Г@Л@В@ломка• 01 марта 2023
Дівчата, в кого друзі, знайомі, родичи на війні...
Бувало таке, що не був на зв´язку наприклад днів 6, і потім все було добре?
Г@Л@В@ломка
• 01 марта 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Конечно. И дольше было.
Тобто просто в нього зв´язку там не було?
Бриджит_Фрикандо• 01 марта 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Разные варианты были. И связи не было, и телефоны с собой не брали.
Г@Л@В@ломка
• 01 марта 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А ясно, дякую
МошеЙница• 01 марта 2023
Да. У мужа брат - последний раз не было связи 10 дней. На 10 как раз вышел на связь. Все ок. Слава Богу!
БоХатая• 01 марта 2023
З моїм однокласником не було зв´язку тиждень. Всі хлопці повернулись з завдання, а він і ще один не повернулись. Його не було серед поранених. Вийшов на звязок через 9 днів. Все норм, подробиці не розповів.
Прыг-скок• 01 марта 2023
И дольше бывало
Но обычно до этого предупреждал, что будет в сложном месте
175см55кг19лет (она)• 01 марта 2023
по-різному було. але хлопці, коли йдут на позиції, телефони залишають на ксп (в основному так), тому вийде на звязок, як повернеться.
Сфера влияния• 01 марта 2023
Вони й закопують часто телефони, якщо лишити нема де. Зараз зв´зок частіше не можна, ніж можна. І це добре. А то світяться там на радарах як нарада світлячків. Краще без телефону, аніж мішень.
Ангелочек с рожками• 01 марта 2023
Да. У меня в этот раз 7 дней без свчзи, сегодня вышел на связь. До этого 10 дней без связи были. Угледар.
Лукава Кішка• 01 марта 2023
Ответ дляСфера влияния
Це звичайно правильно , але як же це тяжко чекати на той дзвінок.
Дівчата, всі хто чекає, бажаю якомога швидше почути голос рідної людини.