Чижик Пижик• 02 марта 2023
Яркий рюкзак дитині в 1 клас? Ціни жах і це не в сезон
І чи потрібен він, школа наша в яку піде відкрилась, діти ходять . Свою вже записала, прийняли.
Зайшла в магазин, так в основному 2200-2500 Kite, Yes
Пенали 400грн, просто пенал, люди добрі, що твориться з цінами, яку з/п потрібно?!
Я секреті з меншою, не працюю, чоловік працює один
Які фірми рюкзаків ще хороші? Що дивитись і де дешевше?
Дякую
Мона Лиза• 02 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Кожного року! Дитині все одно скільки він коштує
Так, саме так, вони цього не розуміють, це мамані заганяються.
язззззь!!!• 02 марта 2023
Автор, купите бу рюкзак чтобы был симпатичным да и всё.
Потому что у вас 3 варианта развития событий:
1) в стране война и хз что будет. Школы может не быть.
2)есть вариант, что классная скажет книги оставлять в школе, носить только некоторые тетрадки и то не все. Потому что в первом классе нет дз. Всё можно оставлять в школе)) рюкзак будет не тяжёлый.
3) вы сама будете таскать тот рюкзак, потому что он будет дофига весить.
И кстати, чем круче и ортопедичнее рюкзак, тем он сам по себе тяжелее. Берите обычный с плотной спинкой. Его вам на первые 2-3 года хватит точно.
Мона Лиза• 02 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Аналогічно) моя ще любить на зиму пухнастий) на весну - зелений) а на осінь - з блискітками. За 70-100 грн в Варусі чи АТБ і навіть не школа викинути через 2 місяці.
Так - в нас з фрозен, з квіточками, пухнастий з поні, з папугами. Ще дуже зручно олівці кольорові в пеналі носити - для них окремий. І не трясешся над ними, що за 800 грн куплений, сподобався в магазині ще якийсь - купили без проблем, це ж розхідники.
Челюскина• 02 марта 2023
Bagland дуже подобається рюкзаки і ціни на них, особливо зі знижкою. Якість дуже гарна
Мона Лиза• 02 марта 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Понти понти. Я купляю дитині рюкзак за 250-400 грн, 2 роки носить, як нові, тоді інший.
Та Ви що, це Ви все видумуєте, лише кайт має нормальний вигляд після року, або луї віттон.
Мона Лиза• 02 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Нет, не впервые. Но как говорила дочка: «я делала оттенки». И что тут скажешь?) пластилин из атб по 40 грн - прекрасно лепится. Сейчас младший с ним постоянно играет. Фломастеры и карандаши покупала Marco. Но они тоже не самые дорогие.
А моїм олівці з АТБ товсті такі подобаються, гарно малюють, і марко двохсторонні.
Фрекен бок• 02 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Я думаю що фірма хороша, то якісна, для спини дитячої не шкідливо, все продумано )
Дитина в першому класі носить рюкзак 3 хвилини в день. Від дверей школи до дверей класу. Так що періодичність ге дуже і актуальна.
Нуждаюсь в общении• 02 марта 2023
Ответ дляЧелюскина
Я ещё добавлю, что они лёгкие и хорошо держат форму.
Чижик Пижик
• 02 марта 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
В епіцентрі дивлюсь, по 600-800грн можна взяти з супер малюнком
Правда хороші? )
Нуждаюсь в общении• 02 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Правда хороші? )
Нормальные. Сын полгода носил в первый класс. Рюкзак не потерся, не порвался, молнии нормальные. У подруги дочка 2 рюкзака относила и тоже норм.
Ещё у меня есть свой рюкзак, ношу его года три уже, если простираю будет как новый.
Бэгленд рекомендую заказывать на их родном сайте. До войны у них была бесплатная доставка и год гарантии (у меня бегунок на молнии сломался, они заменили молнию и оплатили доставку в обе стороны).
Викликаю на дебати• 03 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Правда хороші? )
На їх сайті беріть. Я вже багато років їх купую, 3 дітей, невбиваємі...
Чижик Пижик
• 04 марта 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Ого, нічого собі сервіс ) і дешеві
Подивлюсь
Чижик Пижик
• 04 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Це їх сайт, так?
Чижик Пижик
• 04 марта 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Це їх сайт, так?
Чижик Пижик
• 04 марта 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Нуждаюсь в общении• 04 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
фото
Да, это их сайт. Надеюсь вы там найдете, что вам подходит