Тётушка Лошадь• 01 марта 2023
Ситуація з кумами.
От є така ситуація .
Чоловік хрестив дитину друга. Нас постійно запрошують на каву,і ми заходимо вдень на пів годинки як поруч , навіть вечірні вечері можуть бути по вихідним . Я ходжу заради поваги,люди наче добрі гарно ставляться,кум чоловіка допомагає щось вигрузити чи загрузити ітд. Але, при вході в будинок , тільки чоловік зняв куртку , вже отримує похресникаина руки. Тобто, цілий вечір наприклад , дитя у нього,навіть якщо забирають покормити то одразу будь-яким способом повертають назад. А як каву попити вдень, заїхати,ситуація такаж сама. Дитина , як не чоловіку передається так мені ,і всі вони до мене "ой кума бери дитя". Хоча я не кума,я не хрестила дитину і це я кажу постійно,мене не чують.
Сьогодні подзвонили вдень запитати чи можна заїхати на каву,чи ми дома. Дитину розділи і одразу мені вручили і не забрали поки не поїхали додому,ну хв 40 посиділи , я з малим на руках. Плюс постійні , приблизні коментарі при цьому "от добре мати кумів,дитя потримали по черзі і ми вільні" .
От просто я цього не розумію,чому вони занадились так робити,мені це не подобається,я не можу спокійно з ними випити каву,мушу заспокоювати і розважати однорічну дитину,навіщо це мені ? Я своїх виростила,мені достатньо. Тепер, коли запрошують, я йти не хочу. Чоловіку про це не говорю ,але бачу він сам помічає це,та грається з малим поки сидимо мовчки. Можливо він мене не так зрозуміє,я тільки вибралась з декретів і почала дихати,жити! Одягатись гарно у біле,і от завжди звідти я виходжу вся у відрижці і тд.,тут я чітко розумію що двоє моїх дітей це для мене все ,фініш!
Прокоментуєте?
Атаманша• 01 марта 2023
Ответ дляЖелезный коготь
діти швидко ростуть і ці проблеми зникнуть, а куми - на все життя, навіщо псувати відносини?
Хто вам таке дивне сказав? Навіть чоловік - персона не постійна, а то якісь куми чоловіка.
МастерЮля• 01 марта 2023
-Іди до мене, маленький. Ата-та, ата-та, ой як ми вміємо. Ой, а де це наш татко? А ось і він! Ану іди до татка, татко самий кращий у тебе! Тату, приймаємо синульку, от-так, от-так! Хватайся за татка, тато тебе побавить краще за тітку.
пу_пугренчик• 01 марта 2023
Зачем Вы так часто собираетесь?
На дни рождения, праздники ещё ладно.
Но кофе пьют с подружкой, а не с дитем малым.
Нафиг таких друзей.
На дни рождения, праздники ещё ладно.
Нафиг таких друзей.
МинерАлочка• 01 марта 2023
Я люблю детей, сама бы брала на руки и играла с ним. А родители ребенка рады хоть часик отдохнуть от капризов.
Не нравится не ходите, вы кофе у себя дома не попьете?
Куплю орехи• 01 марта 2023
-Кума, на дитя.
- О, ні, дякую. Я вже з малими насиділася)))
- Дякую, ні, не має настрою бавити.
- О, ні, дякую, я краще з Вами спокійно посиджу, не відволікаючись.
- Дякую, ні, не має настрою бавити.
