СережкинаЯ• 01 марта 2023
Порадьте будь ласка сайт з жіночими сумками
Хочеться нормальної якості, з екошкіри, повсякденні. Ціна в межах 1000-1500.
Дякую
СережкинаЯ
• 01 марта 2023
Ответ дляМаманя
Автор, а чому не хочете вживу купити? Подивитися, приміряти до себе?
Хочу, але я не в Україні, треба купити мамі, яка в Україні. Вона не хоче ходини по магазинах, хоче на пошті забрати :))))
Тому й запитую, бо хочу відносно якісну
Маманя• 01 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Тому й запитую, бо хочу відносно якісну
Зрозуміла. Я запитала, бо продаю сумки і цікаво, чому люди купують в інтернеті, обираючи з небагатьох моделей, не побачивши вживу, коли можна передивитися багато в реальному житті.