Твердая валюта• 02 марта 2023

Дівчата, хто малює акрилом, як цей ефект створити?

Надивилась блогерів, всі різне радять. Помацати купити тут, де я, нема. Вже ходила радилась. Або замовляти, або підручними засобами робити. Отже, ячейки на акрилі:
Нарисовалось• 02 марта 2023
Феном
Кидстаффовна• 02 марта 2023
В ютубе посмотрите, я не помню как эффект называется, но там нужен строительный фен. А акрил предварительно разводится с клеем пва.
Арт флюид картины поищите.
автор Твердая валюта • 02 марта 2023
Ответ дляКидстаффовна
Арт флюид картины поищите.
Та я вже надивилась ютубу дофіга. Кажу ж, всі радять різне. Одні - силікон. Інші - вініловий клей. Треті ще якусь біду. Мені треба порада впевненого користувача, що саме купити. Бо ЯК робити, я зрозуміла, питання в тому, на Чому?
автор Твердая валюта • 02 марта 2023
Ответ дляНарисовалось
Феном
Та фен взагалі ні до чого
Как_б_не_так• 02 марта 2023
А ви вже чимось пробували? Радять флоетролом.
автор Твердая валюта • 02 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Нема тут де флоетроль купить… хіба замовити он-лайн. Купила силіконовий клей, помудрую завтра.
Как_б_не_так• 03 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
Напишить будь ласка результат. Цикаво .
Как_б_не_так• 03 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
А ви де зараз?
автор Твердая валюта • 03 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
А ви де зараз?
На Закарпатті.
автор Твердая валюта • 03 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Напишить будь ласка результат. Цикаво .
Як щось вийде - покажу.)
Якось так дорого нині все для малювання, що вчитись методом помилок накладно))
Как_б_не_так• 03 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
Як щось вийде - покажу.)
Так, але по иншому мабудь ніяк. Теж хочу спробувати.
автор Твердая валюта • 13 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Спробувала на пва і на силіконі.
Силікон працює краще.
Методи пробувала різні, найкраще - ганяти фарбу по полотну. То треба більш рідка консистенція. Мастехіном виходить брудніше, але в мене короткий. Може, більший би був краще. Найгірше плівкою тягти. Таке….
Перше фото мастехін, друге - розтікання. Кольори краще згори темніші класти, ефект цікавіший.
ПС кольорову гамму не добирала, експериментувала з першими-ліпшими.
Как_б_не_так• 14 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
Спробувала на пва і на силіконі.
Силікон працює краще.
Перше и ничого так. Головне що клітини є. Феном не пробували ? Треба собі поексперинтувати.
автор Твердая валюта • 14 марта 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Я замішувала трошки, на пробу, нема чого було ганяти. Про фен щось забула…
Перше само проступило, не гріла.
Головне, шо я зрозуміла - більше пурінгу!!! Чим рідший акрил - тим цікавіші ефекти.