Немає слів...((
Ответ дляStrelka_007
В мене схожий досвід був влітку в Гамбурзі. Тільки там бугаї ряжені типу ´козаки´ (незрозуміло якого), діти Донбасу на фото, Боженка на прапорі і радянська пісенька ´Пусть всєгда будєт солнце´. Я спочатку спробувала поговорити, але там чорнороті агресивні баби з ордло, навіть спробували в мене вирвати телефон в рук, потім до поліції підійшла, в них перевірили документи на цей мітинг. Вони самі для себе щось познімали на відео, з місцевими не спілкувалися, робили контент виключно для власної аудиторії.
Я думаю, вся ця пиздота на фото приїхала в Німеччину як ´біженці´ через окуповані території. Тобто, за гроші німців зображають любов до пуйла, мразі.
Ублюдки, в Германии таких тьма. Даже те, что живут там по 20 лет, все равно др..чат на путина🤮🤮🤮
Ответ дляБолаболик
А их ?! Мы как мухи на торте там . Ну особенно те кто на пособиях . Думаю летом прикроют они это все .
Эти ´мухи´ 50% наших уже работают, а это налоги и подъем экономики Германии. Эти пособия такие же, как и для немцев, ничего они не прикроют. Они и рашистов принимают бегущих, им все равно кого
Ответ дляAmurinka
Может 🤷♀️я про Германию не интересуюсь..
знаю в других странах плохо с работой , мои харьковчане знакомые например в Испании еще за все этотвремч ничего себе не нашли
DarkBlueSea• 02 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Співчуваю...
Виродки не мають ’ побєд’ на фронті, зимовий ракетний терор провалився, так руйнують те, що достають. Ці с-300(
Так всё -таки с-300!
Значит, руские подошли так близко к Запорожью?! Я весь день искала инфу, чем попали, ракетой или с300?