пу_пугренчик• 1 час назад
Все же чуйка меня не подвела!Киев,даже не знаю что и говорить
Фигачит Оболонь
Лагшмивара• 39 минут назад
Ответ дляТанго утрьох
Розпинаєшся тут ти. В 2019, мабуть, за зелень розпиналась?
Йди нахрен!
Клевотница• 39 минут назад
Ответ дляНай хоч раз
Поки не летить, але пишуть що все невідстріляли і буде ще
дякую 🙏🏻 сучья нація отрєбьє нелюдське
Хата на мати• 39 минут назад
Ответ дляДиверсификация
есть прилеты (((
смотрите район ваш какой
так по коридорам
снова выходы
смотрите район ваш какой
так по коридорам
снова выходы
У меня на Оболони уже горит((
Где тут 0?• 39 минут назад
Ответ дляДиверсификация
есть прилеты (((
смотрите район ваш какой
так по коридорам
снова выходы
смотрите район ваш какой
так по коридорам
снова выходы
Апять
Танго утрьох• 39 минут назад
Ответ дляНоу коммент
Ви ще там на йух і своїм зеленим кодлом не пішли?
Яким боком я до зеленого кодла? Я десь писала на підтримку зе?
Ноу коммент• 38 минут назад
Ответ дляДверной_Проем
і тут посрались - молодці! замість підтримки одна одної ви серетесь як русачки пьяні!
Удалено администрацией...
ЭмчЭндЭм• 38 минут назад
Ответ дляПослушная
Знаете что… хоть укрытия для людей могли бы построить! За 4 года!
Та могли б війну не починати взагалі, але ж двіжуха!
Ноу коммент• 37 минут назад
Ответ дляТанго утрьох
Читайте наступний пост. Це для Вас
Ноу коммент• 37 минут назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
І бабло немале на корові заробити можна
Дверной_Проем• 36 минут назад
Ответ дляНоу коммент
Удалено администрацией...
за живе матрьошку зачепила?
Клевотница• 35 минут назад
Ответ дляБлиск думки
Ні не все..пишуть.
дякую… чую.. нові вибухи прямо зараз. виродки кляті всі вони , щоб їм ті ракети кожному в штани ж їхні і повзривать сукі
Танго утрьох• 35 минут назад
Ответ дляДверной_Проем
То святе! Не прочитати пост уважно і почати засирати
Танго утрьох• 35 минут назад
Ответ дляНоу коммент
Точно. Це з велика шана - грати з самими піськограями з племені сонцесяйного боневтіка
Ви тормознута?
Ноу коммент• 34 минуты назад
Ответ дляШеллар
Борюсіка та хазяїнів, перепрошу любих партнерів засмутити?! Та ну, Ви що
Правильно - мільйони на фарш кинути, щоб те падло патлате ублажати
Клевотница• 30 минут назад
Дівчата, милі, под анонімами і без - прошу вас як жінка жінку кожну - давайте хоч сьогодні 1 вихідний зробимо і без срачу тут ніч проведемо. ні до чого доброго це ніколи не приводить. Пздець який на дворі у нас зараз - срачами не зупинимо. Давайте сьогодні хоч подихаємо, без хейту тут 🙏🏻
Танго утрьох• 29 минут назад
Ответ дляНоу коммент
Удалено администрацией...
А може ви свого фонтана прикриєте? Бо чим багаті, те і ллється. І воно не фіалками пахне. Вас ніхто не ображав у темі. Це ви почали лайном плюватись.
Да_Я_Така_• 26 минут назад
Ответ дляпу_пугренчик
Девочки!ну не собачьтесь!берегите силы на позитив
Жрем мороженное в туалете , ананас рекомендую
60 грн
Леопардові панчохи• 25 минут назад
Ответ дляНаташа_32
Зеля вчера сказал сам.
Говорили про северокорейские ракеты. Вероятно это они, в телеграме сегодня их упоминали
Ноу коммент• 25 минут назад
Ответ дляДа_Я_Така_
60 грн
Это очень вкусно, кстати
Ноу коммент• 23 минуты назад
Ответ дляТанго утрьох
Не я. Це чучельце наше почали іконізувати знову деякі маньки і це трохи виводить з себе
В танке• 23 минуты назад
Ответ дляНоу коммент
Проблема в том, что чихать эта зеленая шайка-лейка хотела на людей. Это если так, интеллигентно еще очень сказать
Сначала наголосовали эту шайку писдаболов, а теперь лайкают, какой зеля гавнюк. Именины сердца прям. А раньше мозг включать не судьба была, лайкалки?
Танго утрьох• 23 минуты назад
Ответ дляпу_пугренчик
Може то в людини так стрес виходить... то нехай... аби ще без мату)
Леопардові панчохи• 23 минуты назад
Ответ дляПослушная
Так потому что сейчас летит в другую сторону Киева. Как бы.
Почему в другую сторону? Везде летит, во все стороны. Достаточно гучно в том числе и ближе к жулянам