...аяприкольная• 03 марта 2023
Зоолюкс Селезньов Денис Генн
Дівчата, шукаю відгуки про клініку Зоолюкс, Київ. А саме про хірурга-онколога Селезньова Дениса Геннадійовича. Хто був?
Кажуть що це найкращий онколог Києва по тваринках?
У нас котик, є пухлина. Але, зважаючи на поважний вік, майже 16 років хочемо отримати консультацію щодо доцільності взагалі операції в такому віці. І тому, звісно не хотілося б попасти на тих людей, що просто витягують гроші і можуть втручанням зробити ще гірше.
Мені дуже хотілося б , щоб улюбленець якогомога менше страждав в такий ситуації.
Оябунчик• 03 марта 2023
Про Зоолюкс двоякі відгуки. Особисто у мене досвід поганий. У знайомих теж. Але стерілять норм. Волонтер знайома навпаки тільки там обслуговується.
Вибачте,саме про цього лікаря не можу нічого сказати
katya-lucky• 03 марта 2023
Он один из лучших онкологов Украины.
Мои знакомые несколько раз к нему обращались, как на приеме в Зоолюксе. Так и консультация из другого города.
Когда у собаки не было шансов (рак в зубной полости) это сразу озвучили владельцам. Пришли на прием к стоматологу, она после рентгена и своих подозрений пригласила его для консультации.
katya-lucky• 03 марта 2023
Ответ дляCoffee is Love
16 років... мможе просто не пережити операцію..
Это уже решит кардиолог после УЗИ и ЭХО сердца.
...аяприкольная
• 03 марта 2023
Ответ дляkatya-lucky
Он один из лучших онкологов Украины.
Дякую. Мабуть що запишусь до нього. Просто розумію що там дуууже дорого вийде, якщо оперуватися. Хоча б прокунсультуюся
...аяприкольная
• 03 марта 2023
Ответ дляkatya-lucky
Там не тільки про серце. В нас ще нирки (( хпн. І він дуже погано, величезним збільшенням ниркових проб реагує на будь-що, будь-які зміни. Нещодавно вперше в житті, на прийомі у терапевта підхопили якісь вірус- і за три дні зреагував нирковим кризом, крапалися в стаціонарі((
Зявилася рік тому маленька бородавочка під лопаткою. Початок війни, евакуація, те се...зараз виросла до розміру монети в 2 грн(((
Наш поточний лікар сказав, будемо спостерігати. Якщо прорветься, то видалимо. А я розумію, що вирощувати ії до того моменту як прорветься - погано та смертельно, якщо це погане. А з другого боку говорять, що у котів 95 відсотків пухлин злоякісні на відміну від песиків, і тому краще не чипати, бо після втручання можлива швидка загибель, рознесеться все по організму. Хімію котикам наче не роблять. Та і він ії точно не перенесе з його нирками(
katya-lucky• 03 марта 2023
Ответ для...аяприкольная
1. Химию кошкам делают и она работает. Знаю про несколько случаев.
2. Насчет 95% -не согласна. Лично у меня была кошка, у которой была опухоль под языком. Как раз вот это месторасположение предполагало, что это плоскоклеточная карцинома. И приговор, потому что именно там ее невозможно удалить. Но гистология показала, что таки нет. Опухоль была удалена, как и почти все зубы. Это продлило жизнь кошке на почти 2 года.
3. В Зоолюксе кошек перед операцией прогоняют через полный анализ крови, чтобы оценить ситуацию.
katya-lucky• 03 марта 2023
Ответ для...аяприкольная
Ну, моя знакомая, которая с собакой была в Зоолюксе (тот у которого рак был), тоже решила не обращаться к дерматологу в Зоолюксе, а пойти в клинику недалеко от нее. В итоге цена оказалась гараздо выше.
В любом случае получить консультацию надо. От нее и будет зависеть дальнейшее.
...аяприкольная
• 03 марта 2023
Ответ дляkatya-lucky
Справа в тому, що мій кіт не витримає хімію. Це однозначно(( Поточний ведучий лікар може тому і не наполягає на операції, тому що знає вже мого кота і його особливості, історію хвороб... Тому що побоюється що прискорить відхід.
Але, дякую, запишуся до Дениса на консультацію.