Куплю орехи• 01 марта 2023
Ответ дляМастерЮля

ЯяяКакаджамбо• 01 марта 2023
Ответ дляdulenok
Ооо..не. я б сразу сказала, что свое относила, отнянчила ...ффффффатит!!!! И таких я б точно домой не приглашала, хотя у меня проходной двор,всем всегда рада
Мне пытались всучить ребёнка, когда я никого не отнянчила и вообще детей у меня ещё не было) С предлогом:’ вот, хоть, потренируешься’. Причем, эти люди собирались на сутки куда-то на отдых.Ребёнку знакомых было года 4 тогда, что ли. Я сказала, ок, но, я вечером иду в бар, думаю там ему не особо рады будут, ничего, если я его на ночь к кровати привяжу, а то мало ли что, меня ж не будет)) Резко передумали)
Праздничный сервиз• 01 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
А я не люблю своих детей давать кому-то на руки
А к нам приходит друг мужа на кофе и постоянно берет малую
Я стараюсь быть с ней в другой комнате
я своїх теж не любила давати усім, друзям так, але в мене такі друзі, що самі приходили та нянькали, щоправда не всі, ніколи не просила потримати, тільки коли вони самі хотіли, завжди вважала, що мої діти - моя справа, якщо б я не хотіла тримати дитину, мені б ніхто не нав’язав, я б або не взяла, або одразу б віддала назад, треба мати характер
Праздничный сервиз• 01 марта 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Честно, не понимаю в чем проблема сказать, что вы устали и хотите просто выпить с друзьями кофе, и держать в этот раз ребенка не будете. И потом, зачем постоянно на руках держать годичного ребенка?
теж не розумію, однорічка завжди бігає всюди, лізе, грається, навіщо його тримати, це ж не півроку дитинці
Заела_пластинка• 01 марта 2023
Ответ дляАсобеннАя
Якісь намахані.
Я взагалі чужих дітей не люблю.
В мене трохи інша ситуація. Кума гуляє з малою і заходить на каву. Я завжди їй рада, їй хочеться прогулятись і поспілкуіатись. Вона в гостях близько 1-2 год. Якраз після прогулянки їй треба годувати. І от вона на кухні в мене сідає її годувать. Наче нормальний процес, природній. Я як мама двох це знаю і розумію. Я не знаю що зі мною робиться, але мені це неприємно. Я, коли чую запах грудного молока, то я блювануть можу, вибачте. Але я в себе вдома і ратіруваться нікуди ж не можу. Отак і сиджу біла як стіна від процесу і вмовляю себе не акцентувать увагу.
Чого ж мені так бридко, сама себе питаю і не знаю відповіді
Я взагалі чужих дітей не люблю.
А ви кормили?
KROX@• 01 марта 2023
Я так считаю, если я согласилась быть крестной, то соответственно я должна и помочь ,и играться,и молиться.Если мне это не нужно, я не соглашаюсь.Крещенеие ребенка несёт в себе какую-то ответственность за него, думаю ваши кумовья тоже так считают и думают, что раз ваш муж крестил, то он хочет играть с тем ребеночком.
Куплю орехи• 01 марта 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Як каже моя подруга ’О, ні-ні, я не знаю як з дітьми поводитись, це не до мене’)))
Там_все_размывчато• 01 марта 2023
Мій кум також коли до нас приїздить постійно грає з малою. Я не насилую, від її любить тому залюбки це робить, тим хто не хоче я не пропоную навіть. Вам якщо не подобається, то так і скажіть
Куплю орехи• 01 марта 2023
Ответ дляKROX@
А де список обов´язків хрещеної можна почитати?
KROX@• 01 марта 2023
Ответ дляКуплю орехи
Батюшка перед крестинами рассказывает.
Куплю орехи• 01 марта 2023
Ответ дляKROX@
Батюшка перед крестинами рассказывает.
Тобто дізнатись це можно тільки у батюшки в ніде не прописано?
Малая Налегке• 01 марта 2023
Я даже родного племянника не нянчу мимоходом. У меня два взрослых сына, я просто уже не держу на контроле горячую чашку в зоне ребенка и не держу ребенка взглядом у воды… я опасна, на самом деле для ребенка, если предполагается, что я присмотрю, беседуя с кем-то еще. Со своими я была собрана, у меня глаза были на затылке, я холкой чувствовала что они затевают за спиной. Поэтому если нужно присмотреть за племянником, то я отвожу на это четкое время и занимаюсь только им и никаких других дел. Но у меня сестра в адеквате, она это все понимает. Ей наоборот непривычно, что я сижу с ней в ресторане, а где дети не в курсе. Хотя в эту страну мы приехали вчера. Но до этого дзена идти 17 лет 🤪…
Ку-кусик• 02 марта 2023
Ответ дляЖелезный коготь
То таке батькам треба казати, а не авторці.
Железный коготь• 02 марта 2023
Ответ дляАтаманша
дивна ви якась. Світ взагалі непостійний, як бачимо, але це не привід навалити під кожним кущем.