Спрошу_ка_я_у_мужа• 03 марта 2023
з часом дуже пожовтіли зуби
Мені 44. Зуби ніколи не були білими, а тут взагалі капець. Дуже жовті. Гігієнічна чистка на півтона робить світлішими і ненадовго. Сам стоматолог офігііває, чого так міняється колір.
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 03 марта 2023
Ответ дляАлгонавт
Може ліки якісь приймаєте?
Ну час від часу ліки для шлунка, цитрамона багато. Хворію часто - буває по декілька разів на рік антибіотик.
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 03 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Яку воду вживаєте? Живете в приватному будинку?
Воду купляю очищену (але це останні роки). Вдома також фільтр стоїть років 5. До цього фільтр кувшин для чайника. Живу в квартирі.
Сірничок• 03 марта 2023
А в батьків, які зуби були? В мене клики жовті, відбілюй- невідбілюй. Але у батька самі по собі здорові, але жовті зуби. Можна придивитися до вінірів.
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 03 марта 2023
Ответ дляКузякин
Отбелите и не мучайтесь
В мене кліновидний дефект - прикорневі пломби. Не вийде.
Клин_Кляйн• 03 марта 2023
Завжди були зуби жовті хоч гігієна 2 на добу . Не парюсь, радію що вони є 😊🤪
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 03 марта 2023
Ответ дляСірничок
Ой в батьків взагалі сум. Я навіть не пам’ятаю їх зуби - парадантоз і дуже рано вставні собі поробили щелепи. В 50 вже були з щелепами.
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 03 марта 2023
Ответ дляДА да да
Курите?
Ну можу раз в два роки пару пачок викурити. Але то дуже рідко. Каву п’ю хіба що ведрами.
Красота неземная• 03 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
багато.
Ну тогда ваш выход эйрфло и реминерализирующая паста с эффектом отбеливания
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 03 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
дякую!
Сірничок• 03 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
так, багато
Автор. Пийте каву через трубочку. Я так робила після відбілювання
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 03 марта 2023
Ответ дляСірничок
О, дякую!
Сірничок• 03 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
О, дякую!
Якщо ви вдома, то можна і через широку трубочку. Спробуйте сходити на відбілювання.
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 03 марта 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Есть зубные пасты для чувствительных зубов отбеливающие
перший раз таке чую. Дякую, подвилюся.
Сірничок• 03 марта 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
В мене від таких паст одразу тріщина між губами, як герпес виглядає. ( В мене його нема, якщо що)
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 03 марта 2023
Ответ дляСірничок
багато пломб попереду. Не вийде, я думаю. Але на консультацію схожу.
А я з косою• 03 марта 2023
Знаю что белый не естественный цвет, а вот жёлтый как раз нормальный. Чаи+сигареты бю, может кофе усиливают цвет.
А у меня за пол года они обесцветились. Стали прозрачными, мне 25.
Сірничок• 03 марта 2023
Ответ дляА я з косою
Ви праві.
ДолькиКабана• 03 марта 2023
Всегда удивляли такие люди. Сначала все делают, что бы загнать организм (одни антибиотики чего стоят), а потом ’Чего у меня зубы жовти?’ Следующий вопрос будет ’Чего у меня все зубы выпали?’
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 03 марта 2023
Ответ дляМиззери
Я тоже кофе очень много пью, и не могу бросить
це залежність. В мене так точно. Зараз скоротила до 1-2 чашок в день. Було 3-4.