Спрошу_ка_я_у_мужа• 03 марта 2023

з часом дуже пожовтіли зуби

Мені 44. Зуби ніколи не були білими, а тут взагалі капець. Дуже жовті. Гігієнічна чистка на півтона робить світлішими і ненадовго. Сам стоматолог офігііває, чого так міняється колір.
автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 03 марта 2023
Ответ дляМиззери
Полоски отбеливающие попробуйте , немного помогает
Сорри подруге это фото делала но думаю видно что за полоски
У меня тоже зубы далеки от белых
О, ну так у вас непогані зуби. Сильно жовтого не бачу.
Дякую за пораду - придбаю.
Ответ дляДолькиКабана
Всегда удивляли такие люди. Сначала все делают, что бы загнать организм (одни антибиотики чего стоят), а потом ’Чего у меня зубы жовти?’ Следующий вопрос будет ’Чего у меня все зубы выпали?’
Ну мабуть антибіотики не так просто призначають, правда? І не я сама собі.
Миззери• 03 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
це залежність. В мене так точно. Зараз скоротила до 1-2 чашок в день. Було 3-4.
Да, я тоже период сократила а сейчас опять
Мне даже трудно выдержать час и не пить пока полоски на зубах
Ответ дляА я з косою
Знаю что белый не естественный цвет, а вот жёлтый как раз нормальный. Чаи+сигареты бю, может кофе усиливают цвет.
А у меня за пол года они обесцветились. Стали прозрачными, мне 25.
це як - прозорі?!
Миззери• 03 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Дякую за пораду - придбаю.
У меня получается боковые более желтые были а так они сравнялись по цвету , я как раз этого хотела
Они выглядят не плохими если сами по себе , если рядом кто-то с белоснежными то кажутся жёлтыми
Ответ дляМиззери
Ну все ж таки в планах є кинути каву. Буду намагатися. Я без неї себе краще почуваю. Просто низький тиск и постійно хочеться спати. Через це - кава відрами.
Ответ дляМиззери
ну на фотці відмінні зуби.
Миззери• 03 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
ну на фотці відмінні зуби.
Спасибо
Забыла сказать что я полоски вдоль разрезаю и хватает в два рада дольше
Их типа заворачивать надо аж внутрь но они все равно плохо держатся а так экономно
Ответ дляМиззери
Спасибо
Дуже дуже вдячна вам! Пошукаю сьогодні таки смужки.
размахер• 03 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Ну час від часу ліки для шлунка, цитрамона багато. Хворію часто - буває по декілька разів на рік антибіотик.
Антибиотики могут давать. У меня так было. Через 3- 4 месяца проходит
Ответ дляразмахер
В мене раз-два на рік прийом антибіотиків. То ангіна то бронхіт то ще щось. Лікар призначає.
ДолькиКабана• 03 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Какая разница их просто назначили или сложно. Действие на зубы и кости будет одинаковое.
Ответ дляДолькиКабана
Це я про те що вжваю їх часто. І проблеми з суглобами вже є. Одне лікуємо, внше псуємо.
ДолькиКабана• 03 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
К сожалению, именно так
размахер• 03 марта 2023
Ответ дляА я з косою
Зубы прозрачные? Это недостаток кальция. Пейте кальций- иначе посыпятся кости
размахер• 03 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
1,2 раза в год - не часто.
Гладиолус• 03 марта 2023
Автор, у мене така ж проблема.
Кілька разів періодично зверталась до свого стоматолога, щоб відбілити трохи. Вона мене відмовляє, оскільки процедура не дуже корисна для самих зубів, а ефект не всім буде класний. Колір емалі, як колір волосся - у всіх різний, і саме білих гарних природніх дуже мало. Я, наприклад, навіть не курила ніколи і чай/каву п´ю помірно, постійно медикаменти ніякі не вживаю, але спадковість(( та ще й самі по собі дуже погані. Тому рада, коли не болять і не сиплеться черговий.
Leonleon• 03 марта 2023
Ответ дляМиззери
У меня тоже зубы далеки от белых
Якщо на передніх зубах ж пломби, мабуть, не підійде?
Завтра не пью• 03 марта 2023
Ответ дляМиззери
Спасибо
А где вы их покупаете?
А я з косою• 03 марта 2023
Ответ дляразмахер
Это проблемы с ЖКТ. Не усваивается ни жиры ни витамины и минералы.
Вишнёвая Леди• 03 марта 2023
Ответ дляСірничок
В мене від таких паст одразу тріщина між губами, як герпес виглядає. ( В мене його нема, якщо що)
Тменно отбеливающие, или просто для чувствительных зубов?
Вишнёвая Леди• 03 марта 2023
Зубной порошок немного лучше убирает налет и зубя светлее
Сірничок• 03 марта 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Відбілююча.
Миззери• 03 марта 2023
Ответ дляLeonleon
Думаю не подойдёт
Миззери• 03 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
А где вы их покупаете?
На кидстаффе купила 10 штук
6 использовала пока