НеКонец-Света• 03 марта 2023
Саксенда, віктоза відгуки
Хтось приймав? Як результат? На скільки схудли? Які побічки.
Віктоза ще наче аналог.
Помидорина• 03 марта 2023
Приймала по рекомендації лікаря єндокринолога 3 міс. Істи не хотілось зовсім,можно було не їсти сутками. Але мені не підійшло. На місті уколу було дуже сильне почервоніння і не сходило по 2 неділі. Потім почались сильні запаморочення, шатало нехіло. За 3 міс схудла на 3 кг (вага велика). Лікар сказав мені не підійшло, перестала колоть все прошло і почервоніння і запаморочення. Деякім підходе і гарно працює.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 марта 2023
Ответ дляПомидорина
А яка у вас була вага? Якщо не секрет
Сорока белобока• 03 марта 2023
дівчата, погуглила, ціна космос, то 3 тис на один день і потрібно кожен день ??
Помидорина• 03 марта 2023
Ответ дляСорока белобока
3 тис це 3 ручки. Колят згідно схеми.Неділю -0,6, потім 10 днів -1,2 потім 1,8 потім 2,4 і 3 .Однієї ручки хватає приблизно на 2 неділі в залежності від дози .
Сорока белобока• 03 марта 2023
Ответ дляПомидорина
зрозуміла, а то я так прикинула і думаю, що дуже дорого прям виходить
і скільки курс триває ?
НеКонец-Света
• 03 марта 2023
Ответ дляСорока белобока
і скільки курс триває ?
Взагалі на 1 рік, але примати мінімум 6 міс. Моя такказала.
Але ціна кусається капец.
Тролю як можу• 24 марта 2023
Я колю Віктозу другий місяць,трохи спав апетит,але майже не схудла за цей час,мінус пару кіло всього (зараз вага 88).Але в мене травма бедра і я дуже мало рухаюсь,навіть гуляти ще не можу,в ортопедичному корсеті весь день.Мабуть,саме через це