Рассказница• 03 марта 2023
Как вы считаете, это капец отросшие корни?
Раньше 3 недели и красилась, терпеть не могла отросшие корни. Сейчас смотрю вроде и не страшно)
60 метров сметаны• 03 марта 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Бо при відростанні буде видно сивину. Раз на 6 міс не вийде поновлювати, а я заради цього і хотіла еіртач...
А мілірування чим краще при сивині?
Oksana-f9a3• 03 марта 2023
Ответ для60 метров сметаны
А якщо є сивина? Як виглядає відроше за 6 міс?
Там також тонують корінь, я раніше тонувала
Oksana-f9a3• 03 марта 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Мені не пощастило(( сивини десь 25%... еіртач не можна(( хіба що мелірування...
Так тонуйте корінь я раніше тонувала поки майстер не запропонував залишити свій
Мульйонерша• 03 марта 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Так а в чем отличие мелирования от эйртач? По сути те же яйца, только в профиль, разная техника
Умный хвост• 03 марта 2023
А чем краситесь?
Я стала сама краситься + нет моей любимой краски. В поисках))
КрытыхРынков• 03 марта 2023
Ответ дляРассказница
Хотела, очень хотела( но не сложилось
и сейчас хочу
денег нет?
и сами себя уговариваете,что ваши корни норм))
Несемо світло разом• 03 марта 2023
У вас очень неухоженно,выглядят как ногти без коррекции,правильно вам советуют,мелирование или аир тач и полгода можно не красить
Скоро_вчера• 03 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Тонування на сивині не тримається, максимум 3-4 миття голови.
КрытыхРынков• 03 марта 2023
Ответ дляРассказница
Мама красит. Хотя было одно время сама красилась)
а щас шо мешает?
и краска лежит...
Скоро_вчера• 03 марта 2023
Ответ дляМульйонерша
При меліруванні більш чітка межа між освітленою частиною і коренями.
Ну і в ціні різниця раза в 2-2,5
Oksana-f9a3• 03 марта 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Зараз майстри із сивиною техніку роблять треба питати, але і знаю точно що з сивиною також техніку роблять
]Mrs.Сексуальность[• 03 марта 2023
Ответ дляСплюшка
Я за корни плачу))) там же высчитывают сколько состава пошло. Летом заплатила 1700 в своей парикмахерской, сейчас хожу на дом к девочке за 600-700
А как это выглядит в итоге и какие волосы свои? В каком городе к мастеру ходите?
]Mrs.Сексуальность[• 03 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Да там нужно отпустить определенную длину корня раз в 6 мес обновлять и тонировать
А какую длину? У меня тоже сейчас отросшие, только больше намного.
Oksana-f9a3• 03 марта 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Мне говорил мастер от 5 см
Мульйонерша• 03 марта 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Ну і в ціні різниця раза в 2-2,5
Смотря как делают, мне очень мелко рассыпчато пряди пускали, сверху тонировали. Перешла на эйртач - особой разницы не вижу.
Скоро_вчера• 03 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ну, в мене зараз брондування - щось середнє між еіртач і меліруванням. Я думала, що при тонуванні освітленої частини корені теж будуть тонуватись і сивина не буде білою, а буде як тонована освітлена частина. А вона практично не тонується і лишається сивою...(фото)
Перейду, мабуть, на мелірування раз на 2-3 місяці...
Oksana-f9a3• 03 марта 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Вам треба досвідчений майстер що знається на сивині. Мені мій сказав що навіть якщо я стану саміти є варіант робити техніку
]Mrs.Сексуальность[• 03 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Мне говорил мастер от 5 см
Как раз на см 7 отросло
Молода і нерозважлива• 03 марта 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Ну і в ціні різниця раза в 2-2,5
Мне делали и то, и то. Одинаково. Эйртач - просто не вручную отделяют пряди, а выдувают феном, вот и все.
Сплюшка• 03 марта 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Как-то так. Киев.