Смурфик• 01 марта 2023
Від якого наркотику хочеться багато спати?
Не можу знайти в інтернеті. Підозрюю дорослого у вживанні.
Отчебучкина• 01 марта 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Методон, опиаты
Зачем писать, чтоб малолетки читали и автор под анонимом кого то уложить хочет
Аноним Секретарь• 01 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
Малолетки знают больше нас с Вами)
Отчебучкина• 01 марта 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Малолетки знают больше нас с Вами)
Как видите, приходят сюда с вопросом
Смурфик
• 01 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
Добре, я зрозуміла, не пишіть. Я знайшла центр, де проводять діагностику наркотичної речовини. В мене є трубочка/соломинка з рештками білого порошку. Я в шоці.
Схема сыра• 01 марта 2023
В мене був досвід. Жила з хлопцем. Щось він ночами перестав спати. Щось там вигадував, типу нерви і тд. А тоді як ніч не спить, дрих доби 2. Як мене це бісило. А тоді він почав кричати, молоти дурню .а потім лягав спати і не памятав. Купив візин. Якось я взяла його телефон, а там смс ’ білого поки що нема’...він орав як ненормальний що я брала телефон. А потім ліг спати зразу. Потім знов не памятав. В цей ранок я взяла речі і пішла, аж побігла.
Барабан для взрослых• 01 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Як дружина залежного скажу, що вживання можна побачити і без трубочки, але чомусь я обирала не бачити очевидних речей. Що вам дасть якщо ви дізнаєтесь склад?
Copy-Paste• 01 марта 2023
Ответ дляСмурфик
чоловік ? дитина?
Copy-Paste• 01 марта 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
допоможе прийняти, і усвідомити
Схема сыра• 01 марта 2023
Перші симптоми психоз, зміна настрою, дуже він переживав за речі. Постійно оглядався. Чи не беру я його телефон. Чи рюкзак. Він працював але зарплату типу невидали з сотен причин
Смурфик
• 01 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste
чоловік ? дитина?
Чоловік. Поведінка у нього нормальна. Але я часто не буваю вдома. Трубочки, картки у кишені. Я колись бачила білий порошок у нього в кишені куртки, але тоді не звернула уваги, бо таку форму мав будівельний сухий клей, який тоді треба був.
Copy-Paste• 01 марта 2023
Ответ дляСмурфик
ваше питання було - про багато спить.
значить і зміни у поведінці вибачили
Смурфик
• 01 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste
ваше питання було - про багато спить.
значить і зміни у поведінці вибачили
Ну він по життю любитель поспати, але зараз всі вихідні спить, весь день. Якісь зміни поведінки особливі, як у залежного я не бачу. Але ці трубочки і картки. Це вже очевидно. Я просто не знаю що робити.
Oksana-f9a3• 01 марта 2023
Я знаю что на них наоборот энергичные и как терминаторы, знаю на фене один висел(
Реанимация• 01 марта 2023
Я всегда спала, приходила из школы и ложилась спать. В институте первый курс я проспала, пришла на сессию. С сентября месяца я снова сплю, не могу очнуться. Но Сейчас и гемоглобин у меня 90, принимаю витамины.
Смурфик
• 01 марта 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
Я просто хочу почитати про ознаки залежності від певного виду наркотику, і порівняти з його поведінкою.
Смурфик
• 01 марта 2023
Ответ дляРеанимация
Я знайшла соломинки зі слідами порошку і картки в кишенях. Єдину ознаку яку я бачу в його поведінці - це нереальна сонливість, і інколи користується краплями для очей, дуже рідко.
Реанимация• 01 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Ааа, ну тогда все ясно. )))
Купите тест в аптеке.
Плюшевая дыба• 01 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
Малолетки прочитают явно не на советчице, если захотят
Плюшевая дыба• 01 марта 2023
Ответ дляСмурфик
А перепадов настроения нет?
Смурфик
• 01 марта 2023
Ответ дляПлюшевая дыба
А перепадов настроения нет?
Дивних перепадів немає.
Nelly-4875• 01 марта 2023
Ответ дляРеанимация
Ааа, ну тогда все ясно. )))
Купите тест в аптеке.
И что этот тест даст? Придет домой и скажет мужу писяй давай? Вы не думаете, что он пошлет ее нахер? Будет сидеть автор с этим тестом долго и нудно. Ей в лабораторию нужно, где по остаткам вещества определят наркотическое оно или нет.
Nelly-4875• 01 марта 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
В смысле что ей даст если она узнает состав вещества? Как минимум соберет вещи и не станет жить с наркоманом. Вы выбрали ничего не замечать в своей жизни. А автор заметила вот такие изменения. Хочет проверить. И это норма. Удивляюсь вашему вопросу))) что ей это даст) не быть дурой это ей даст) типа жить с нариком и быть женой наркомана сказочно и прекрасно 🤦🏻♀️ это стыдно и позорно настолько, что люди скрывают это как могут. Хорошо, что автор взялась за дело.
Тишком_нишком• 01 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Отправь его на фронт там вылечат .
Смурфик
• 01 марта 2023
Ответ дляТишком_нишком
Отправь его на фронт там вылечат .
Якщо у вас будуть якісь проблеми, то теж підете на фронт? Там діє якась чарівна система зцілення. А якщо серйозно, то треба якось придумати, що з цим робити. Чи купувати тест, чи підключати батька чоловіка.
Фрекен бок• 01 марта 2023
Не знаю, я и без них все время спать хочу)) может ваш знакомый такой же.
Наоборот говорю, что можно выпить, чтобы бодрячком быть.