужно выделить ответственность за собственное благополучие и этим многие женщины живущие с кухонными бойцами регулярно пренебрегают. Многие уже подсадились на адреналин и без ругани с мужем и последующих рукоприкладств жизнь для них выглядит скучной
Мальчижка• 28 февраля 2023
Якщо жінка в купальнику на пляжі і до неї чіпляються чоловіки, це означає, що вона сама провокує?
Якщо жінка йде в короткій спідниці і її згвалтували - сама винна?
Якщо ви їдете в автобусі, про щось задумались і у вас вкрали гаманець, то це ви винні, що не слідкували?
Якщо ви йшли пізно ввечері і на вас напав маньяк, то це ви винні, що ходите, коли темно?
А ще можете подивитись на одяг жертв насилля - є музеї такі навіть. І ви побачите, що майже у 100% випадків це звичайний одяг. А є ще там одяг дитячий. І я не думаю, що всі ці люди пізно повертались додому.
КучМала• 28 февраля 2023
А ну ще , то ж є садюги що збивають до безпам‘яті , то справді нема виправдань , ну а такі що не витримав штовхнув чи відмахнувся то таких багато , мені навіть здається деяким жінкам це дуже треба , адреналін чи я не знаю , бо яке може бути пояснення чого вона з ним живе?
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляSo_so
А о чём? Нет поступков, оправдывающих насилие. Не нравится женщина - прекрати отношения.
Тут все одно питання до чоловіка.
Жінка теье провокує, чому не йдеш? Чому робиш вибір вдарити?
Мальчижка• 28 февраля 2023
Ну а щодо тих, хто пише, що ці жінки винні, бо це їх вибір... Ви просто не розумієте як це працює.
Можете почитати про стокгольмський синдром та адреналінову залежність.
КучМала• 28 февраля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Тут все одно питання до чоловіка.
Ну так , або жінка гуляє , ? То треба іі відлупцювать , чи може просто піти від неі? Лупцюють бо знають що безкарно от і все
Мужчина с каждой девушкой ведёт себя по разному. В конфликтах виноваты всегда оба, не сошлись во взглядах. Один и тот же мужчина может быть с одной альфонсом, а другой будет из кожи вон лезть чтоб кружить и дарить дорогие подарки. Не говоря уже по другие вариации: с одной спился, с другой расцвёл и перестал вообще пить и курить и тд и тд
Плекаю думи• 28 февраля 2023
Ответ дляМальчижка
В случае с кошельком, часто да. У меня украли кошелек в маршрутке, потому что я сама была очень беспечна, сначала засветила деньги, а потом бросила кошелек скраю в сумку толком не закрыв замок и не сняв сумку с руки
Мальчижка• 28 февраля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Віктімблеймінг — складне слово, зміст якого, на жаль, відомий майже кожному. Це звинувачення жертви злочину в тому, що з нею сталося. У широкому сенсі — перекладання відповідальності за протиправні дії, шахрайство, насильство на саму жертву.
КучМала• 28 февраля 2023
Ответ дляМальчижка
О ще одну згадала -чоловік відома в нашому місті особа , то вона не йде бо каже не хоче залишитисььні з чим , А коли питаю в неі чи може вона його не провокувати , ? Ну живеш і живи вже , сприймай як роботу як за гроші живеш , каже ні не можу , він мене дратує я не можу стриматись
Ну і це все вона робить зі впевненістю що для майбутнього дітей